V září 2015 vyšly tyto články:

12>>
30.9.Kadaň otočila zápas s Duklou a prodlužuje domácí neporazitelnostKAD - JIH 3:2, 9.kolo | Filip De Bolle, Jan ThömaK a d a ň - Domácí tým vstoupil do zápasu úspěšněji a ve 13. minutě otevřel skóre Chrpa. Hostům se podařilo otočit zápas ve druhé třetině. Jihlavští mohli několikrát zvýšit skóre z brejků, ale Strmeň podržel kadaňský tým. Domácí tým zavelel k obratu v 55. minutě, když prudkou střelou vyrovnal Hejcman a minutu před koncem vystřelil tři body Vrána. Dukle nepomohla ani závěrečná power-play, Kadaň se raduje z výhry 3:2.
30.9.Střelec vítězného gólu Lukáš Vrána: „Vystřelil jsem na bránu a padlo to tam."KAD - JIH 3:2, 9.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - V devátém kole WSM ligy přivítala Kadaň jihlavskou Duklu. Zápas Kadaň dobře rozehrála, ale v průběhu utkání to vypadala na prohru domácích. V průběhu třetí třetiny se podařilo domácím srovnat. V poslední minutě zmíněného dějství vsítil vítězný gól Lukáš Vrána a Kadaň udržela letošní domácí neporazitelnost.
29.9.Prodloužíme proti Jihlavě domácí neporazitelnost?KAD - JIH 3:2, 9.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - WSM liga kvapí, ve středu je na programu již 9. kolo. Kadaňští se představí opět na svém ledě, soupeřem jim bude jihlavská Dukla. Černožlutí se aktuálně vezou na vítězné vlně, v pondělí po nájezdech udolali Most. Odrazí kadaňská tvrz také nájezd Jihlavy? Úvodní buly padne v 18:00.
28.9.Kadaň se představí na ledě posledního MostuMST - KAD 1:2, 8.kolo | Tereza DoksanskáSvěřenci trenéra Jaroslava Becka po domácí výhře nad Třebíčí čeká venkovní zápas. V 7. kole WSM ligy se představí na ledě nedalekého Mostu. Most do ligy nevstoupil moc dobře a po 6. kole mu patří poslední příčka v tabulce. Naváže Kadaň na domácí výhru nebo Most překvapí?
28.9.Kadaň bere 2 body za výhru nad Mostem po nájezdechMST - KAD 1:2, 8.kolo | Jindřich PolednaPrvní branka v zápase padla až ve 27. minutě, kdy se po Račukově přihrávce krásně trefil Dominik Tejnor. Domácím se podařilo vyrovnat ve 47.minutě, když využili přesilovou hru. Po šedesáti minutách byl tak vyrovnaný stav 1:1 a o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy. Bonusový bod pro Kadaň vystřelil ve čtvrté sérii Jaroslav Kůs - 1:2sn.
26.9.Chrpa vystřelil tři body a Kadaň zůstává doma nadále stoprocentníKAD - TRE 1:0, 7.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Zápasy s Třebíčí nikdy nebyly bohaté na branky a ani tento zápas nebyl výjimkou. O vítězi rozhodnul ve 32. minutě Jakub Chrpa, který využil zaváhání obrany při Třebíčské přesilové hře. Třebíč v závěru tlačila na branku, ale Hanuljak a několikrát také obránci si se všemi střelami poradili.
26.9."Doufáme v domácí neporazitelnost" říká brankář Miroslav HanuljakKAD - TRE 1:0, 7.kolo | Tereza DoksanskáKadaň na domácím ledě přivítala Třebíč. V zápase padla jen jedna branka, kterou vstřelil domácí útočník Jakub Chrpa. V utkání se předvedli oba brankáři. Avšak domácí brankář Miroslav Hanuljak měl více štěstí a vychytal čisté konto.
25.9.Zhasneme v sobotu Bílé hvězdy z Třebíče?KAD - TRE 1:0, 7.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Další kolo WSM ligy pokračuje tuto sobotu, Kadaň se v něm po dvojzápasovém venkovním turné vrací na domácí kluziště. Jejím soupeřem bude další kvalitní tým - Horácká Slavia Třebíč. Přijďte naše bojovníky podpořit! Úvodní buly padne v 17:00.
23.9.Kadaň prohrála v Budějovicích o jednu brankuCEB - KAD 3:2, 6.kolo | Jindřich PolednaDomácí tým se v 1.třetině dostal do vedení, když dokázal využít přesilovou hru. Na začátku prostřední části padly během chvíle 4 branky, po dvou na každé straně. Za Sportovní klub se trefili Jakub Trefný a Martin Šťovíček. Další branka v zápase již nepadla, a tak se Budějovice radovaly z hubeného vítězství 3:2.
22.9.Ve středu se Kadaň představí na ledě vedoucího MotoruCEB - KAD 3:2, 6.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V minulém kole černožlutí bojovníci zajížděli na led pražské Slavie, kde ukořistili bod. Získat další se pokusí tuto středu, kdy je čeká českobudějovický Motor. Pro Kadaň to bude další těžká zkouška, Jihočechům patří po úvodních 5. kolech WSM ligy 1. místo.
