Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2012 vyšly tyto články:

30.7.Chci se pořádně naučit anglickyJindřich PolednaKamil Jarina se dá bez nadsázky nazvat Severočeskou hokejovou ikonou. Svůj hokejový život strávil především v této části naší republiky, ale to vše se nyní mění. Kamil si našel angažmá za mořem a v Kadani se jen připravuje na svou další hokejovou štaci. Nás především zajímalo, kam se chystá.
28.7.Do Kadaně jsem chtěl za každou cenuJindřich PolednaNavrátilec Kamil Tvrdek pilně polyká tréninkové dávky. I v těchto parných dnech poctivě pracuje na své fyzičce, aby byl do další sezóny co nejlépe připravený. Měl by být jednou z hlavních opor týmu a příkladem pro mladé hráče. I to byl jedem z důvodů, proč jsem jen oslovili s prosbou o rozhovor.
27.7.Michal Jäger: dřeme, dřeme a dřemeJindřich PolednaVe středu 25. července se sešel A-tým Sportovního klubu k prvnímu tréninku po dovolené. Dle slov trenérů byla většina hráčů již natěšená na led, kde chtějí zúročit suchou přípravu. Chtějí především dokázat, že mají na to, aby se porvali v černo-žluto-bílých dresech o body v rámci druhé nejvyšší soutěže. Největší motivaci mají především mladí hráči, kteří hráli v loňské sezóně juniorskou soutěž a chtějí nakouknout do mužského hokeje.
11.7.Do sezóny musíme jít jako týmJindřich PolednaNový asistent trenéra Zdeněk Skořepa se se svou novou rolí teprve sžívá. V loňské sezóně ještě hrál za kadaňský tým, v té další ho bude trénovat. Navíc jej čeká i trenérské studium. A-tým má do konce července dovolenou, a tak jsme nového trenéra požádali o rozhovor.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM