Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2009 vyšly tyto články:

30.4.Na úvod letní přípravy se asistentu Rechovi hlásilo osmadvacet hráčůOndřej KubátK a d a ň - Až tuto středu zahájili letní přípravu hokejisté prvoligové Kadaně. Místo Martina Pešouta vedl první dvě tréninkové dávky asistent trenéra Jiří Rech. Vedení Kadaně mezitím usilovně shání hlavního kouče pro příští sezónu. Jiřímu Rechovi se na úvodním srazu hlásilo osmadvacet hráčů. Zatím mezi nimi chyběl útočník David Balázs, který by se měl k týmu připojit až v pondělí. Právě v tento den absolvují hokejisté vstupní testy. „Tréninky na suchu nás čekají do 20. června,“ přiblížil plány kadaňských asistent Rech.
23.4.Kadaň znovu hledá trenéra. Martin Pešout z rodinných důvodů na severu Čech působit nebudeTisková zprávaK a d a ň - Co bylo včera, dnes již neplatí. Ač se zdálo, že Kadaň našla nového trenéra, všechno je jinak. Z rodinných důvodů totiž nemůže na severu Čech působit Martin Pešout a tak z jeho angažmá nakonec sejde. "Ano, mohu to potvrdit. Momentálně hledáme nového trenéra," řekl předseda představenstva Bc. Jaroslav Veverka. Vedení černožlutých tak musí rychle najít náhradu, protože už v příštím týdnu mělo mužstvo zahájit přípravu na nový ročník.
9.4.Novým trenérem Kadaně byl jmenován Martin Pešout, jeho asistentem bude Jiří RechTisková zprávaK a d a ň - Dvojice trenérů, která v loňském roce stála za kormidlem chomutovského mužstva se stěhuje do Kadaně. V následujícím ročníku 1. hokejové ligy povede kadaňské mužstvo jako hlavní trenér Martin Pešout. Jeho asistentem pak bude stejně jako v Chomutově Jiří Rech. Pešout se k mužstvu vrací po 14 měsících, v Kadani totiž už v sezóně 2007/2008 krátce působil.
5.4.První ligu vyhrálo Ústí nad Labem, do extraligy nepostoupiloDavid SchlegelHokejová první liga skončila. Jejím vítězem se stali hokejisté HC Slovan Ústečtí lvi, kteří ve finále play-off porazili 4:2 na zápasy Kometu Brno. Vítěznou branku vstřelil paradoxně brněnský odchovanec David Pazourek. V baráži stejně jako loni změřilo Ústí síly s Mladou Boleslaví. Ani tentokrát se však Ústí nepodařilo uspět, dokonce Severočeši nevyhráli ani jediný zápas a prohráli 0:4.


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM