V únoru 2019 vyšly tyto články:

26.2.Kadaň předvedla obrat, body nakonec bere soupeřKAD - FRM 3:6, 60.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - V rámci posledního, tedy šedesátého kola Chance ligy se Trhači představili jako domácí tým, jenž vyzval kádr HC Frýdek-Místek. Rysi po první dvacetiminutovce vedli 2:1, Trhači ale dokázali předvést obrat! Ten ale soupeř stačil vymazat ještě v téže třetině a nakonec zvítězil rozdílem tří branek. Za Trhače se prosadili Matěj Zabloudil, Petr Maršoun a Filip Eliáš.
24.2.Závěrečný duel Trhači sehrají s Frýdkem-MístkemLTM - KAD 14:0, 59.kolo | Ladislav FroněkK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - V úterý 26. února sehrají Trhači poslední zápas s Frýdkem-Místkem. Kadaňští poslední duel vysoko prohráli s Litoměřicemi a Frýdek-Místek v posledním kole přehrál Prostějov. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.
23.2.Kadaň odjíždí z Litoměřic s debaklemLTM - KAD 14:0, 59.kolo | Filip De BolleL i t o m ě ř i c e/K a d a ň - Trhači budou chtít na tento zápas rychle zapomenout. Litoměřice zasypali branku černožlutých a po dvou třetinách vedli o sedm branek. Brankostroj se nezastavil ani ve třetí třetině, naopak domácí přidali dalších 7 branek. Kadaňští si tak z ledu Litoměřic odváží vysokou porážku.
22.2.Poslední výjezd, Trhači míří do LitoměřicLTM - KAD 14:0, 59.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Poslední výjezd v rámci devětapadesátého kola Chance ligy je tu. Trhači v něm zavítají na led HC Stadion Litoměřice. Kadaň v posledním kole doma proti Třebíči vedla, nakonec ale v poslední části inkasovala pět branek a padla. Stadion předvedl vyrovnaný začátek na ledě Prostějova, nakonec ho čekal stejný osud jako černožluté. Obě mužstva tak z posledního kola nevytěžila jediný bod. Utkání startuje v 17 hodin!
20.2.Trhači ztratili vedení nad TřebíčíKAD - TRE 3:8, 58.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - V rámci osmapadesátého kola Chance ligy Trhači na domácím ledě přivítali tým SK Horácká Slavia Třebíč. Soupeř se sice v první části dostal do vedení, ale Kadaňští nejprve srovnali a následně se poslali do vedení. Prostřední dějství však přineslo obrat soupeře, a Třebíčští tak byli znovu na koni. Bílé hvězdy v posledním dějství definitivně zahnaly šance domácích na tak dlouho očekávaný bodový zisk dalšími pěti góly.
19.2.Sezona spěje ke konci, Trhači vyzvou TřebíčKAD - TRE 3:8, 58.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Ve středu 20. února je na programu již osmapadesáté kolo Chance ligy, ve kterém se Trhači po delší době představí jako domácí tým a vyzvou Třebíč. Ani jednomu z celků se v minulém kole nepodařilo bodovat. Bílé hvězdy tak ztratili možnost dotáhnout bodovou ztrátu v tabulce a dostat se na postupovou osmou příčku. Duel odstartuje v 18 hodin.
18.2.Pavlát proti Trhačům vychytal čisté kontoUNL - KAD 4:0, 57.kolo | Stanislav JiskraÚ s t í n/L a b e m / K a d a ň - Trhači v rámci sedmapadesátého kola zajížděli na led do nedalekého Ústí nad Labem. Po bezbrankové první třetině se dvakrát v rozmezí dvou minut prosadil Jakub Chrpa. Ústí ve třetí třetině zásluhou Schwambergera a Janduse přidalo další dvě branky. Všechny pokusy Trhačů zastavil Dominik Pavlát, který ještě nedávno hájil barvy Kadaně.
17.2.Severočeské derby, Kadaň míří do Ústí n/LabemUNL - KAD 4:0, 57.kolo | Sabina NovákováÚ s t í n / L a b e m / K a d a ň - Již v pondělí 18. února Trhači zavítají do Ústí nad Labem. Trhači v minulém kole svedli poněkud vyrovnaný duel v Havířově, Ústečtí hokejisté si naopak přivezli vysokou porážku z Prostějova. Střetnutí posledního celku s předposledním odstartuje v 18:00!
16.2.Na řadě je další výjezd, Trhači míří do HavířovaHAV - KAD 4:2, 56.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - V rámci šestapadesátého kola Chance ligy se Kadaňští v sobotu 16. února vydají na cestu do Havířova. Soupeř má za sebou vítězný zápas nad Prostějovem a ve zbylých čtyřech soubojích se bude snažit udržet si alespoň aktuální šestou příčku. Oproti tomu Kadaň má za sebou vysokou porážku z kladenského ledu. Klání začíná v 17:30!
16.2.Kadaň v Havířově padla dvoubrankovým rozdílemHAV - KAD 4:2, 56.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - V rámci šestapadesátého kola Chance ligy Kadaň zajížděla na půdu Havířova. Právě soupeř si v úvodní části vytvořil náskok jedné branky, na což ve druhé třetině navázal. Trhači třígólové manko stáhli ne rozdíl jedné přesné střely, o které se postarali Matěj Zabloudil a František Wágner. Druhý z dvojice jmenovaných se prosadil ve vlastním oslabení. Nakonec Havířovští v posledním dějství přidali čtvrtou branku, a vysloužili si tím tak cenné tři body do tabulky.
13.2.Trhači míří na souboj s RytířiKLA - KAD 8:2, 55.kolo | Stanislav JiskraKADAŇ/KLADNO - V rámci pětapadesátého kola Chance ligy míří Trhači do Kladna. Rytíři se nacházejí na třetím místě, přičemž jim na druhý Vsetín schází pouhý jeden bod. Trhačům se sezóna nevyvíjí dle představ a posledních devatenácti soutěžních klání si do tabulky nepřipsali ani jeden bod. Úvodní vhazování je naplánováno na 18:00.
13.2.Kadaň v Kladně dvakrát vedla, nakonec však padlaKLA - KAD 8:2, 55.kolo | Sabina NovákováK l a d n o / K a d a ň - V rámci pětapadesátého kola Chance ligy vycestovali Trhači do Kladna. Hned ve čtvrté minutě Kadaň vedla, ale soupeř dokázal srovnat. Do vedení se černožlutí dostali i napodruhé, ale scénář byl naprosto stejný. Utkání nakonec rozhodla především závěrečná část, ve které Kladenští poslali hned pět přesných střel za záda Štěpána Lukeše.
11.2.Trhači přátelské utkání s PSK Sakhalin prohráliKAD - SAK 1:7, 0.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S a k h a l i n - Jelikož Trhači vynechali další kolo Chance ligy, sehráli přípravné utkání s ruským týmem a účastníkem Asijského hokejové ligy, PSK Sakhalin. Soupeř po první třetině vedl již rozdílem dvou branek. V poslední dvacetiminutovce zasáhli do hry i Trhači, a to když Petr Maršoun proměnil trestné střílení.
8.2.Přátelské utkání s ruským týmem HC SakhalinSabina NovákováK a d a ň - Momentálně sice probíhá reprezentační pauza, ale Trhače i přesto čeká přípravné utkání. Do Kadaně zavítá účastník Asijské hokejové ligy, ruský celek PSK Sakhalin. Ten je v Kadani v rámci svého soustředění. Duel započne v pondělí 11. února v 18 hodin a 15 minut!
4.2.Trhače čeká dohrávka s JihlavouJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Stanislav JiskraJ i h l a v a / K a d a ň - Trhače čeká dohrávka odloženého zápasu čtyřiatřicátého kola Chance ligy, v rámci kterého si udělají výlet do Jihlavy, kam díky zácpě na D1 v původním termínu nedorazili. Zatímco Dukla si střeží zlatou příčku tabulky, Trhači se díky nepodařeným posledním zápasům nacházejí na samém chvostu tabulky. Start zápasu je naplánován na 17:30.
4.2.Kadaň se z ledu Dukly vrací s vysokou prohrouJIH - KAD 11:1, 34.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - Trhači v rámci dohrávky čtyřiatřicátého kola zajížděli na půdu Jihlavy. Původní termín duelu musel být odložen kvůli kalamitnímu stavu na dálnici D1, a tak se oba kluby domluvily na náhradním termínu. Utkání si Jihlavští podmanili již v úvodní třetině. Celkem nasázeli Kadaňským jedenáct branek. Trhači se prosadili jednou, a to v čele s Ondřejem Bláhou.
2.2.Trhači padli s Prostějovem, rozhodla první třetinaKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Filip De BolleK a d a ň / P r o s t ě j o v - Domácím nevyšla úvodní třetina, ve které čtyřikrát inkasovali a připsali si pouhou jednu střelu na branku. Ve druhé části se obraz hry vyrovnal, byli to znovu hosté, kteří přidali pátou branku. V úvodu třetí části Trhači snížili zásluhou Jana Svobody a Jiřího Tupého, Jestřábi však potrestali častá vyloučení a dvěma brankami v početní výhodě upravili na konečných 2:7
2.2.„Snad ta akce vypadala hezky,“ směje se Jiří TupýKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - Trhači se v jednom z posledních domácích utkání střetli s Jestřáby z Prostějova. Soupeř si vytvořil výrazné vedení v podobě čtyř branek ihned v úvodní části. Černožlutým se podařilo prosadit až v závěru duelu za stavu 0:5. O první přesnou střelu Kadaně se postaral Jan Svoboda a o druhou Jiří Tupý. Veškeré naděje na srovnání Hanáčtí zahnali dalšími dvěma góly.
1.2.Poslední duel s Jestřáby v této sezóněKAD - PRO 2:7, 53.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P r o s t ě j o v - V rámci třiapadesátého kola Chance ligy na kadaňský stadion v sobotu 2. ledna přijedou Jestřábi z Prostějova. Oba celky mají za sebou duel se stejným soupeřem, a to s Českými Budějovicemi. V obou případech střetnutí lépe dopadla právě pro Motor. Nejprve na samostatné nájezdy porazil Prostějovské a následně zdolal i Trhače. Pro Hanáky to bude boj o důležité tři body, jelikož základní část sezóny se blíží ke svému konci a Prostějov se drží s náskokem pouhých dvou bodů na osmém postupovém místě do play-off. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin!