Trhači si neporadili s mosteckým A-týmem

Redakce | 18.08.2021 | |

Trhači si neporadili s mosteckým A-týmem

M o s t / K a d a ň - K dalšímu přípravnému duelu vyrazili Kadaňští do nedalekého Mostu. Domácí si však v úvodní dvacetiminutovce vytvořili tříbrankový náskok. V poslední třetině Kadaň ještě dotahovala, i přesto klání skončilo vítězstvím Mosteckých.

 
0.kolo, středa 18.8.2021
SK HC Baník Most - SK Trhači Kadaň  4:3  (3:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Havlík (Písařík, Stříbrný), 6. Bakrlík (Havlůj), 13. Řehoř (Drašar), 40. Drašar (Procházka, Řehoř) – 30. Mattson (Švec), 43. Kordule (Čech, Kuboš), 45. Kordule (Čech, Bernat). Rozhodčí: Vozár – Goltsch, Majerčin. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3.
SK HC Baník Most: Hosnedl – Havlůj, Urbánek, Fučík, Šesták, Havlík M., Havlík D., Hoffmann – Mical, Bakrlík, Smolka – Procházka, Řehoř, Drašar – Böhm, Písařík, Stříbrný – Dohnal.
SK Trhači Kadaň: Zajíček – Steinocher, Havlín, Homola, Zorko, Beneš, Jáchym, Kuboš – Mattson, Bernat, Routa – Heffernan, Čech, Furch – Homer, Švec, Mežnar – Kordule, Zabloudil, Hradecký – Koblížek.

Komentář k zápasu

Úvod duelu se černožlutým hrubě nevydařil. Mostečtí je nachytali v nedbalkách již po dvou minutách hry, kdy Zajíčka překonal Marek Havlík. O tři minuty později našel Havlůj Františka Bakrlíka, jenž zvýšil na 2:0. Trhačům se snížit nepodařilo, naopak inkasovali po třetí. Ve 13. minutě překonal kadaňského gólmana bekhendovým zakončením Ivan Řehoř.

Také začátek druhé části patři Lvům, jenže Bakrlíka vychytal Zajíček a po Smolkově dělovce mu pro změnu pomohla tyč. O slovo se tak přihlásili Kadaňští, na 3:1 snížil ve 30. minutě Leif Mattson. Poté si to na Hosnedla namířil Kordule, ale strážce domácí svatyně jeho únik zlikvidoval. Naopak v samém závěru se utrhl David Drašar a Zajíček se jen smutně ohlédl.

Trhači v závěrečné části ožili a hned ve 43. minutě Pavel Kordule vstřelil kontaktní branku. Kordule byl nadále při chuti a za další dvě minuty úspěšně dorazil ránu Daniela Čecha - 4:3. V tu chvíli se zdálo, že Kadaňští brzy přetáhnou vedení na svou stranu, ale houževnatí Mostečané tenký náskok udrželi a po tuhém boji vyhráli 4:3.

Jiří Novotný (KAD)
 
 


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM