V říjnu 2013 vyšly tyto články:

12>>
1.10.Dočkáme se v Havířově výhry za 3 body?HAV - KAD 1:2, 8.kolo | Jiří NovotnýPondělní porážku v Šumperku mohou kadaňští napravit již tuto středu, kdy je na programu 8. kolo 1. hokejové ligy. Kadaň v něm zavítá na led prvoligového nováčka z Havířova. Azet má na kontě 8 bodů, což mu stačí na prozatímní 10. místo. Bude tato pozice po vzájemném duelu patřit Kadani? Na to odpoví zápas, který v havířovské K&K Pneu aréně začíná ve středu 2.10. od 17:30. Z utkání je připraven tradiční online přenos.
2.10.Kadaň porazila Havířov a veze si veledůležité tři body!HAV - KAD 1:2, 8.kolo | Jiří NovotnýAčkoliv Kadaň prohrála první třetinu po brance inkasované v oslabení, dokázala v prostřední části zápas otočit. Nejprve vyrovnal v polovině zápasu šťastnou střelou Petr Jíra, tříbodovou pojistku přidal na konci druhé třetiny Petr Mainer. V poslední třetině již branka nepadla, dobrou formu předvedl stejně jako v utkání v Šumperku brankář Jan Strmeň.
3.10.Jan Kaššák: "Už se těším na led!"Jindřich PolednaBrankář Jan Kaššák působil v loňské sezóně v Kadani jako trpělivá dvojka. Během sezóny pomohl svými zákroky při hostování také v Klášterci nad Ohří a Bílině. Pro letošní sezónu měl mladý brankář jasný cíl - prosadit se v brankovišti a být oporou týmu. Jenže od přípravy se v brance neobjevil a s týmem ani netrénoval na ledě. A tak jsme jej pro jeho absenci vyzpovídali.
4.10.Odoláme nájezdu litoměřických Kališníků?KAD - LTM 5:6, 9.kolo | Jiří NovotnýVe středu se Kadaň představila na ledě Havířova, kde získala velice cenné 3 body za za výhru 1:2. Nyní si Kadaň po dvou venkovních duelech zahraje opět před domácím publikem. Naším soupečem bude litoměřický Stadion. Kališníci se v nacházejí se 6. místě tabulky, na kontě mají 14 bodů a vyrovnané skóre 28:28. Kadaň tak nečeká nic jednoduchého. Utkání začíná tuto sobotu od 17:30. Pokud se na stadion nedostanete, můžete se spolehnout na tradiční on-line přenos.
5.10.Kadaň prohrála s Litoměřicemi 5:6 po nájezdech, nepomohl ani Chloubův hattrick!KAD - LTM 5:6, 9.kolo | Jindřich Poledna, Jiří Novotný, Marcel HollVstup do zápasu byl pro kadaňským tým jako z říše snů. Roman Chlouba se nejprve trefil po 15 vteřinách po úvodním vhazování, na 2:0 zvýšil ve 4.minutě. Jenže Litoměřicím stačilo 18 vteřin na to, aby na přelomu 6. a 7. minuty stav vyrovnaly. Ve druhé třetině utekli domácí svému soupeři opět o dvě branky po trefách Marka Račuka a Jířího Charouska. Litoměřice snížily necelé dvě minuty před koncem prostředního dějství a podruhé vyrovnaly stav ve 44.minutě. Vedení na domácí stranu strhl svou třetí trefou v zápase Roman Chlouba. Ovšem hosté opět vyrovnali. Necelé dvě minuty před koncem zkusily Litoměřice hru bez brankáře a to se jim vyplatilo. O výsledku rozhodly tedy nájezdy, kdy žádný z kadaňských hráčů nepřekonal hostujícího brankáře.
6.10."Ztratili jsme dva body," říkají debutující Matúš Kostúr a hattrickový střelec Roman ChloubaKAD - LTM 5:6, 9.kolo | Marcel Holl, Stanislav JiskraK a d a ň - Po utkání se Stadionem Litoměřice jsme vyzpovídali debutujícího brankáře Matúše Kostúra a střelce hattricku Romana Chloubu. Slovenský strážce tří tyčí nahradil od druhé třetiny Jana Strmeně. Pro gólmana, který nosí na helmě pirátský motiv, to byl první start v dresu Sportovního klubu. A tak jsme se ho zeptali, jaké má z utkání pocity a jak ho hodnotí.
7.10.Ohlédnutí za prvními výsledky kadaňské mládeže v novém soutěžním ročníkuMarcel HollK a d a ň - Stejně jako A-týmu, tak i mládeži už začal nový mistrovský ročník. Všechny mládežnické týmy už mají za sebou první část mistrovských zápasů ve svých soutěžích. Nejlépe si zatím vedou mladší a starší žáci. Ani jeden z celků mladých nadějí kadaňského hokeje zatím nepoznal pachuť porážky. Ale pojďme si shrnout všechny dosud známé výsledky kadaňské mládeže.
8.10.Vyválčí Kadaň body proti rozjetým Medvědům?BER - KAD 2:1, 10.kolo | Jiří NovotnýV minulém kole se Kadaň utkala na domácím ledě s litoměřickým Stadionem. Černožlutí v zápase dvakrát vedli o dvě branky, ale nakonec se museli spokojit s pouhým bodem za prohru 5:6 po nájezdech. Ve středu Kadaň nastoupí v rámci 10. kola na ledě Berouna. Tamní Medvědi zažívají famózní vstup do soutěže. Zatím prohráli jen jeden zápas a jsou o skóre druzí za Mladou Boleslaví. Úvodní vhazování padne ve středu 9.10. v 18:00, ze zápasu je připraven tradiční on-line přenos.
9.10.Kadaň padla v Berouně po nájezdech, domů si veze bodBER - KAD 2:1, 10.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po domácím nepříliš povedeném zápasu s Litoměřicemi zajížděli kadaňští hokejisté na led berounských Medvědů. V první třetině měli více ze hry domácí, ale branky se diváci nedočkali ani na jedné straně hřiště. Bezgólový stav vydržel zhruba do poloviny utkání. Na začátku třicáté minuty otevřel skóre berounský Matějka, který se prosadil těsně po kadaňské přesilovce. Svěřencům trenéra Karla Soudka se podařilo vyrovnat v polovině pětapadesáté minuty. Nabídnutou přesilovku 5 proti třem ještě brankou neskončila, ale klasickou verzi využil Roman Chlouba. Jeho branka znamenala, že se utkání prodlužovalo. V pětiminutovém prodloužení ale branka nepadla, a tak musely rozhodnout nájezdy. V nich padlo rozhodnutí až v jedenácté sérii. O plusovém bodu pro Beroun rozhodl Zdeněk Kubica.
11.10.V sobotu přivítáme jihlavskou DukluKAD - JIH 1:2, 11.kolo | Jindřich PolednaKonečně plně bodovat! To je úkol kadaňských hráčů, kteří doma získali pouze 2 body za výhru proti Třebíči v prodloužení. Ale úkol to nebude jednoduchý. Dukla je rozjetá a momentálně jí patří třetí příčka v tabulce. Na vedoucí Mladou Boleslav ztrácí jihlavský tým 5 bodů.
12.10.Kadaň opět padla na nájezdy, tentokráte doma s DuklouKAD - JIH 1:2, 11.kolo | Jindřich Poledna, Jiří Novotný, Marcel HollPo bezbrankové první třetině se jako první trefil domácí Nikola Gajovský, který koncem 29. minuty zužitkoval přihrávku Petra Jíry. Jenže hosté vyrovnali koncem druhé třetiny, když využili vyloučení právě Nikoly Gajovského. Střelec jediné domácí branky měl ve 3.třetině několik šancí urvat pro Kadaň plný počet bodů, jenže hostujícího gólmana nepřekonal, gól nepadl ani v prodloužení,a tak o vítězi utkání musely rozhodnout nájezdy. V těch domácí hráči nepřekonali ani jednou hostujícího gólmana, a proto se museli opět spokojit jen s jedním bodem.
13.10.Nikola Gajovský: "Kdybych proměnil své šance a rozhodl zápas, byl bych za hvězdu."KAD - JIH 1:2, 11.kolo | Marcel HollK a d a ň - V utkání jedenáctého kola byl hodně vidět domácí útočník NIKOLA GAJOVSKÝ. Šestadvacetiletý písecký rodák vstřelil jediný kadaňský gól zápasu a měl i několik další velmi slibných příležitostí, proto jsme ho po utkání vyzpovídali.
15.10.Ve středu zajíždíme na led posledních BenátekBNJ - KAD 2:4, 12.kolo | Jiří NovotnýPo třech zápasech v řadě, které Kadaň ztratila až po samostatných nájezdech, přichází velká šance na tolik očekávaný tříbodový zisk. Naším dalším soupeřem jsou totiž Benátky nad Jizerou, se šesti body poslední celek tabulky. Zápas startuje ve středu 16.10. v 17:30, průběh můžete sledovat přes textový on-line přenos.
16.10.Kadaň loupila v Benátkách, od řeky Jizery se vrací s tříbodovou výhrouBNJ - KAD 2:4, 12.kolo | Marcel HollK a d a ň - První třetina dvanáctého kola se Kadani moc nepovedla, neboť do šaten šli svěřenci trenéra Soudka s jednobrankovou ztrátou. Tu se podařilo smazat ve 24.minutě. Těsně po skončení početní výhody se prosadil Jiří Charousek. Na další branku si diváci museli počkat až do třetí třetiny, i když dobrých šancí bylo k vidění několik. Šest minut po začátku poslední periody udeřil podruhé v zápase Jiří Charousek a otočil vývoj zápasu na kadaňskou stranu. V závěru se domácí snažili o vyrovnání, dokonce i odvolali svého strážce branky, ale bohužel za to zaplatili dvěma inkasovanými góly. Nejprve trefil odkrytou klec Karel Ton a tři vteřinky před koncem i zadák Jakub Stehlík. Mezi tyto dvě trefy se vměstnal i úspěšný pokus mladého Pavla Zachy.
18.10.V posledním zápase první čtvrtiny hostíme doma nedaleký MostKAD - MST 5:1, 13.kolo | Jindřich PolednaKadaňský tým čeká na první tříbodovou výhru v domácím prostředí. Velkou šanci tak přináší 13.kolo, kdy do Kadaně přijede nedaleký Most. Ten je momentálně na předposledním 13.místě. Most není zrovna ve špatném rozpoložení, z posledních třech utkání získal celkem 7 bodů a odpoutal se tak z úplného dna tabulky. Kadani hraje do karet především marodka Mostu, více informací najdete v článku.
19.10.Kadaň přejela Most 5:1KAD - MST 5:1, 13.kolo | Jiří Novotný, Marcel Holl, Stanislav Jiskra, Filip De BollePo výhře v Benátkách čekalo Kadaň derby s Mostem. Kadaň byla od úvodu aktivnější a po šesti minutách vedla 2:0. Nejprve se trefil Hanták a chvíli po něm zvyšoval Charousek. Třetí branku přidal na začátku druhé třetiny Ton. Mostečté vykřesali naději ve 27. minutě, kdy snížil Písařík. Ve třetí části se už radovali pouze domácí a po brankách Lukáše Nováka a Charouska si připsali první letošní domácí výhru za 3 body.
20.10."Kluci mi říkali, že vstřelím branku," prozrazuje Filip HantákKAD - MST 5:1, 13.kolo | Marcel HollK a d a ň - Kadaň má za sebou první čtvrtinu ligového pelotonu. Až v posledním zápase se jí, ale povedlo naplno bodovat v domácím prostředí. V rámci třináctého kola hostili černožlutí hokejisté soupeře z nedalekého Mostu. A i díky trefě FILIPA HANTÁKA dokázali svěřenci trenéra Soudka svého protivníka porazit. Po utkání jsme střelce premiérové branky v probíhajícím ročníku vyzpovídali.
20.10.V pondělí nás čeká zápas s ústeckým SlovanemKAD - UNL 4:3, 14.kolo | Jiří NovotnýV sobotu kadaňští hokejisté potvrdili roli favorita a jasně přehráli mostecký Baník. Již v pondělí je na programu další podkrušnohorské derby, ale tentokrát o něco prestižnější, přijedou totiž Ústečtí Lvi. Ti se po porážce v Šumperku nacházejí až na 12. pozici. Přijďte podpořit naše hokejisty ! Utkání startuje na kadaňském zimním stadionu v 17:30, připraven bude také textový online přenos.
21.10.Jiří Charousek srazil Ústí brankou v poslední minutěKAD - UNL 4:3, 14.kolo | Jindřich Poledna, Zdeněk Kamínek ml., Filip De Bolle, Marcel HollAčkoliv měli hosté lepší vstup do zápasu, domácí Kadaň postupně přebrala otěže a svůj tlak korunovala brankou Nikoly Gajovského v přesilové hře - 1:0. Od úvodu druhé třetiny měli ze hry více ústečtí Lvi. Do hry je dostala především kadaňská oslabení, v polovině zápasu tak domácí prohrávali již 1:2. Snaha Kadaně o vyrovnání vyústila v branku ve vlastním oslabení. Ve 49.minutě na 2:2 vyrovnal Karel Hromas, na 3:2 pro domácí otočil Karel Ton. Jenže radost z vedení nevydržela kadaňským dlouho, hosté vyrovnali v 55.minutě. Jenže domácí se nevzdali a vybojovali všechny tři body. Jiří Charousek rozhodl brankou 22 sekund před koncem, když nedal hostujícímu gólmanovi šanci střelou pod horní tyčku. Kadaň tak vyhrála nad Ústím i podruhé, tentokráte 4:3.
22.10.Jiří Charousek: "Pořád jsme věřili, že zápas můžeme vyhrát."KAD - UNL 4:3, 14.kolo | Marcel HollK a d a ň - Na začátku druhé čtvrtiny pelotonu první hokejové ligy zajel na kadaňský led ústecký Slovan. Zápas to byl vyrovnaný s množství šancí na obou stranách kluziště. O vítězi a zisku tří bodů pro domácí celek rozhodl JIŘÍ CHAROUSEK. Jeho rozhodující trefa zapadla za Dlouhého záda přesně 22 vteřin před koncem normální hrací doby. Pro kadaňskou třiatřicítku to byl pátý gól v posledních třech zápasech.