V prosinci 2018 vyšly tyto články:

12>>
31.12.Silvestrovský BodyCzechDavid ŠrámekK a d a ň - Je tu Silvestr a kadaňský BodyCzech si pro Vás připravil tento zábavný díl. Tak ještě jednou všechno nejlepší Vám přejeme v roce 2019, hlavně zdraví a štěstí!
29.12.Trhači podlehli Kladnu rozdílem šesti branekKAD - KLA 1:7, 40.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Rytíři nedovolili překvapení a od samého začátku přehrávali Trhače. V první třetině se postarali o dvě branky, ve druhé přidali další tři. Ve třetí třetině Rytíři využili dvě chyby na modré čáře a přidali dvě branky v oslabení. O jediný úspěch domácích se minutu před koncem postaral Petr Maršoun.
29.12.Vojtěch Cestr: „Nejdříve jsem tomu nevěřil.“KAD - KLA 1:7, 40.kolo | Sabina NovákováK a d a ň – Do zápasu s Kladnem zasáhli dva noví mladíci z kadaňského mládežnického týmu. Přidali se tak k Vojtěchu Cestrovi, pro kterého to byl již druhý souboj v A-týmu. Šestnáctiletý obránce se tak stal nejmladším hráčem, který nastoupil za seniorský kádr. Na výhru v trhačském dresu si však bude se svými spoluhráči muset ještě počkat, jelikož proti Rytířům z Kladna Kadaňští padli 1:7.
28.12.Trhači budou po svátcích hostit Rytíře z KladnaKAD - KLA 1:7, 40.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K l a d n o - V rámci čtyřicátého kola Chance ligy se na zimním stadioně v Kadani uskuteční duel s Kladnem. Trhači minulé kolo vynechali, a soupeřem tak pro oba kádry v posledních kláních byli Jestřábi z Prostějova. Černožlutí před Vánoci padli za vysokého stavu 1:11, kdežto Kladenští vybojovali jednoznačné vítězství 7:3. Duel startuje v sobotu 29. prosince v 17 hodin!
23.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rok!Ladislav Froněk
22.12.Duel s Prostějovem skončil debaklemPRO - KAD 11:1, 38.kolo | Sabina Nováková, Ladislav FroněkP r o s t ě j o v / K a d a ň - V rámci osmatřicátého kola, které se uskutečnilo dva dny před Vánoci, se Trhači vydali na led Jestřábů. Již po první periodě, kdy Prostějov vedl 3:0, bylo znát, že duel bude v rukou domácích hráčů. Dvojnásobný počet branek pak vsítili v následující dvacetiminutovce a další dvě přidali v závěrečné části. Kosmeticky skóre upravil v devětačtyřicáté minutě Roman Chlouba. Kadaňští tak odjížděli z Prostějova s porážkou 1:11.
21.12.Trhači před Vánoci vyjedou do ProstějovaPRO - KAD 11:1, 38.kolo | Ladislav Froněk, Sabina NovákováKADAŇ/PROSTĚJOV - A-tým Kadaně se 22. 12. vydá na poslední předvánoční zápas do Prostějova. Jedná se už o osmatřicáté kolo Chance ligy. Týmy Kadaně i Prostějova poslední zápas prohrály - Motor porazil Trhače 4:1 a Prostějov 7:1. Úvodní buly se vhodí v 17:00. Zápas můžete sledovat na hokejka.tv nebo na onlajnu - http://www.onlajny.com/match/index/date/2018-12-22/id/243965.
19.12.Kadaň padla s Motorem, rozhodla třetí třetinaKAD - CEB 1:4, 37.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Č e s k é B u d ě j o v i c e - Trhači v rámci sedmatřicátého kola Chance ligy hostili českobudějovický Motor. Soupeř si sice v první třetině vydobyl jednogólový náskok, ale Kadaň díky přesné střele Romana Chlouby v prostřední části srovnala. Rozhodující však byla dvacetiminutovka poslední, ve které se Jihočechům podařilo rozhodnout třemi dalšími brankami, a odvézt si tak z ledu Kadaňských tři body.
19.12.Petr Maršoun: „Za Kadaň chci hrát i příští sezónu.“KAD - CEB 1:4, 37.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Petr Maršoun původně bojoval o místo v kádru HC Slavia Praha. Jelikož mu zde angažmá nevyšlo, domluvil se na poslední chvíli na spolupráci s kadaňským klubem. Dvacetiletý forvard hrával v mládežnických kádrech právě Pražanů. Část předchozí sezóny hrál za juniory v Mladé Boleslavi a část nastupoval za tým NED Hockey Nymburk. Rodák z Neratovic v dresu Trhačů odehrál pětadvacet duelů a vsítil již čtyři branky a na dvě přihrával.
18.12.Do Kadaně ve středu zavítají České BudějoviceKAD - CEB 1:4, 37.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Č e s k é B u d ě j o v i c e - Na programu je již sedmatřicáté kolo Chance ligy a Trhači na domácí ve středu 19. prosince přivítají České Budějovice. Zatímco soupeř přejel Prostějov s šestibrankovým rozdílem, Kadaň naopak tím samým rozdílem padla v Přerově. Přijďte zafandit a povzbudit domácí v dalším souboji o body. Utkání startuje v 18 hodin.
17.12.Trhači míří do dalekého PřerovaPRE - KAD 8:2, 36.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Černožluté v rámci šestatřicátého kola Chance ligy vyjedou k dalšímu venkovnímu utkání. Tentokrát je čeká dlouhá cesta do Přerova. Oba kádry v předešlém kole postihly porážky. U soupeře se však jednalo o těsnější skóre a navíc se ziskem jednoho bodu za prohru až v samostatných nájezdech. Klání odstartuje v pondělí 17. prosince v 18 hodin.
17.12.Kadaň na ledě Zubrů neuspěla, vrací se bez boduPRE - KAD 8:2, 36.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Trhači mají za sebou neúspěšný výjezd do Přerova. Po první třetině byl náskok domácích Zubrů pouze jednobrankový a Romanu Chloubovi se dokonce v následující třetině podařilo srovnat. Tím však kadaňské góly skončily. Do konce utkání jich Trhači inkasovali dalších šest, a z výjezdu se tak vrací s nulou. HC ZUBR Přerov si připsal vítězství 8:2.
16.12.Jan Svoboda: „Do Přerova jedeme bojovat o body.“KAD - SLA 2:7, 35.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou již pětatřicáté kolo Chance ligy, v němž přivítali na vlastním ledě pražskou Slavii. Domácí osazenstvo si na trhačskou branku muselo počkat až do třetí části. První ze dvou gólů měl na svědomí Jan Svoboda, který ve správnou chvíli tečoval. O druhou se postaral sice taktéž Svoboda, ale tentokrát Matyáš.
15.12.Trhači nezvládli zápas se SlaviíKAD - SLA 2:7, 35.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači o začátku zápasu tahali za kratší konec a po dvou třetinách svítilo skóre 0:4. Naději vykřesal úvod třetí třetiny, když branky Karla Šefla a Matyáše Svobody snížily na rozdíl dvou branek. Pražané však překvapení nedopustili a třemi brankami v druhé polovině třetí třetiny navýšili skóre na konečných 2:7.
15.12.Předání dresu na podporu Radka ZelinkyRedakceK a d a ň - Dres Trhačů se jmenovkou Zelí, který kadaňský klub věnoval na podporu Radka Zelinky do aukce, byl vydražen a předán majiteli, tedy C-týmu florbalistů FBC DDM Kati Kadaň, v rámci sobotní utkání s HC Slavia Praha.
14.12.Kadaň o víkendu vyzve pražskou SlaviiKAD - SLA 2:7, 35.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S l a v i a - V rámci pětatřicátého kola Chance ligy Trhači na domácí půdě přivítají mužstvo pražské Slavie. Kadaňští si v minulém kole nezahráli, jelikož do Jihlavy nedojeli, a zápas s Duklou tak musel být odložen. Soupeř je však nabuzen, jelikož si vydobyl vítězství nad Prostějovem po čtyřech prohrách. Mimo jiné bude na zimním stadionu před druhou třetinou předán dres na podporu Radka Zelinky zástupci florbalistů FBC DDM Kati Kadaň. Vydražen byl za neuvěřitelných sedmnáct tisíc korun! Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.
12.12.Zápas s Jihlavou musel být odloženJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Tisková zprávaVzhledem k dopravním komplikacím, které Trhače postihly na cestě do Jihlavy, se po dohodě obou klubů zápas s Duklou odkládá. Náhrada je předběžně naplánovaná na 4. února 2019. O dalším dění či změnách vás budeme včas informovat.
11.12.Trhači svedou bitvu o body s lídrem tabulkyJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Trhače čeká čtyřiatřicáté kolo Chance ligy, v rámci kterého si udělají výlet do Jihlavy. Zatímco Dukla si střeží zlatou příčku tabulky, Trhači se díky výhře nad Benátkami nad Jizerou ze čtrnáctého místa posunuli na třinácté. Avšak i soupeř má za sebou úspěšně odehrané kolo. V Prostějove si vybojoval vítězství 4:2. Start zápasu je naplánován na 17:30.
10.12.Kadaň i přes vypjatý závěr zdolala Benátky n/JKAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J - Při příležitosti třiatřicátého kola Trhači vyzvali na domácí půdě HC Benátky nad Jizerou. I přesto, že soupeř jako první otevřel stav utkání, bylo to právě jediné vedení, které v utkání nabyl. Po zbytek večera byli Kadaňští na koni, ze kterého se je snažili Benátečtí shodit ve vypjatém závěru. Trhači si přesto připisují tři body do tabulky a nahrazují Benátky nad Jizerou na třinácté příčce.
10.12.M. Svoboda: „Pokoušel jsem se o co nejlepší výkon.“KAD - BNJ 4:3, 33.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J - Trhači v souboji s Benátkami nad Jizerou přidali na své konto další tři důležité body. Ty jim mimochodem zaručili i přeskočení soupeře v tabulce. K výhře Kadaně přispěli střelci Matyáš Svoboda, Roman Chlouba, Jakub Trefný a Martin Šťovíček. První ze čtveřice jmenovaných si v rámci své premiéry v Kadani připsal svou první branku za seniorský A-tým.