V únoru 2019 vyšly tyto články:

1.2.Poslední duel s Jestřáby v této sezóněKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - V rámci třiapadesátého kola Chance ligy na kadaňský stadion v sobotu 2. ledna přijedou Jestřábi z Prostějova. Oba celky mají za sebou duel se stejným soupeřem, a to s Českými Budějovicemi. V obou případech střetnutí lépe dopadla právě pro Motor. Nejprve na samostatné nájezdy porazil Prostějovské a následně zdolal i Trhače. Pro Hanáky to bude boj o důležité tři body, jelikož základní část sezóny se blíží ke svému konci a Prostějov se drží s náskokem pouhých dvou bodů na osmém postupovém místě do play-off. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin!
2.2.Trhači padli s Prostějovem, rozhodla první třetinaKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Filip De BolleK a d a ň / P r o s t ě j o v - Domácím nevyšla úvodní třetina, ve které čtyřikrát inkasovali a připsali si pouhou jednu střelu na branku. Ve druhé části se obraz hry vyrovnal, byli to znovu hosté, kteří přidali pátou branku. V úvodu třetí části Trhači snížili zásluhou Jana Svobody a Jiřího Tupého, Jestřábi však potrestali častá vyloučení a dvěma brankami v početní výhodě upravili na konečných 2:7
2.2.„Snad ta akce vypadala hezky,“ směje se Jiří TupýKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - Trhači se v jednom z posledních domácích utkání střetli s Jestřáby z Prostějova. Soupeř si vytvořil výrazné vedení v podobě čtyř branek ihned v úvodní části. Černožlutým se podařilo prosadit až v závěru duelu za stavu 0:5. O první přesnou střelu Kadaně se postaral Jan Svoboda a o druhou Jiří Tupý. Veškeré naděje na srovnání Hanáčtí zahnali dalšími dvěma góly.
4.2.Trhače čeká dohrávka s JihlavouJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Stanislav JiskraJ i h l a v a / K a d a ň - Trhače čeká dohrávka odloženého zápasu čtyřiatřicátého kola Chance ligy, v rámci kterého si udělají výlet do Jihlavy, kam díky zácpě na D1 v původním termínu nedorazili. Zatímco Dukla si střeží zlatou příčku tabulky, Trhači se díky nepodařeným posledním zápasům nacházejí na samém chvostu tabulky. Start zápasu je naplánován na 17:30.
4.2.Kadaň se z ledu Dukly vrací s vysokou prohrouJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Trhači v rámci dohrávky čtyřiatřicátého kola zajížděli na půdu Jihlavy. Původní termín duelu musel být odložen kvůli kalamitnímu stavu na dálnici D1, a tak se oba kluby domluvily na náhradním termínu. Utkání si Jihlavští podmanili již v úvodní třetině. Celkem nasázeli Kadaňským jedenáct branek. Trhači se prosadili jednou, a to v čele s Ondřejem Bláhou.
8.2.Přátelské utkání s ruským týmem HC SakhalinSabina NovákováK a d a ň - Momentálně sice probíhá reprezentační pauza, ale Trhače i přesto čeká přípravné utkání. Do Kadaně zavítá účastník Asijské hokejové ligy, ruský celek PSK Sakhalin. Ten je v Kadani v rámci svého soustředění. Duel započne v pondělí 11. února v 18 hodin a 15 minut!
11.2.Trhači přátelské utkání s PSK Sakhalin prohráliKAD - SAK 1:7, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S a k h a l i n - Jelikož Trhači vynechali další kolo Chance ligy, sehráli přípravné utkání s ruským týmem a účastníkem Asijského hokejové ligy, PSK Sakhalin. Soupeř po první třetině vedl již rozdílem dvou branek. V poslední dvacetiminutovce zasáhli do hry i Trhači, a to když Petr Maršoun proměnil trestné střílení.
13.2.Trhači míří na souboj s RytířiKLA - KAD 8:2, 55.kolo | Stanislav JiskraKADAŇ/KLADNO - V rámci pětapadesátého kola Chance ligy míří Trhači do Kladna. Rytíři se nacházejí na třetím místě, přičemž jim na druhý Vsetín schází pouhý jeden bod. Trhačům se sezóna nevyvíjí dle představ a posledních devatenácti soutěžních klání si do tabulky nepřipsali ani jeden bod. Úvodní vhazování je naplánováno na 18:00.
13.2.Kadaň v Kladně dvakrát vedla, nakonec však padlaKLA - KAD 8:2, 55.kolo | Sabina NovákováK l a d n o / K a d a ň - V rámci pětapadesátého kola Chance ligy vycestovali Trhači do Kladna. Hned ve čtvrté minutě Kadaň vedla, ale soupeř dokázal srovnat. Do vedení se černožlutí dostali i napodruhé, ale scénář byl naprosto stejný. Utkání nakonec rozhodla především závěrečná část, ve které Kladenští poslali hned pět přesných střel za záda Štěpána Lukeše.
16.2.Na řadě je další výjezd, Trhači míří do HavířovaHAV - KAD 4:2, 56.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - V rámci šestapadesátého kola Chance ligy se Kadaňští v sobotu 16. února vydají na cestu do Havířova. Soupeř má za sebou vítězný zápas nad Prostějovem a ve zbylých čtyřech soubojích se bude snažit udržet si alespoň aktuální šestou příčku. Oproti tomu Kadaň má za sebou vysokou porážku z kladenského ledu. Klání začíná v 17:30!
