V listopadu 2013 vyšly tyto články:

12>>
1.11.Kadaňští hokejisté se opět po roce připojili k akci s názvem MOVEMBERMarcel HollK a d a ň - Sportovní klub Kadaň se stal další klubem, jehož hráči budou v měsíci listopadu nosit knír. Stejné to bylo i v loňském roce. Díky tomu se hráči připojí k celosvětové akci Movember. Tato akce poukazuje na riziko rakoviny prostaty. Symbolem kampaně je pánský knír.
1.11.V sobotu se utkáme s havlíčkobrodskými RebelyKAD - HBR 2:0, 18.kolo | Jiří NovotnýPo dvouzápasovém bodovém půstu mají kadaňští hokejisté další šanci na obohacení svého konta v prvoligové tabulce. Tentokrát se na kadaňském zimním stadionu představí HC Rebel Havlíčkův Brod. Černožluté bojovníky jistě nečeká nic jednoduchého, neboť celek z Vysočiny se aktuálně nachází na 4. místě tabulky se 34 body, 7. Kadaň jich má o 11 méně.
2.11.Milan Řehoř exceloval, vychytal nulu a Kadaň tak porazila Rebely 2:0KAD - HBR 2:0, 18.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv měli domácí hráči v prvních dvou třetinách několik velkých šancí, všechny je vychytal hostující gólman Kacetl. Ten držel akcie týmu z Vysočiny stále nad vodou. Ale také na domácí straně se několika skvělými zákroky blýskl brankář Řehoř. První branka padla až na začátku třetí třetiny. Domácí vlétly na Rebely a výsledkem byla branka Jaroslava Kůse, který se trefil přesně pod horní tyčku - 1:0. Druhou branku vsítili domácí hráči těsně před koncem zápasu při powerplay Rebelů. Na konečných 2:0 tak upravil Petr Jíra. I díky skvělému výkonu Milana Řehoře získal Sportovní klub další 3 důležité body.
4.11."Rozhodla naše týmová práce," vrací se k sobotnímu zápasu Milan ŘehořKAD - HBR 2:0, 18.kolo | Marcel Holl, Roy SolčániK a d a ň - V sobotu nastoupili kadaňští hokejisté proti kolegům z Havlíčkova Brodu. Utkání osmnáctého kola bylo dlouhou dobu bezgólové, i když oba týmy měli šance k tomu, aby otevřeli skóre zápasu dříve, než se tomu tak nakonec stalo. Jedním z hlavních hrdinů kadaňškých barev byl i navrátilec do černožlutého dresu MILAN ŘEHOŘ. Rodák ze Ždáru nad Sázavou pochytal všechny střelecké pokusy Rebelů a udržel čisté konto.
5.11.Zemřel Jaroslav VeselýJindřich PolednaKadaňský hokejový klub postihla velmi smutná událost. V úterý ráno 5.listopadu zemřel po krátké nemoci ve věku 68 let dlouholetý činovník kadaňského hokeje Jaroslav Veselý.
5.11.Další zastávkou kadaňských hokejistů bude TřebíčTRE - KAD 2:1, 19.kolo | Jiří NovotnýPo dvouzápasové pauze, ve které Kadaň nezískala ani bod, měli černožlutí možnost získat tři body v sobotním duelu s havlíčkobrodskými Rebely. Kadaň byla v zápase aktivnější a nakonec díky brankám Kůse a Jíry, ale také skvělému výkonu gólmana Řehoře vyhrála 2:0. Další zápas čeká kadaňské hokejisty tuto středu, kdy zavítají do Třebíče. Bude to přímý souboj o 6. místo, na kterém se Třebíč nachází pouze díky lepšímu skóre vůči Kadani.
6.11.Kadaň ztratila v Třebíči tříbodovou výhru, prohrála po nájezdechTRE - KAD 2:1, 19.kolo | Marcel HollK a d a ň - Utkání devatenáctého kola mělo vyrovnaný průběh. Jako první se prosadili hosté z Kadaně, kteří zásluhou Tomáše Bartejse vedli. Mladý zadák vystihl v patnácté minutě rozehrávku Třebíče a střelou z mezikruží prostřelil Faltera. Domácím se podařilo vyrovnat až půl minuty před koncem třetí třetiny. Domácí Jan Káňa dostal puk do jízdy a střelou zpoza modré čáry prostřelil Řehoře. Rozhodujícím střelcem v samostatných nájezdech byl Jakub Čuřík, který v první sérii překonal Řehoře.
8.11.V sobotu nás čeká Salith ŠumperkKAD - SUM 2:3, 20.kolo | Jiří NovotnýNa dobrý výkon z posledního domácího zápasu s Havlíčkovým Brodem chtěli kadaňští navázat ve středu, kdy cestovali do Třebíče. Kadaň dlouho živila naději na tříbodový zisk, ale hubený jednogólový náskok nakonec neubránila, domácí srovnali v poslední minutě. Bonusový bod po nájezdech sice získala Třebíč, ale další pěkný výkon našich hokejistů je příslibem do sobotního zápasu, ve kterém přívítáme Šumperk. Salith má na kontě 20 bodů, v tabulce se nachází na 12. pozici. Utkání bude předcházet minuta ticha za zesnulého Jaroslava Veselého, v útrobách stadionu vznikne pietní místo. Přijďte tentokrát na zápas o něco dříve a uctěte památku muže, který dýchal pro kadaňský hokej.
9.11.Kadaň doma podlehla také ŠumperkuKAD - SUM 2:3, 20.kolo | Jindřich PolednaV úvodu zápasu trefil domácí Jíra jen tyč a hosté se z protiútoku ujali vedení. Na 1:1 vyrovnal po minutě a půl Lukáš Novák. Jen hosté koncem první třetiny využili přesilovku a v polovině utkání přidali další branku opět v početní výhodě. Nikola Gajovský stačil v 54.minutě již jen korigovat na 2:3. Domácí třetí branky nedocílili ani při hře bez brankáře.
9.11."Měli jsme na lepší výkon," řekl Lukáš Novák po porážce se ŠumperkemKAD - SUM 2:3, 20.kolo | Ondřej HollK a d a ň – V sobotu 9.11. zajížděli na kadaňský led Draci ze Šumperka. Domácím hokejistům utkání nevyšlo podle představ a museli skousnout těsnou porážku 2:3. Jedním ze dvou šťastných střelců domácích byl i mladý útočník LUKÁŠ NOVÁK, který vsítil první ze dvou branek domácích a zaznamenal na své konto druhou trefu v probíhajícím ročníku první ligy.
10.11.Další domácí zápas hrajeme již v pondělí. Poradíme si s Havířovem?KAD - HAV 4:2, 21.kolo | Jiří NovotnýSobotní zápas se Šumperkem se kadaňským hokejistům vůbec nevydařil. Po předchozích dobrých výkonech do zápasu sice vstupovali do utkání v roli jasného favorita, ale potvrdit jí nedokázali a prohráli 2:3. V pondělí nás čeká další soupeř, který před zápasem stráví několik dlouhých hodin v autobuse - Havířov. Azet má v tabulce stejně bodů jako Kadaň (27), ale díky lepšímu skóre mu patří 8. pozice. Kadaň se po sobotní porážce propadla na místo deváté.
11.11.Kadaň porazila Havířovov 4:2 a připsala si zasloužené 3 bodyKAD - HAV 4:2, 21.kolo | Jindřich PolednaHosté z Havířova se dostali do vedení hodně rychle, hned v 5.minutě potrestali hrubou chybu domácího Bartejse. Domácí tým si dokázal připravovat slibné šance, všechny však zlikvidoval výtečný Daneček v havířovské brance. Vyrovnání přislo v 18.minutě z hole Romana Chlouby v přesilové hře. Vedení na domácí stranu strhl v 35.minutě Martin Mazanec - 2:1. Jenže hosté se nevzdávali a na začátku poslední třetiny dokázali vyrovnat. Potom však už stříleli do černého jen domácí - na 3:2 skóroval Jaroslav Kůs a na konečných 4:2 pečetil specialista na góly do prázdné brány Jiří Charousek.
12.11.Miroslav Hanuljak: "Jsem rád, že jsem si hodně zachytal a pomohl k výhře."KAD - HAV 4:2, 21.kolo | Marcel HollK a d a ň - Poprvé v letošním prvoligovém ročníku se do branky Kadaně nepostavil nikdo z trojice Strmeň, Kostúr, Řehoř. Branku Sportovního klubu hájil v utkání 21.kola Miroslav Hanuljak. Pro něho to tak byla premiéra v kadaňském brankovišti v letošním ročníku. Pocity ze zápasu mám samozřejmě dobré," řekl mostecký rodák krátce po zápase.
