V říjnu 2016 vyšly tyto články:

12>>
1.10.Trhači padli v Jihlavě 4:2, skolila je vylučování v poslední třetiněJIH - KAD 4:2, 10.kolo | Jindřich PolednaTrhači so opět nechali utéct úvod utkání, když prohrávali již po sedmdesáti sekundách hry. Do hry se však vrátili velmi rychle - zásluhou Šimona Szathmáryho. Dukla se ujala vedení i ve druhé třetině, ale Darek Hejcman opět rychle vrátil nerozhodný stav. Zatím rozdílový gól padl v polovině základní hrací doby, Dukla se jím znovu dostala do vedení - 3:2. Trhači se dlouho drželi ve hře, ale srazillo je dvojnásobné oslabení, ve kterém inkasovali - 4:2.
2.10.Jaroslav Beck: „Ve srovnání s favority soutěže jsme obstáli velmi slušně!“Jindřich PolednaPo třech prohrách v řadě s favority soutěže jsme se zeptali trenéra Becka na jeho reakci. Podělil se s námi o své postřehy ze zápasů, o vnímání současného kádru a chuti týmu získat další důležité body. Vyjádřil se také k možnosti nasazení dalších kadaňských odchovanců.
2.10.V pondělí hrajeme s Třebíčí, podaří se Trhačům konečně bodovat?KAD - TRE 3:4, 11.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – WSM liga je v plném proudu a na programu je již jedenácté kolo, ve kterém Trhači přivítají SK Horáckou Slavii Třebíč. Třebíč se aktuálně nachází na osmém místě v tabulce, Kadaň až na třináctém místě. Podaří se Kadani zhasnout Bílé hvězdy a získat nějaké body? Zápas začíná v 18 hodin.
3.10.Třebíč dala Trhačům lekci z produktivityKAD - TRE 3:4, 11.kolo | Jindřich PolednaDomácí se s vidinou tří bodů zakousli do svého soupeře od prvních minut a jejich snaha byla korunována brankou v 6.minutě po střele Ondřeje Beránka. Hosté vyrovnali, ale Trhači strhli vedení na svou stranu ve vlastním oslabení díky Lukáši Vránovi. Pak se třikrát za sebou trefil hostující Richard Kristl, který obrátil skóre na 2:4 po dvou třetinách. Hostům rozhodčí neuznali v 52.minutě branku a Kadaň tak v 54.minutě snížila díky Martinu Šťovíčkovi na 3:4. To bylo ze strany domácích všechno a Třebíč si tak odváží z Kadaně všechny tři body.
3.10.Ondřej Beránek: „V první třetině jsme dostali hloupé a zbytečné góly.“KAD - TRE 3:4, 11.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Jedenácté kolo měli Trhači dobře rozehrané, první branku dali již v 6. minutě, konkrétně Ondřej Beránek, jenže vedení nedokázali udržet, poté se dostali opět dovedení, které také ztratili a nakonec prohráli 4:3.
4.10.Zabojovat o body jede Kadaň do MostuMST - KAD 3:2, 12.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – K dvanáctému kola zajíždí Kadaň do Mostu, kde odehraje své druhé severočeské derby. V prvním dostali od Ústí nad Labem devět gólů, do Mostu jedou Trhači bodovat. Most se nachází aktuálně na posledním místě a Kadaň před ním, bude to tedy souboj dvou posledních týmů. Kdo získá tři body a odlepí se ode dna tabulky? Zápas začíná v 17.30.
5.10.Trhači padli v Mostě na dno ligové tabulkyMST - KAD 3:2, 12.kolo | Jindřich PolednaPřed utkání bylo jedno jisté - jeden ze soupeřů tohoto zápasu se osamostatní na chvostu tabulky. A lépe do utkání vstoupil domácí Most, který se na začátku druhé třetiny dostal až do tříbrankového vedení. Trhači sice rychle snížili na 3:1 v přesilové hře střelou Jakuba Trefného. Na 3:2 snížili Trhači další brankou v přesilové hře. V čase 58:15 skóroval Ondřej Beránek. To bylo ale vše, a tak se Kadaň propadla na dno ligové tabulky.
5.10.Mostečtí potrestali naše chyby třemi góly, praví nejproduktivnější hráč Kadaně Jaroslav KůsMST - KAD 3:2, 12.kolo | Tereza DoksanskáMost/Kadaň - Byl to zápas kdo z koho, bohužel pro Trhače tento zápas nedopadl dobře a klesli tak na poslední příčku. Jaroslav Kůs, nejproduktivnější hráč Kadaně v zápase získal dva body za dvě asistence, kterými přihrál na góly Trefnému a Beránkovi.
7.10.Prolomí Trhači sérii proher doma s Litoměřicemi?KAD - LTM 0:2, 13.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – V sobotu odehrají Trhači již třinácté kolo WSM ligy. Na domácím ledě změří síly s Litoměřicemi, které jsou aktuálně na jedenáctém místě v tabulce. Trhačům se příliš nedaří a každý bod je jim dobrý. Dokáží proti Litoměřicím uhrát nějaké body? Zápas začíná v 17 hodin.
8.10.Kadaňské trápení pokračuje KAD - LTM 0:2, 13.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači padli i napošesté v řadě a v tabulce dál zůstávají na posledním místě. Hosté skórovali po chybě domácí obrany ve třinácté minutě. Domácí měli několik šancí na vyrovnání, ale všechny zastavil skvěle chytající Pavelka. V poslední třetině domácí doplatili na svou nedisciplinovanost a hosté přidali druhou branku ve dvojnásobné přesilové hře. Kališníci si tak odvážejí tři body za výhru 0:2.
9.10.Doplatili jsme na to, že jsme byli mnohokrát vylučovaní, ví obránce Dominik TejnorKAD - LTM 0:2, 13.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V rámci 13. kola WSM ligy přivítali Trhači Litoměřice, se kterými prohráli 2:0. Zápas zhodnotil Dominik Tejnor.
13.10.Druhým asistentem trenéra Jaroslava Becka se stal Kamil KoláčekTereza DoksanskáKadaň - Druhým asistentem trenéra Jaroslava Becka se stal Kamil Koláček, prvním zůstává Josef Dušek.
14.10.Další severočeské derby je tu! V sobotu přijede rival z krajského městaFRM - KAD 1:3, 14.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Po týdenním zápasovém volnu přivítá Kadaň rivala z Ústí nad Labem. Ústí se vcelku daří, v tabulce jsou na pátém místě. V minulém utkání se Slovanem dostali Trhači lekci, když inkasovali devět branek. Podaří se černožlutým utnout sérii proher a získat cenné body do tabulky? Zápas začíná v 17 hodin.
15.10.Do Kadaně se vrací Chlouba, Szathmary odchází do JihlavyTereza DoksanskáKadaň - Zatímco se Roman Chlouba vrací do Kadaně, Šimon Szathmary odchází do Dukly Jihlava.
15.10.Senzace! Kadaň v derby zdolala Ústí a připisuje si tři bodyKAD - UNL 4:3, 15.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - 15. kolo WSM Ligy bylo ve znamení derby Trhačů s ústeckým Slovanem. V 6.minutě otevřel skóre Hejcman, avšak ve 13. minutě srovnal Kloz. Ve 24. minutě vrátil domácím vedení Chlouba, hosté záhy srovnali. I na dalši gól kadaňských našli hosté odpověď. V závěru se schylovalo k prodloužení, to ale odmítl vítězným gólem Hlava.
16.10.Roman Chlouba: „Lepší návrat jsem si nemohl přát.“FRM - KAD 1:3, 14.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - První zápas v letošní sezoně, a hned Roman Chlouba zaznamenal jednu branku a asistenci. Ze Slavie přišel kvůli problémům, které v klubu nastaly a vrátil se do Kadaně.
16.10.Konečně jsme vyhráli a utnuli šňůru proher, raduje se Darek HejcmanFRM - KAD 1:3, 14.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Jen co se vrátil Darek Hejcman z marodky, vsítil Ústí branku. Kadani se podařilo do ústecké sítě poslat čtyři góly a po sérii prohraných zápasů černožlutí opět vyhráli a vrátili Ústí vysokou prohru.
17.10.Trhači míří do Frýdku, uspějí s ním i podruhé v dohrávce čtrnáctého kola?KAD - UNL 4:3, 15.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Frýdek kadaňští porazili hned v prvním kole, ale černožlutým se nedaří venkovní zápasy. Nováčkovi ligy se také moc nedaří. Jak celé utkání dopadne, a odvezou si Trhači první venkovní body z dalekého Frýdku? To vše se dozvíte v úterý, 18. 10. od 18 hodin.
18.10.Trhači porazili Frýdek-Místek 3:1 a odpoutali se z posledního místaFRM - KAD 1:3, 14.kolo | Filip De BolleTrhači zvládli dohrávku 14. kola a připsali si první body z venkovního kluziště. Skóre zápasu otevřel minutu před koncem první třetiny Roman Chlouba. Hosté v úvodu druhé části vyrovnali, ale poté už se radovali pouze černožlutí. Ve 46. minutě proměnil svůj samostatný únik Ondřej Beránek a pojišťovací branku přidal v 58. minutě Jakub Chrpa. Trhači se tak v tabulce posunuli na 12.místo.
19.10.Druhý den, druhý zápas, tentokrát stojí v cestě Zubři z PřerovaPRE - KAD 3:2, 16.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Během dvou dnů odehrají Trhači dvě utkání. V úterý hráli dohrávku čtrnáctého kola s Frýdkem Místkem, který porazili 3:1. Ve středu Kadaň čeká tým z Moravy, Zubr Přerov. Poradí si Trhači i s Přerovem? Zápas začíná v 18 hodin.