16.2.Kadaň v Havířově padla dvoubrankovým rozdílemHAV - KAD 4:2, 56.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - V rámci šestapadesátého kola Chance ligy Kadaň zajížděla na půdu Havířova. Právě soupeř si v úvodní části vytvořil náskok jedné branky, na což ve druhé třetině navázal. Trhači třígólové manko stáhli ne rozdíl jedné přesné střely, o které se postarali Matěj Zabloudil a František Wágner. Druhý z dvojice jmenovaných se prosadil ve vlastním oslabení. Nakonec Havířovští v posledním dějství přidali čtvrtou branku, a vysloužili si tím tak cenné tři body do tabulky.
17.2.Severočeské derby, Kadaň míří do Ústí n/LabemUNL - KAD 4:0, 57.kolo | Sabina NovákováÚ s t í n / L a b e m / K a d a ň - Již v pondělí 18. února Trhači zavítají do Ústí nad Labem. Trhači v minulém kole svedli poněkud vyrovnaný duel v Havířově, Ústečtí hokejisté si naopak přivezli vysokou porážku z Prostějova. Střetnutí posledního celku s předposledním odstartuje v 18:00!
18.2.Pavlát proti Trhačům vychytal čisté kontoUNL - KAD 4:0, 57.kolo | Stanislav JiskraÚ s t í n/L a b e m / K a d a ň - Trhači v rámci sedmapadesátého kola zajížděli na led do nedalekého Ústí nad Labem. Po bezbrankové první třetině se dvakrát v rozmezí dvou minut prosadil Jakub Chrpa. Ústí ve třetí třetině zásluhou Schwambergera a Janduse přidalo další dvě branky. Všechny pokusy Trhačů zastavil Dominik Pavlát, který ještě nedávno hájil barvy Kadaně.
19.2.Sezona spěje ke konci, Trhači vyzvou TřebíčKAD - TRE 3:8, 58.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Ve středu 20. února je na programu již osmapadesáté kolo Chance ligy, ve kterém se Trhači po delší době představí jako domácí tým a vyzvou Třebíč. Ani jednomu z celků se v minulém kole nepodařilo bodovat. Bílé hvězdy tak ztratili možnost dotáhnout bodovou ztrátu v tabulce a dostat se na postupovou osmou příčku. Duel odstartuje v 18 hodin.
20.2.Trhači ztratili vedení nad TřebíčíKAD - TRE 3:8, 58.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - V rámci osmapadesátého kola Chance ligy Trhači na domácím ledě přivítali tým SK Horácká Slavia Třebíč. Soupeř se sice v první části dostal do vedení, ale Kadaňští nejprve srovnali a následně se poslali do vedení. Prostřední dějství však přineslo obrat soupeře, a Třebíčští tak byli znovu na koni. Bílé hvězdy v posledním dějství definitivně zahnaly šance domácích na tak dlouho očekávaný bodový zisk dalšími pěti góly.
22.2.Poslední výjezd, Trhači míří do LitoměřicLTM - KAD 14:0, 59.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Poslední výjezd v rámci devětapadesátého kola Chance ligy je tu. Trhači v něm zavítají na led HC Stadion Litoměřice. Kadaň v posledním kole doma proti Třebíči vedla, nakonec ale v poslední části inkasovala pět branek a padla. Stadion předvedl vyrovnaný začátek na ledě Prostějova, nakonec ho čekal stejný osud jako černožluté. Obě mužstva tak z posledního kola nevytěžila jediný bod. Utkání startuje v 17 hodin!
23.2.Kadaň odjíždí z Litoměřic s debaklemLTM - KAD 14:0, 59.kolo | Filip De BolleL i t o m ě ř i c e/K a d a ň - Trhači budou chtít na tento zápas rychle zapomenout. Litoměřice zasypali branku černožlutých a po dvou třetinách vedli o sedm branek. Brankostroj se nezastavil ani ve třetí třetině, naopak domácí přidali dalších 7 branek. Kadaňští si tak z ledu Litoměřic odváží vysokou porážku.
24.2.Závěrečný duel Trhači sehrají s Frýdkem-MístkemLTM - KAD 14:0, 59.kolo | Ladislav FroněkK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - V úterý 26. února sehrají Trhači poslední zápas s Frýdkem-Místkem. Kadaňští poslední duel vysoko prohráli s Litoměřicemi a Frýdek-Místek v posledním kole přehrál Prostějov. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.
26.2.Kadaň předvedla obrat, body nakonec bere soupeřKAD - FRM 3:6, 60.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - V rámci posledního, tedy šedesátého kola Chance ligy se Trhači představili jako domácí tým, jenž vyzval kádr HC Frýdek-Místek. Rysi po první dvacetiminutovce vedli 2:1, Trhači ale dokázali předvést obrat! Ten ale soupeř stačil vymazat ještě v téže třetině a nakonec zvítězil rozdílem tří branek. Za Trhače se prosadili Matěj Zabloudil, Petr Maršoun a Filip Eliáš.