Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 vyšly tyto články:

31.7.Po týdenní dřině na ledě do Chomutova na úvodní přípravný zápasCHM - KAD 4:5, 0.kolo | Ondřej KubátK a d a ň - Dovolená skončila, druhá část přípravy na nový ročník první ligy začíná. Už od pondělí 26. července trénuje mužstvo pod vedením Mikuláše Antonika na kadaňském zimním stadionu, v úterý 3. srpna ho čeká úvodní zápas přípravy. Žluto-černí se vydají ke svému nejbližšímu soupeři z první ligy a zároveň ke svému partnerovi, KLH Chomutov. Zápas začíná v 17:30 a fanoušci na něj mohou zdarma.
20.7.Útočník Ladislav Boušek: Kadaň mám rád, zvykl jsem si tadyOndřej KubátK a d a ň – Poslední týden dovolené si užívají hráči prvoligové Kadaně. Poté jim už odstartuje druhá část přípravy na nový ročník první hokejové ligy. Zimní stadion v Kadani už pracuje naplno, aby byl pro černo-žlutý tým připravený led v co možná nejlepší kvalitě. „Už se na led těším, chybí mi to,“ přiznává dvaatřicetiletá opora Severočechů Ladislav Boušek.
16.7.Loňská sezona dopadla dobře, navíc jsem si zahrál ve Varech, libuje si David BalázsMichal MiškovskýHokeje není nikdy dost. Když David Balázs nemůže hrát přes léto na ledě, vynahradí si to in-line hokejem na kolečkových bruslích. „Už hraju přes deset let. Když jsem byl na návštěvě u Honzy Vopata v Los Angeles, koupil jsem si brusle na in-line. Po návratu do Česka jsem byl na prvním mistrovství a už jsem u toho zůstal,“ vypráví kadaňský útočník, který reprezentuje v Berouně na světovém šampionátu.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM