Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2005 vyšly tyto články:

30.7.Michal Oliverius hraje především pro fanouškyJakub CoufalČerstvě sedmadvacetiletý Michal Oliverius se vrací do Kadaně po čtyřech letech. Tehdy hájil žlutočerné barvy v sezóně 2000-2001. Nasbíral úctyhodných 41 bodů ve 39 zápasech a se 32 asistencemi se stal nejlepším nahrávačem první ligy. Poté zkusil své štěstí v extraligovém Litvínově, těsně před koncem sezóny 2001-2002 pomohl Mladé Boleslavi k postupu do první ligy. Své služby poskytoval v městě automobilů až do konce minulé sezóny.
28.7.První přátelák prověří nové posilyUNL - KAD 3:1, 1.kolo | Katka HodkováLéto je pro někoho nejkrásnějším obdobím roku. Ale co hokejový fanoušek? Šála klubu leží hluboko ve skříni a chladící agregáty nestíhají vyrábět kvalitní led. Ale pomalu svítá na lepší časy. Hokejisté před týdnem konečně zahájili přípravu na ledě. Když jsme však viděli první trénink, říkali jsme si, že se ta hrstka odvážlivců sešla na zimáku jen proto, aby se ujistila, že ještě umí bruslit a ví, za který konec se drží hokejka. Jenže Ústečtí Lvi nemají před Kadaní nikterak velký náskok. Svěřenci Pavla Hynka na led vyjeli jen o čtyři dny dříve. Bude zajímavé sledovat, zda se první přátelák nezmění ve vodní pólo. Oba trenéři berou utkání jako dobrou možnost stanovit užší nominaci hráčů.
25.7.Ledová plocha v neděli ožilaMíša Sládková, Martin GahlerAčkoli ledová plocha ještě nebyla ideální a každý pohyb se do kluziště viditelně zapsal bílou stopou, na ledě se v neděli večer objevilo několik hráčů. Vidět nebyli pouze „staří známí“, ale také některé nové tváře. Podle slov manažera Chlustiny soupiska ještě rozhodně není uzavřena, na některé posily se stále čeká a probíhají jednání.
20.7.Prvoligová historie SK Kadaňstatistiky: Lucie Vítková, text: David SchlegelK a d a ň - Už do své osmé prvoligové sezóny vstoupí v září hráči SK Kadaň. Na svém kontě už mají hokejisté z královského města cenné skalpy Liberce, Kladna i Českých Budějovic. V play-off v sezóně 2000/01 ze všech prvoligových soupeřů nejvíce potrápili ve vyřazovacích bojích Bílé Tygry, kteří se nakonec probojovali až do extraligy. Několikrát přišla Kadaň o postup do play-off až v posledních kolech. Takový je však hokej - velkým výhrám patří i nešťastné porážky.
5.7.Kadaň na 240. místě v EvropěMarek MikešDvěstěčtyřicáté místo v žebříčku evropských hokejových klubů obsadil po loňské sezoně celek SK Kadaň. V žebříčku, který každoročně zveřejňuje server hockeyarchives.info, si severočeský tým polepšil oproti minulému roku o pět míst. První místo obsadil švédský tým Frölunda Göteborg v těsném závěsu skončil ruský mistr Dynamo Moskva. Nejlepší z celků první ligy skončily České Budějovice na 93. místě. Nejlepším týmem České republiky jsou HC Pardubice na osmém místě.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM