Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2013 vyšly tyto články:

24.7."Na led jsem se už těšil," prozrazuje Filip SemanMarcel Holl, Ondřej HollK a d a ň - Hokejisté Kadaně polykají od pondělka tréninkové dávky na ledové ploše. Zatím ale v chomutovské SD Aréně, neboť na kadaňském zimním stadionu by měl být připravený led až příští týden. Mezi hráči, kteří trénují pod vedením dua Soudek - Šíp, je i útočník a nejlepší střelec Kadaně v uplynulém ročníku - FILIP SEMAN. Filipa jsme vyzpovídali po odpoledním středečním tréninku.
23.7."Příprava na suchu byla hodně pestrá," shodují se bratři NovákovéMarcel HollK a d a ň - Krátce po konci první části letní přípravy jsme vyzpovídali bratrskou dvojici Jakuba a Lukáše Novákových. Pro oba bratry jsme si připravili stejné otázky, takže i odpovědi jsou dosti podobné. Nyní už oba sourozenci polykají tréninkové dávky na ledě společně s ostatními hráči A týmů Kadaně.
22.7.Kadaň už se připravuje na ledě, trenéři mají k dispozici kompletní týmLibor KultK a d a ň - Čtvrté červencové pondělí zahájili druhou část přípravy také hokejisté Kadaně. Široký kádr, který bude bojovat o místo v prvoligové sestavě, se realizačnímu týmu hlásil v kompletním složení bez jediné absence. „Všichni marodi z předchozí části přípravy se dali dohromady. Nemáme hlášeno, že by někoho z kluků i trápilo nějaké zranění,“ libuje si asistent Radek Šíp. „Jsme kompletní, k dispozici máme více než šest formací. Všichni můžou trénovat bez úlev a omezení,“ hlásí spolupracovník Karla Soudka.
18.7.Kadaň si v evropském žebříčku polepšila, skončila na 181. místěTisková zprávaK a d a ň - Každý rok je sestavován žebříček s 250 nejlepšími celky Evropy a Kadaň v aktuálním žebříčku zaznamenala posun. Po úspěšné černožluté sezóně, kdy skončil Sportovní klub na hokejkách Třebíče ve čtvrtfinále play off. Díky tomu, že předtím v průběhu sezóny předváděl velmi kvalitní hokej poskočil klub na 181. místo. Oproti loňskému žebříčku to znamená, že si Kadaň polepšila o 34 míst


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM