Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2019 vyšly tyto články:

30.7.Slovan předvedl obrat a odjíždí z Kadaně jako vítězKAD - UNL 4:8, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n/L - Trhači se v nové sezóně postavili v rámci přípravného utkání proti Ústí nad Labem. Právě domácí se ujali první branky duelu. Když si Kadaňští vytvořili dvoubrankový náskok, Slovan dokázal nejen vyrovnat, ale přidal k tomu i obrat. Nakonec hostující hokejisté odcházeli z kadaňského ledu s vítězstvím o čtyři branky.
29.7.Hokej je tu, Kadaň začne přípravu se SlovanemSabina NovákováK a d a ň - V úterý 30. července odstartuje Trhačům první přípravný zápas na nadcházející sezónu Chance ligy a hned se bude jednat o severočeské derby. Do královského města totiž zavítá Ústí nad Labem. Utkání začíná v 18 hodin na kadaňském zimním stadionu.
26.7.Kadaň má jasno o dalších jménechSabina NovákováK a d a ň - A-tým na nadcházející ročník už se formuje. Po nadějných puškách ze Sparty a klíčovém setrvání opor Jakuba Trefného, Jaroslav Kůse a Lukáše Klímy se soupiska rozrostla o čtyři jména. Další starty za Trhače si připíší obránci Michael Foltýn a Daniel Novák a útočníci Ondřej Šulek a Jan Müller . Všichni čtyři se s vedením dohodli na pokračování spolupráce.
25.7.Lukáš Klíma a Jaroslav Kůs v dresu KadaněSabina NovákováK a d a ň - Trhači před časem oznámili důležitý podpis v podobě kapitána týmu Jakuba Trefného, který se s vedením dohodl na dvouleté spolupráci. Na pokračování se nyní domluvil i produktivní útočník Jaroslav Kůs a po anabázi v jihlavské Dukle se k Trhačům vrací také střelec Lukáš Klíma.
23.7.Trhači uzavřeli spolupráci s HC Sparta PrahaSabina NovákováK a d a ň - Den, kdy se fanoušci seznámí s novinkami o novém partnerství Kadaně, je tu. SK Trhači Kadaň se dohodli na spolupráci s extraligovým týmem HC Sparta Praha, a v sezóně 2019/2020 tak někteří Pražané obléknou černožlutý dres.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM