V úterý dorazí k odvetě Cheb

Jiří Novotný (KAD) | 27.08.2021 | |

K a d a ň - Po delší odmlce uvidíme znovu v akci Trhače na domovském kluzišti. Soupeřem ji bude účastník třetí nejvyšší soutěže - Stadion Cheb. Úvodní klání černožlutí zvládli, budou se radovat i podruhé? Na to odpoví duel, jehož úvodní buly na kadaňském stadionu padne v úterý 31. srpna v 18:00

Stadion si hned na úvod přípravy přizval Trhače, kterým dokázal celkem obstojně vzdorovat. Černožlutí ale měli více ze hry a svého soupeře přestříleli poměrem 4:6.

Posléze se v Chebu představili chomutovští Piráti, kteří na poměry krajského přeboru skládají nadprůměrné mužstvo opřené o zkušené matadory. Úvodní fáze duelu patřila jednoznačně Chebu, jenž Pirátům odskočil 4:1. Ti se sice dokázali do zápasu vrátit, ale domácí si náskok dokázali uhlídat, přidali další dva zásahy za Hanuljakova záda a nakonec zvítězili 6:5. „Měl jsem představu, že se kluci zase nakopnou, ale bohužel, ani třetí třetina nebyla dobře odehraná. Měli jsme velké štěstí a hodně jsme se nadřeli, abysme zápas dovedli do vítězného konce,“ odfoukl si na webu Chebu trenér Michal Jäger, známý z epizody u kadaňského áčka i slavného videa, v němž tepal klášterecké juniory.

Trhači po přípravné krasojízdě klopýtli v Mostě. Obrozený celek z města pod Hněvínem nasadil zajímavou sestavu a kadaňské těsně udolal. Mostečany poslal do vedení již ve 3. minutě Havlík, posléze zvýšil na 2:0 Bakrlík a ještě v průběhu první třetiny přidal další zásah Řehoř. V polovině utkání sice snížil Mattson, jenže před sirénou upravil na 4:1 Drašar. Kadaňští v závěrečné periodě zabrali a Kordule dvěma slepenými góly snížil na 4:3, vyrovnat už ale Trhači nestihli.

V pokladně již bude k zakoupení permanentní vstupenka. její cena zůstává stejná jako v předchozím roce - 900 korun. Koupí permanentní vstupenky ušetříte téměř 800 korun a chystáte-li se chodit na zápasy A-týmu pravidelně, určitě se vám vyplatí, neboť kromě přípraveného duelu s Chebem zahrnuje dalších 24 soutěžních klání.