12.11.Ve středu nás čeká utkání s dalším sousedem v tabulce - s LitoměřicemiLTM - KAD 5:3, 22.kolo | Jindřich PolednaPo výhře nad Havířovem se kadaňský tým pokusí vybojovat body na horkém litoměřickém ledě. Domácí tým vybojoval 10 bodů z posledních čtyř zápasů a ukázal všem škarohlídům, že zažehnal krizi, která čítala šest porážek v řadě za sebou. Vzájemný zápas mezi Kališníky a Sportovním klubem se odehraje ve středu 13.listopadu, úvodní vhazování je naplánované na 18.hodinu.
13.11.Kadaňští hokejisté nestačili na soupeře z Litoměřic, na jeho ledě padli 5:3LTM - KAD 5:3, 22.kolo | Marcel HollVstup do zápasu měli lepší hokejisté Stadionu, kteří po 82 vteřinách hry překonali kadaňského brankáře Hanuljaka, prosadil se Budínský. Tentýž hráč přidal svoji druhou branku v zápase v patnácté minutě, a tak Litoměřice vedli po první třetině 2:0. I vstup do druhé periody měli lepší domácí hráči, neboť na 3:0 zvyšoval Martin Novák. Po této brance se strhla menší přestřelka. První kadaňskou branku vstřelil Martin Mazanec. Po brance kadaňského zadáka se dostali domácí do tříbrankového vedení. Druhou branku Kadaně zaznamenal Filip Hanták a rozdíl ve skóre byl opět pouze dvě branky. Těsně před konce druhé třetiny vrátil Litoměřicím tříbrankové vedení Miroslav Čermák. Na toto dokázal zareagovat až v padesáté minutě Jiří Charousek, který tedy uzavřel brankový účet zápasu. Kadaň má další možnost na nápravu už v sobotu. Na domácím ledě hostí Beroun.
15.11.Vyprášíme Medvědům kožichy?KAD - BER 3:0, 23.kolo | Jiří NovotnýV minulém kole se kadaňští hokejisté povzbuzeni výhrou nad Havířovem vydali do Litoměřic. Na začátku druhé třetiny domácí vedli již 3:0. Kadaň sice ve zbytku zápasu zabojovala, ale Kališníci si náskok uhlídali a nakonec zvítězili 5:3. Již 23. kolo letošního ročníku je na programu tuto sobotu, do Kadaně přijedou Medvědi z Berouna. Středočeši se momentálně zmítají v hluboké krizi, z posledních dvanácti zápasů vyhráli jen jeden!
16.11.Kadaň porazila Medvědy z Berouna 3:0 KAD - BER 3:0, 23.kolo | Jindřich PolednaPo vyrovnané a bezbrankové první třetině se radost z vedení přiklonila na domácí stranu. Ve 29.minutě předcházela brance střela do tyče z hokejky Romana Chlouby, za Cikánkova záda se nakonec trefil obránce Jan Rutta - 1:0. Druhou domácí branku přidal v čase 49:50 v přesilové hře Jiří Charousek - 2:0. Třetí branku přidal šest minut před koncem Marek Račuk. Kadaň tak porazila Beroun 3:0 a přeskočila jej také v tabulce.
17.11.Jiří Charousek: "Důležité pro nás bylo, že jsme dali ten druhý gól."KAD - BER 3:0, 23.kolo | Ondřej Holl, Marcel Holl

K a d a ň – V sobotním duelu s berounskými Medvědy zaznamenal jednu vstřelenou branku a jednu gólovou nahrávku a podílel se na celkové a zasloužené výhře 3:0. Řeč je o osmém nejproduktivnějším hráči první ligy JIŘÍM CHAROUSKOVI, který byl opět na ledě hodně vidět a patřil k nejlepší žlutočerným hráčům tohoto duelu.

19.11.Hokejisté Sportovního klubu cestují na horký led jihlavské DuklyJIH - KAD 6:2, 24.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po minulém týdnu, ve kterém hokejisté Kadaně sehráli tři ligová kola, z toho dvě na domácím kluzišti, čeká svěřence trenéra Soudka další boj o prvoligové body. Ve středu 20.listopadu se utkají s průběžně čtvrtým celkem tabulky, tedy s Duklou Jihlava. Utkání startuje v 17.30 hodin a na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě.
20.11.Mládežníci mají za sebou další ligové zápasyMarcel HollUž podruhé v letošní sezóně jsme si pro Vás připravili menší shrnutí výsledků kadaňské mládeže. Jestli Vás zajímá, jak si vedou možné budoucí opory A-týmu, tak jste na správném místě, neboť se podíváme jak si vedou oba dorosty (starší a mladší) a dále se pak podíváme i na kategorie žáků.