V listopadu 2014 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Netradičně v pondělí zamíří na kadaňský led ústecký SlovanKAD - UNL 3:1, 30.kolo | Marcel HollK a d a ň - Již toto pondělí, tedy 48 hodin po vítězném zápase na ledě Benátek nad Jizerou, čeká kadaňské hokejisty další nepříjemný soupeř. Bude se jednat o kdysi jednoho z favoritů první ligy, avšak stále nebezpečný Slovan Ústí nad Labem. Zápas třicátého kola začíná na zimním stadionu v Kadani v pondělí 1. prosince v 17 hodin a 30 minut! Přijďte proto podpořit domácí hokejisty!
29.11.Kadaň znovu porazila Benátky na jejich leděBNJ - KAD 1:2, 29.kolo | Jindřich PolednaDalší důležité utkání čekalo kadaňský tým po přehoupnutí základní části do její druhé poloviny. Severočeský tým se dlouho nemohl střelecky prosadit, první branka zápasu tak padla až ve 30.minutě, kdy se přesně do šibenice domácí branky trefil Jaroslav Kůs - 0:1. Druhou branku Kadaně vstřelil ve 45.minutě Martin Mazanec - 0:2. Jenže domácí tým ještě v 51.minutě zápas zdramatizoval - 1:2. Jenže Kadaň si zbytek zápasu již pohlídala a přiváží z nejstudenějšího stadionu první ligy všechny tři body.
28.11.Navážeme v Benátkách na vysokou výhru s Mostem?BNJ - KAD 1:2, 29.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V minulém kole si fanoušci Kadaně přišli na své, když na našem stadionu viděli demolici Mostu 6:0. Parádní výkon se černožlutí pokusí zopakovat tuto sobotu v Benátkách nad Jizerou. Celek od Jizery zažíval na přelomu října a listopadu slabší období, v poslední pěti kolech však čtyřikrát vyhrál, byť pouze jednou za 3 body.
26.11.Kadaň převálcovala Most 6:0 a znovu dokázala, že tým výborně šlape!KAD - MST 6:0, 28.kolo | Jindřich PolednaKadaň se se soupeřem od začátku vůbec nemazala a po využití přesilových her vedla v čase 3:40 již 2:0 po brankách Romana Chlouby a Karla Tona. Další branky přidali v druhé třetině Darek Hejcman a Martin Kadlec. Domácí tým tak vedl po druhé třetině již 4:0. Pátou branku,třetí v přesilové hře, vsítil v poslední třetině Nicolas Hlava, šestou trefu si připsal po necelé minutě Jakub Trefný.
25.11.V rámci dalšího podkrušnohorského derby přijede MostKAD - MST 6:0, 28.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V sobotu se v Kadani představili Piráti Chomutov. Zápas, jenž se hrál před skvělou kulisou necelých 1300 diváků, se pro Kadaň nevyvíjel vůbec špatně, ale na body nakonec černožlutí nedosáhli. Spravit chuť si kadaňští mohou již tuto středu, kdy přijede Most. „Myslím si, že to bude podobný zápas jako s Chomutovem. Bude to o bojovnosti, kdo prostě využije více přesilovek, kdo dá více gólů. Musíme prostě makat, tak jako jsme makali proti Pirátům,“ hledá recept na úspěch Nicolas Hlava.
23.11."Byl jsem na správném místě ve správnou chvíli," okomentoval své dva zásahy Nicolas HlavaKAD - CHM 2:3, 27.kolo | Marcel HollK a d a ň - V sobotním utkání sedmadvacátého kola se Kadaňští utkali na domácím ledě s Piráty z Chomutova. Šlo tedy již o třetí vzájemné střetnutí dvou partnerských celků. Obě trefy kadaňského souboru má na svědomí mladý forvard NICOLAS HLAVA. Po utkání se útočník s číslem 17 podělil o pocity z právě skončeného boje a nebo prozradil, že se také připojil k akci s názvem Movember.
22.11.Kadaň padla s Chomutovem 2:3, rozhodly přesilové hryKAD - CHM 2:3, 27.kolo | Jindřich PolednaPiráti Chomutova vstoupili do zápasu o něco lépe a v první desetiminutovce byli lepším týmem. Jenže postupem doby se hra vyrovnala a domácí tým byl lepší. Kadaň korunovala svůj tlak brankou v přesilovce, na 1:0 strhl vedení na domácí stranu Nicolas Hlava. Chomutov vyrovnal ve 28.minutě z trestného střílení. Vedení na stranu domácích strhl v další přesilové hře opět Nicolas Hlava, jenže Chomutov ve své přesilové hře vyrovnal trefou Martina Rýgla. V 55. minutě otočil skóre na stranu Chomutova v další přesilové hře Dušek. Ačkoliv byla domácí Kadaň místy lepší, prohrála po velmi sympatickém výkonu, díky brankám obdrženým v oslabení, 2:3.
21.11.Je tu derby! Zaskočíme Piráty z Chomutova?KAD - CHM 2:3, 27.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Ve středu se kadaňští představili na nově zrekonstruovaném stadionu kladenských Rytířů, body však z kolbiště ex-extraligového týmu nepřivezli. Další měření sil s týmem, který ještě loni patřil mezi českou hokejovou elitu, je na programu již tuto sobotu, kdy dorazí Piráti Chomutov. A u toho nemůžete chybět! Úvodní buly padne v tradičních 17:30.
19.11.Kadaň padla s Rytíři díky dvěma brankám v prostřední třetiněKLA - KAD 3:1, 26.kolo | Jindřich PolednaPo bezbrankové první třetině se domácí Rytíři ujali vedení dvěma brankami v prostředním dějství. Třetí branku přidal středočeský klub již v poslední třetině v přesilové hře. Na 3:1 korigoval stav kadaňský Marek Račuk. Kadaňský střelec mohl vsítit další úspěch v oslabení, jenže domácí gólman jej se štěstím vychytal. Sportovní klub tak odjíždí z Kladna s prázdnou. V sobotu se bude pokoušet uspět doma proti Pirátům z Chomutova.
18.11.Přivezeme body z Kladna?KLA - KAD 3:1, 26.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V pondělí se kadaňským podařilo přerušit nepříjemnou pětizápasovou sérii proher, když na svém ledě zvládli dohrávku 12. kola se Šumperkem (5:2). Další zastávkou černožlutých bude tradiční hokejová bašta - Kladno. Rytíři se po zásahu majitele Jaromíra Jágra pomalu zvedají z dolních pater tabulky, v minulých šesti kolech se sklonili pouze před Piráty z Chomutova. Úvodní buly padne tuto středu v 18:00, připraven bude obvyklý online přenos.
17.11.Kadaň přejela Šumperk třemi trefami v poslední třetiněKAD - SUM 5:2, 12.kolo | Jindřich PolednaVelkým překvapením, nejen pro domácí fanoušky, bylo nasazení brankáře Moučka proti Šumperku. Kadaňská jednička Hanuljak nebyl ani na lavičce. Draci se dostali do vedení ve 14.minutě, když nedůsledná kadaňská obrana nechala dorážel volného Moskala. Vyrovnání zajistil ve 25.minutě Roman Chlouba. Stejný hráč strhl vedení na stranu domácích v oslabení, když svůj nájezd neomylně zakončil - 2:1. Hosté vyrovnali na na začátku třetí části při trestném střílení, jenže se z vyrovnání neradovali dlouho. Na 3:2 zvyšoval ve 43.minutě Jakub Novák. V 50.minutě zvyšoval na 4:2 po spolupráci s Chloubou Jaroslav Kůs. Na konečných 5:2 pro Kadaň rozvlnil síť za zády brankáře Koutského Karel Ton. Domácí tým se tak po zasloužené výhře vyšplhal zpět na páté místo v tabulce.
15.11.Chloubův gól na body ze Šumperka nestačil. Kadaň prohrála 3:1SUM - KAD 3:1, 25.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po první bezbrankové třetině se domácím podařilo v té druhé odskočit na rozdíl dvou branek. Hanuljaka totži dvakrát překonal Daniel Vrdlovec. Kadani se v úvodu třetí třetiny podařilo snížit stav utkání na 2:1 po gólu Romana Chlouby. Sportovní klub si pak vytvořil ještě několik slibných akcí, které ale k brance nevedly. Svou výhru potvrdil Šumperk trefou do prázdné branky v devětapadesáté minutě. Již v pondělí čeká oba soupeře další vzájemný duel v rámci odloženého utkání.
14.11.Kadaň čeká dvojzápas se Šumperkem. Jak si hráči Sportovního klubu povedou?SUM - KAD 3:1, 25.kolo | Marcel HollK a d a ň - Další zápas čeká kadaňské hráče již v sobotu 15. listopadu. Od sedmnácti hodin nastoupí kadaňská družina na ledě šumperských Draků. Jistě to nebude snadný soupeř, i když Salith střídá výhry s prohrami. Oba soupeři navíc na sebe narazí i o dva dny později, neboť se v rámci dohrávky utkají na kadaňském ledě. Kdo bude lepší po tomto dvojzápase?
12.11.Kadaň selhala v oslabení a podlehla Rebelům 3:4 po nájezdechKAD - HBR 3:4, 24.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Domácí trápení pokračuje. Kadaňští měli skvělý úvod zápasu, kdy po brankách Szathmáryho a Hejcmana vedla po 4 minutách 2:0. Hostům se podařilo třemi brankami v přesilových hrách otočit skóre. Na 3:3 vyrovnával 6 desetin sekundy před koncem druhé části Hlava. A protože ani třetí část, ani prodloužení branku nepřineslo, rozhodovat musely samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější Rebelové, kteří si tak odváží dva body za výhru 3:4 po samostatných nájezdech.
11.11.Zlepší si Kadaň náladu na Rebelech?KAD - HBR 3:4, 24.kolo | Jindřich PolednaHC Rebel Havlíčkův Brod. Soupeř, kterému se nedaří, přesto stále bojuje. Nový impuls týmu měla přinést výměna trenéra. Vladimír Jeřábek však zatím Rebely neprobral, v posledním utkání padli doma 0:6 s Kladnem. Přesto nečeká na Sportovní klub žádné lehké utkání. Mladý tým má před sebou další výzvu a všichni věří, že si po zápase připíše další plný bodový zisk.
10.11.Kadaň padla v Třebíči 2:1, ač měla spoustu šancí k vyrovnání TRE - KAD 2:1, 23.kolo | Jindřich PolednaDomácí Třebíč skórovala hned po 129 vteřinách po úvodním vhazování. Horácká Slávia totiž využila nabídnutou přesilovku. A ve 14.minutě už vedli domácí o 2 branky. Na 2:1 snížil ve 22.minutě dorážkou Nicolas Hlava. Podle očekávání se ve 2.třetině hrál bojovný hokej, který nebyl pro fanoušky příliš záživný. V poslední třetině měla Kadaň mnohem více ze hry než domácí Horácká Slavia. Ta se snažila především ubránit svůj minimální náskok. Jenže Szathmáry by v 58.minutě vyloučen za sevření puku. Kadaň tak měla jen minimum času na závěrečný tlak. Třebíč svůj hubený náskok ubránila a porazila Kadaň 2:1.
9.11.Kadaň jede už v pondělí na led druhé TřebíčeTRE - KAD 2:1, 23.kolo | Marcel HollK a d a ň - Již v pondělí cestují hráči Sportovního klubu na led aktuálně druhé Horácké Slavie Třebíč. Oba celky prožívají skvělý ročník, tudíž bude k vidění zřejmě kvalitní hokej. Pro kadaňské hokejisty se nebude jedna o lehkého soka. Úvodní bule padne v třebíčské MANN + HUMMEL Aréně zítra v 17:30!
8.11.Kadaň prohrála smolně s Jihlavou 2:3 na nájezdyKAD - JIH 2:3, 22.kolo | Jindřich PolednaPo bezbrankové první třetině se jako první trefil hostují Petr Štěpánek, který nadvakrát překonal domácí gólmana Hanuljaka. Jenže Dukla se z vedení neradovala dlouho. Po 82 vteřinách ujel podél mantinelu Nicolas Hlava a prudkou střelou pod břevno nedal hostujícímu brankáři šanci. Na 1:2 pro Jihlavu zvyšoval krátce po polovině zápasu Jan Semorád. Domácí vyrovnali v 59.minutě, když nabídnutou přesilovou hru využil Roman Chlouba - 2:2. Zápas došel až do samostatných nájezdů, když se 2x trefil hostující Lenc.
8.11."Chci domácím fanouškům poděkovat za přivítání," říká Richard DivišKAD - JIH 2:3, 22.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Po utkání s jihlavskou Duklou jsme vyzpovídali hostující forvarda RICHARDA DIVIŠE, který se opět vrátil na dobře známý led, neboť v Kadani v sezóně 2011/2012 působil. Nyní ovšem neoblékl dres Olomouce, jako to bylo v posledním případě ale dres Dukly Jihlava.
7.11.Kadaň v sobotu hostí jihlavskou DukluKAD - JIH 2:3, 22.kolo | Marcel HollK a d a ň - Již tuto sobotu nastoupí kadaňští hokejisté k dalšímu domácímu střetnutí v letošním ročníku. Soupeřem černožlutých barev bude tradiční celek z Vysočiny - DUKLA JIHLAVA. Zápas 22.kola první ligy startuje v Kadani v sobotu 8.listopadu v již tradiční čas 17 hodin a 30 minut. Přijďte podpořit domácí hokejisty v nelehkém střetnutí!