V září 2010 vyšly tyto články:

12>>
1.9.Za odvetou do Ústí nad LabemUNL - KAD 1:4, 0.kolo | Michaela SeifertováK a d a ň - Přesně čtrnáct dnů uplynulo od prvního střetnutí s rivalem od Labe. Hráči Slovanu za tu dobu odehráli pouze dva zápasy, z nichž jeden prohráli a v druhém remizovali. Kadaňští na ledě pracovali pilněji. Za stejný časový úsek odehráli soubojů dvakrát více. Jak se projeví píle a pracovitost týmů, se dozvíte v dalším přátelském utkání již ve čtvrtek 2. září od 18:00. Tentokrát se však borci z Kadaně vydají do královského města, do ústecké Zlatopramen arény. Pro ostatní, kteří se nebudou moci na zimní stadion dostavit, bude připraven online přenos.
2.9.Kadaň se pomstila Ústeckým LvůmUNL - KAD 1:4, 0.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - Z odvetného utkání v Ústí nad Labem si kadaňští hráči vezou domů pomyslné tři body. Vyrovnaný souboj otevřeli v polovině zápasu hosté, za které se samostatně trefil Tomáš Bursík. V úvodu třetí třetiny přidal branku ještě Karel Ton a Tomáš Schmidt. Na čtyřbrankový náskok pak černožlutí odskočili díky samostatnému nájezdu Jakuba Bauera. Ústeckým Lvům se ke konci utkání podařilo Závorku překonat, na jejich vítězství to ale nestačilo.
4.9.Tomáš Závorka: Drželo se mě štěstí UNL - KAD 1:4, 0.kolo | Michaela SeifertováK a d a ň - Přestože mají kadaňští hráči odehráno již jedenáct utkání, čtvrteční hvězda Tomáš Závorka odchytal celý zápas teprve podruhé. „My jsme se prvních šest zápasů střídali po polovině. Celý zápas jsem odchytal s Litoměřicemi, ale moc se nám to nepovedlo,“ vysvětloval Tomáš.
5.9.Porazíme Beroun i podruhé?? KAD - BER 6:3, 0.kolo | Jindřich PolednaPo velmi podařeném utkání v Ústí se Kadaň podruhé utkání s celkem Medvědů. Před týdnem se severočechům podařilo u Berounky zvítězit po nájezdech 3:2, středočeský tým ale od té doby zaznamenal změny v kádru, a tak nás bude čekat možná "tak trochu jiný soupeř". Předposlední přípravný zápas se odehraje v úterý 7.9. od 18 hodin a vy jej budete moci sledovat i pomocí onlinu.
6.9.Výsledky mládeže 30.08.2010 - 05.09.2010Martin GahlerVýsledky mistrovských utkání mládeže, střelce kadaňských branek, statistiky a tabulky najdete v podrobnostech článku.
6.9.Přípravná utkání mladšího dorostu.Martin GahlerVýsledky přípravných utkání mladšího dorostu a střelce branek najdete v podrobnostech.
7.9.Přípravná utkání 2. třídyMartin GahlerVýsledky přípravných utkání 2. třídy a střelce branek najdete v podrobnostech.
7.9.Kadaň zdolala MedvědyKAD - BER 6:3, 0.kolo | Karel MoulisK a d a ň - Dnešní zápas se Severočechům povedl. Kadanští dokázali zdecimovat obranu hostí šesti kousky za třicet minut hry. Poté jakoby se chuť hrát hokej z domácích vytratila a Medvědi si dokázali připsat tři čestné úspěchy. I přes 3 branky hostů se mohli domácí na svém ledě radovat z výhry 6:3 nad Berounem.
8.9.Kadaň míří do LitoměřicLTM - KAD 3:4, 0.kolo | Karel MoulisPoslední zápas letní přípravy změří své síly hráči Kadaně na ledě prvoligového nováčka z Litoměřic. První vzájemný zápas vyhráli hráči Stadionu 4:3, když dokázali během deseti minut druhé třetiny srovnat utkání na 3:3 a nakonec dát i vítěznou branku na konečných 4:3. Je tedy na žlutočerných, aby dokázali že také umějí hrát hokej, zápas se odehraje ve čtvrtek 9.9. od 18 hodin a vy budete moci sledovat zápas díky online přenosu.
9.9.Kadaň poslední přípravu vyhrálaLTM - KAD 3:4, 0.kolo | Jindřich PolednaPoslední přípravní zápas začal pro Kadaň velmi dobře. První třetinu vyhrála brankou Tona, na 2:0 zvyšoval na začátku prostřední části Fiala. Jenže pak se domácí probrali a otočili stav na 3:2. Možnost poprat ve o vítězství zajistil Kadani v 51.minutě Bauer. V penaltovém roztřelu exceloval Jarina a vítěznou branku Kadaně si připsal Trefný.
14.9.Kadaň odstartuje ligu v OlomouciOLO - KAD 4:3, 1.kolo | Karel MoulisDlouhé čekání je u konce, ve středu je na programu úvodní kolo prvoligového ročníku 2010/11. SK Kadaň v něm zavítá na olomoucký zimní stadion, kde se od 18:00 střetne se zdejší Morou. Jak si svěřenci Mikuláše Antonika povedou, můžete sledovat v našem online textovém přenosu.
14.9.S přípravou jsem spokojenýJindřich PolednaPoslední den před vstupem do prvoligové sezóny jsme požádali trenéra Milukáše Antonika o rozhovor. Poskytl nám jej před posledním dopoledním tréninkem a bylo vidět, že je s přípravou spokojený a už se těší na tu pravou prvoligovou vřavu. Vstup do ligy totiž nebude mít Kadaň zrovna jednoduchý. Bude hrát venku. A navíc na ledě ambiciozní Olomouce.
15.9.Kadaň na úvod padla v OlomouciOLO - KAD 4:3, 1.kolo | Ondřej Kubát, Karel MoulisTřikrát dokázali hokejisté Kadaně vyrovnat, přesto si z prvního ligového kola neodnesou ani bod. Na ledě Olomouce sehráli vyrovnanou partii a zásluhou Radulaye a dvou tref Bouška vždy smazali náskok domácích. Na zásah Polodny z 52. minuty už však odpověď nenašli ani v závěrečné hře bez brankáře.
16.9.Ladislav Boušek: Zasloužili jsme si minimálně bodOLO - KAD 4:3, 1.kolo | Miroslav FantalO L O M O U C - V prvním zápase nového ročníku dokázal vstřelit dvě branky na horké půdě v Olomouci. Přesto byl po zápase zklamaný. Jeho tým nehrál v Olomouci druhé housle. Třikrát se Kadani podařilo vyrovnat stav utkání. Počtvrté však už to jeho spoluhráči nezvládli. „Zasloužili jsme si minimálně bod,“ řekl po zápase Ladislav Boušek.
17.9.Získáme doma první body?KAD - CHR 2:1, 2.kolo | Jindřich PolednaPo těsné prohře v 1. kole v Olomouci potřebují kadaňští borci nutně bodovat. Poprvé se představí doma a jejich soupeř bude celek Chrudimi. Ta měla před sezónou velké finanční potíže a vypadalo, že bude nucena ze soutěže odstoupit. Klub finanční krizi naštěstí zažehnal, a tak jej uvidíme v naší soutěži i letos. Pro Kadaň to byl v sezóně 09/10 přijatelný soupeř, tři ze čtyř utkání dokázali hráči v černožlutých dresech vybojovat pro sebe.
18.9.Václav Eiselt vystřílel Kadani výhruKAD - CHR 2:1, 2.kolo | Martin Gahler, Filip De BolleHokejové drama, v hlavní roli Václav Eiselt. To byl sobotní zápas našich hokejistů proti Orlicím z Chrudimi. Hosté sice vedli zásluhou Drtiny, odjeli však s prázdnou. Dvě přesilovkové trefy Václava Eiselta udržely všechny tři body doma.
21.9.Kadaň zavítá na led nováčka HC LitoměřiceLTM - KAD 2:0, 3.kolo | Ondřej BubelaPo úspěšném domácím utkání s Chrudimí čeká naše hokejisty nováček soutěže HC Stadion Litoměřice. Své první prvoligové utkání Stadion nezvládl a prohrál v Chrudimi po sympatickém výkonu 3:2, avšak v dalším zápase hráči Stadionu dokázali urvat 1 bod v nám dobře známém Táboře.
22.9.Zvenku opět bez bodu a tentokrát i bez góluLTM - KAD 2:0, 3.kolo | Radek VokálS nulou na kontě vstřelených gólů odjíždějí hráči Kadaně z Litoměřic, za 60 minut nedokázali brankáře Volkeho překonat. Výhru domácím zařídil dvěma góly křídelník Jan Kloz.