V únoru 2007 vyšly tyto články:

12>>
28.2.Mládí nebo zkušenosti?HKR - KAD 5:1, 48.kolo | Macháček Jan Pouhých pět kol zbývá do konce základní části první ligy. Kadaňští hokejisté již delší dobu na play off nepohlížejí a proto se snaží zapracovat mladé juniory do sestavy týmu. V posledních kolech se mladým hokejistům moc nedaří. Nejspiš se na nich podepisuje únava, jelikož zároveň nastupují za tým juniorů a pokouší se vybojovat extraligu juniorů. Další pokus získat nějaké body a zejména zkušenosti budou mít severočeši na ledě Hradce Králové ve středu v 18:00.
28.2.Překvapení se nekonalo ani v HradciHKR - KAD 5:1, 48.kolo | Jindřich PolednaVe 48. kole zajížděla Kadaň na led favorizovaného Hradce Králové. Kadaňský tým složený především z mladých hráčů to neměl jednoduché, přesto začal velmi dobře. V 15. minutě využil přesilovou hru Petr Freiberg a dostal tak severočechy do vedení. Domácí bohužel stačili ještě v poslední minutě prvního dějství vyrovnat, ve hře 4 proti 4. Mladíci z Kadaně se statečně drželi až do 47. minuty, domácí vsítili během pěti minut tři branky, a po třetinách 1:1, 1:0 a 3:0 odjeli severočeši z Hradce s pětibrankovým přídělem.
25.2.Čest SK Kadaň napravují juniořiKAD - DEC 7:1, 34.kolo | Miroslav LučanPo pátečním vítězství v Sokolově měli kadaňští junioři jednoznačný cíl. Porazit před vlastním publikem celek ze spodu tabulky - HC Děčín. Od prvních minut nenechali nikoho na pochybách a hráli svou hru. Zprvu se nedařilo z několika dobrých příležitostí překonat děčínského brankáře, ale v páté minutě se trefil Kadlec a načal tak brankostroj domácích. Po první části vedli domácí 3:0. Ve druhé části pokračovali domácí ve své hře, ale uspokojeni vedením často až příliš kombinovali. Trefil se pouze šťastnou tečí Stehlík. Ve třetí třetině se dočkali i hosté, když se jim z nenápadné akce podařilo snížit na 1:5, ale opět úřadovali domácí, kteří několikrát roztleskali publikum svými parádními akcemi. Na konečných 7:1 upravil skóre Nguyen.
24.2.Kadaňské prokletí trvá, Severočeši opět bez boduKAD - HBR 1:6, 47.kolo | Jakub CoufalSe snahou konečně zvítězit vstupovali kadaňští hokejsité do zápasu s Havlíčkovým Brodem. Po bezbrankové oťukávací 1. třetině přišla rozhodující prostřední část. Kadaň v ní nevyužila několik šancí, naopak Rebelové nezaváhali a postupně si vytvořili až 3 brankový náskok. V poslední dvacetiminutovce museli Severočeši otevřít hru, což se jim stalo osudným. Celek z Vysočiny přidal další 3 branky, Kadaň pouze snížila na konečných 1:6.
23.2.Kadaň proti Rebelům touží po domácím triumfuKAD - HBR 1:6, 47.kolo | Jakub CoufalJiž dlouho trvá série "nevýher" Kadaně. Právě proti hokejistům z Vysočiny, kteří momentálně okpují 13. příčku tabulky hned za Kadaní, budou mít Severočeši ideální možnost zvrátit nepříjemnou bilanci. Havlíčkův Brod čeká na body 3 zápasy a v Kadani by určitě rád svůj půst ukončil. Boj o prestiž začne v sobotu 24. února v 17:00.
21.2.Ústí úspěšně loupilo v KadaniKAD - UNL 1:5, 46.kolo | Marek MikešJiž posedmé v řadě odcházeli hokejisté kadaně z ledu s vědomostí prohry v zápase, ale za výkon se rozhodně tým stydět nemusel. S rekordním počtem dvanácti juniorů v sestavě byli žlutočerní zdatným soupeřem lídrovi první ligy a především v první polovině utkání dokázali Slovan i přehrávat. V zápase však rozhodovaly především zkušenoti a těch měl soupeř na rozdávání. Slovan Ústí nad Labem odváží z Kadaně tři body za výhru 5:1.
18.2.Lvi přijedou bojovat o další skalpKAD - UNL 1:5, 46.kolo | Míša SládkováKadaňské hráče čeká ve středu další silný soupeř. Nebude jím nikdo jiný, než vedoucí celek tabulky druhé nejvyšší soutěže, HC Slovan Ústí nad Labem. Ten se po několikazápasové krizi opět rozjíždí a to nemalým tempem. Posledním týmem, který na vlastní kůži okusil sílu drápů nelítostných šelem byl Havlíčkův Brod. A na zápas jistě nevzpomíná v dobrém. Kadaňským se ale letos již povedlo lvy zkrotit na vlastní půdě. Utkání začíná na kadaňském zimním stadionu od 18:00.
17.2.Sedmá prohra řadě, Kadaň veze sedm branek z OlomouceOLO - KAD 7:2, 45.kolo | Marek MikešVelké množství obdržených branek z ledu soupeře nenašlo konce ani v Olomouci. Po sedmi brankách z Mladé Boleslavi a deseti z Jihlavy, přiváží Kadań sedm branek také z Olomouce. Žlutočerní sice vstoupili do utkání dobře a již v sedmé minutě otevřel skóre Roman Pražák, jenomže radost z vedení netrvala ani půl minuty. Hattrickem se v dresu Kohoutů zaskvěl Richard Bordowski.
17.2.Rozhodla naše nedisciplinovanost, našel chybu Libor HlubučekOLO - KAD 7:2, 45.kolo | Ondřej KubátO l o m o u c - Posedmé v řadě za sebou hokejisté Kadaně prohráli. Na ledě poslední Olomouce dokonce inkasovali sedm branek a odjeli s prohrou 2:7. Kadaň předvedla bídný výkon, hráči se po zápase shodli, že rozhodla jejich nedisciplinovanost. Vždyť dva klíčové góly vstřelila Olomouc v přesilovkách pěti proti třem. „Utkání jsme začali dobře, ale bohužel jsme byli nedisciplinovaní a inkasovali jsme dvě rychlé branky, které nemusely být,“ řekl po zápase smutný střelec druhého gólu Kadaně Libor Hlubuček.
16.2.Skončí i napočtvrté zápas s Olomoucí 3:1?OLO - KAD 7:2, 45.kolo | Jakub CoufalPoslední tým soutěže přivítá omlazený 12. celek tabulky. Olomouc od zdolání Kadaně porazila už jen Třebíč, proto by svůj minulý úspěch určitě se zalíbením zopakovala. Severočeši v posledním kole přišli o plný počet bodů, rádi by jej získali zpět právě proti týmu z Hané. Pikantností souboje je fakt, že všechna dosavadní utkání skončila poměrem 3:1. Souboj dvou celků, kterým jde již jen o čest, začne v sobotu 17. února v 17:00 na ledě Olomouce.
14.2.Série porážek pokračujeKAD - SAR 1:2, 44.kolo | Martin Janúšek, Martin GahlerKadanští hráči nad Sarezou znovu nevyhráli, přesto ukázali, že s bojovností a entuziasmem se dá dojít daleko. Za svůj dnešní výkon se rozhodně stydět nemusí a získaný bod budiž jim odměnou a odrazovým můstkem k "lepším" zítřkům.
13.2.Poslední letošní pokus na zisk skalpu OstravyKAD - SAR 1:2, 44.kolo | Jakub CoufalHned dva nepříjemné výsledky se pokusí Kadaň odčinit v domácím zápase s Ostravou. Jednak se musí snažit napravit inkasovanou desítku v Jihavě, tak i osmičku z posledního vzájemného klání na ledě Sarezy, která se momentálně nachází na 7. místě. O play-off už prakticky přijít nemůže, přesto potřebuje získávat body pro co nejlepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů. Překazit plány Ostravy, jež by si ráda ze Severočechů udělala zlatý důl, se pokusí kadaňští hokejisté ve středu 14. února od 18:00.
10.2.Faulovat se nevyplácí, 108 trestných minut v zápaseJIH - KAD 10:1, 43.kolo | Martin Gahler, Jakub CoufalS vidinou překvapit zajížděli hokejisté Kadaně do Jihlavy. Severočeši dlouho drželi krok s favorizovaným soupeřem. Téměř půlku klání čekali fanoušci na první gól utkání. Domácí si ke konci 2. třetiny vytvořili dvoubrankový náskok, na který Kadaň odpověděla bleskovým snížením. Dukla neponechala nic náhodě, do minuty přidala další branku. Hosté v závěrečné části museli otevřít hru, při dlouhém oslabení několikrát inkasovali, čímž bylo definitivně rozhodnuto. Jihlava v herní pohodě přidávala další a další branky, až se konečné skóre zastavilo na nelichotivém poměru 10:1.
9.2.Kadaň se pokusí Dukle znepříjemnit cestu do play-offJIH - KAD 10:1, 43.kolo | Jakub CoufalSeveročeši po domácí prohře s Třebíčí zajíždějí do Jihlavy. S uvolněným pocitem, že nemají co ztratit, se pokusí co nejvíce znepříjemnit Jihlavě zisk bodů. Dukla cestou do vyřazaovacích bojů potřebuje doma naplno uspět. Zda li kadaňští mladíci překvapí a vybojují nějaký bod, se všichni příznivci hokeje mohou dozvědět v sobotu 10. února od 17:30.
7.2.Zvítězila zkušenost nad mládím, domácí bez boduKAD - TRE 3:4, 42.kolo | Jakub CoufalSe značně omlazeným kádrem nastoupila Kadaň na domácím ledě proti Horácké Slavii Třebíč. Ačkoliv draví mladíci dlouho vedli, sváděli vyrovnané souboje, přesto nakonec podlehli. Rozhodující 3. třetinu zkušenější hokejisté Třebíče zvládli na výbornou, neboť otočili na konečných 3:4. Kadaň se v závěru snažila vyrovnat, ale vlastní nedisciplinovanost definitivně pohřbila veškeré šance na úspěch.
4.2.Na řadě je juniorské derbyKAD - CHM 10:4, 30.kolo | Miroslav LučanV neděli 4.2.2007 od 14:45 hodin odpoledne se na kadaňském zimním stadionu uskuteční letos již třetí juniorské derby mezi celky SK Kadaň a KLH Chomutov. V dosavadních třech kláních byli úspěšnější kadaňští, když oba duely na soupeřově ledě dokázali dovést do vítězného konce. Domácí zápas skončil nerozhodně. Nyní domácí musí zvítězit, nejen proto, aby potvrdili důležité vítězství v Mostu, které jim stále zajišťuje naději o účast v baráži o extraligu. Přijďte povzbudit mladé kadaňské naděje v co největším počtu, určitě nebudete litovat.
4.2.Junioři nadělili desítku ChomutovuKAD - CHM 10:4, 30.kolo | Miroslav LučanK A D A Ň - V neděli odpoledne bylo na programu dlouho očekávané juniorské derby mezi SK Kadaň a KLH Chomutov. První třetina byla vyrovnaná oba týmy měli několik šancí, zejména kadaňští nevyužili zcela vyložené příležitosti. Udeřilo tak na druhé straně. Při přesilovce domácích nejdříve Hartman rozezvonil tyč a takřka z protiútoku šli hosté do vedení díky vlastní nešťastné brance. Kadaňští brzy vyrovnali Chotašem a krátce před sirénou otočil při přesilovce Neprášek. Ve druhé třetině začali domácí více tlačit, ale koncovka jim nevycházela. Kadaňští se dostali do vedení. ale Chomutov se vždy brankou dostal zpět do hry. V poslední části černožlutí dominovali, začalo se jim dařit i v koncovce, chvílemi dokonale rozebírali hostující obranu tak, že v mnoha případech zakončovali do prázdné branky. V utkání byli nejvíce vidět se dvěma brankami a dvěma přihrávkami kadaňský Krpenský a chomutovský Voborník. Utkání tak skončilo debaklem Chomutova v poměru 10:4.
4.2.Recept na Kadaň dosud pro Třebíč dobře ukrytKAD - TRE 3:4, 42.kolo | Míša SládkováVe středu 7.2. se na zimním stadionu v Kadani od 18:00 opět střetnou dva týmy druhé nejvyšší hokejové soutěže. Pokusit se rozesmutnit černožluté mužstvo přijedou hokejisté Třebíče. Těm se letos přoti kadaňskému mužstvu příliš nedaří a budoucímu soupeři nepomáhalo zatím ani rozdílné umístění v tabulce obou rivalů. Dokáže severočeský klub prodloužit sérii úspěšnosti proti Třebíči?
3.2.Pokus o prolomení bezbodového prokletíMBL - KAD 7:2, 41.kolo | Míša SládkováCílevědomá Mladá Boleslav jede na plný plyn. Sen o prvním místě v druhé nejvyšší lize je pro ni velmi živý. Proto se také v jejím kádru objevuje mnoho známých jmen. Poslední posilou, která vyztuží mužstvo je z Plzně příchozí Milan Nedoma. O západočeském klubu si bude moci vyprávět s Richardem Králem, kterému mladoboleslavské prostředí svědčí. Před Kadaní stojí velmi silný soupeř, který jí tuto sezónu zatím nedaroval ani jeden bod.
3.2.Kadaň s juniory nestačila v BoleslaviMBL - KAD 7:2, 41.kolo | Miroslav LučanMladá Boleslav - V rámci 41.kola 1.ligy zajíždělo "A" mužstvo SK Kadaň na horký led k BK Mladá Boleslav. Domácí byli jednoznačně favority utkání a tým kadaňských mladíků mohl jen překvapit. Sotva se diváci posadili na svá místa, Král otevřel skóre. V první části stihli ještě černožlutí vyrovnat, když se při hře ve čtyřech prosadil Mezera. Jenže za necelé dvě minuty vrátil boleslavským vedení Rýgl. V úvodu druhé části Mezera trefil tyč a takřka z protiútoku Sedlák pojistil domácím vedení. O minutu později Středočeši využili početní výhodu a Kadaň již byla pozadu o tři branky. Naději vykřesal taktéž z přesilovky Freiberg, ale definitivní zlom zápasu byl ve 28.minutě, když se domácím podařilo dokonale využít přesilovku pět na tři. V polovině utkání dovršil Ťupa svůj hattrick a stanovil tak konečné skóre na 7:2, protože v poslední třetině se diváci gólu již nedočkali.