20.9.Jan Strmeň: "Štěstí nebylo na naší straně."SLA - KAD 3:2, 5.kolo | Tereza DoksanskáPraha/Kadaň - V pátém kole WSM ligy Kadaň zajížděla do pražského Edenu, kde se utkala se Slávií. Po zajímavé první třetině bylo utkání bezgólové. Avšak v následující dvacetiminutovce se trefily oba celky. V třetí třetině se opět prosadily oba týmy, a skóre bylo tudíž stále vyrovnané 2:2. V prodloužení nepadl žádný gól a tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých hostující tým neuspěl.
20.9.Jaroslav Beck: Dokázali jsme si, že hrát se dá s každýmSLA - KAD 3:2, 5.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň/P r a h a - V rámci 5. kola čekal na černožluté bojovníky nelehký soupeř - pražská Slavia. Kadaňští i přes prohru v Edenu zanechali solidní dojem a odvezli si cenný bod za prohru 3:2 po samostatných nájezdech. Po zápase jsme vyzpovídali trenéra Jaroslava Becka.
19.9.Kadaň prohrála na Slavii v nájezdech, své góly dala v přesilovkáchSLA - KAD 3:2, 5.kolo | Marcel HollP r a h a / K a d a ň - Kadaňští zajížděli k dalšímu kolu WSM ligy do vršovického Edenu. Diváci se první branky dočkali až v polovině zápasu, kdy se Slavie ujala vedení. Kadani se podařilo do konce třetiny vyrovnat díky gólu Nicolase Hlavy. Vedení Pražanům vrátil v 46. minutě Markovič. Sportovnímu klubu se i tentokrát podařilo srovnat, úspěšný byl Jaroslav Kůs. Do konce třetí části a ani v prodloužení už gól nepadl, takže musely rozhodnout nájezdy. V nich byl za Kadaň úspěšný pouze Szathmáry, tudíž si druhý bod připisují Sešívaní.
18.9.Kadaň míří na Slavii. Přivezeme body z Edenu?SLA - KAD 3:2, 5.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po demolici Prostějova, jemuž černožlutí uštědřili direkt v podobě 7 branek, zajíždí Kadaň na led Slavie. Pražané, kteří v minulé sezoně nastupovali mezi tuzemskou elitou, jsou po úvodních 4. kole WSM ligy na 8. příčce tabulky. Úvodní buly padne v sobotu 19. 9. v 17:30.
16.9.Kadaň otočila zápas čtyřmi trefami ve 2.třetině, Račuk vstřelil hattrickKAD - PRO 7:2, 4.kolo | Jindřich PolednaV první třetině nebyl k vidění příliš pohledný hokej a jedinou branku vsítili Jestřábi, kteří využili přesilovou hru. Domácí tým se v prostřední části probral, čtyřmi brankami v řadě skóre otočil a ujal se vedení. Prostějov na konci třetiny už jen korigoval na 4:2. Svou třetí brankou v zápase se blýskl Marek Račuk ve 46.minutě, když využil přesilovou hru. Šestou domácí branku, také v přesilové hře, vsítil Jakub Chrpa, sedmou sváteční střelec Jan Müller - 7:2!
16.9."Dnešní zápas rozhodlo vyrovnání a rychlé 2 góly," říká střelec dvou gólů Jakub ChrpaKAD - PRO 7:2, 4.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - Ve čtvrtém zápase WSM ligy se Kadaň utkala s Jestřáby Prostějov. Ze začátku utkání to vypadalo pro kadaňské špatně, když prohrávali po první třetině 0:1. Ve druhé třetině dokázali domácí otočit a ve třetí třetině jen dokazovali, že 3 body patří jim díky výhře 7:2. Dvěma góly se na výhře podílel i jednadvacetiletý útočník JAKUB CHRPA.
15.9.Do Kadaně přiletí ve čtvrtém kole Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 7:2, 4.kolo | Jindřich PolednaPo ne zrovna vydařeném zápase v Benátkách přivítá Kadaň na svém ledě v programu 4. kola WMS ligy celek Prostějova. Jestřábi nezažívají zrovna radostný vstup do sezóny, mají o bod méně než Kadaň a díky lepšímu skóre se krčí na předposledním místě před týmem Šumperka.
14.9.Kadaň padla v Benátkách, trefili se jen Jakub Chrpa s Tomášem RohanemBNJ - KAD 5:2, 3.kolo | Tomáš Nejedlo, Jindřich PolednaKadaň vstoupila do zápasu o něco lépe než domácí a v 8.minutě vedla po brance Jakuba Chrpy. Jenže domácí ještě v průběhu první třetiny udeřili a během jediné minuty skóre otočili. Na 3:1 zvýšily Benátky hned po vstupu do druhé třetiny. Tomáš Rohan korigoval ve 45.minutě - 3:2 a dal tak Sportovnímu klubu ještě naději. Jenže ránu do vazu dalo Kadani dvojnásobné oslabení, ve kterém daly Benátky čtvrtou branku. Pátá branka padla bez ve hře bez brankáře.
13.9.Marek Račuk: "Kladno jsme zaskočili."KAD - KLA 4:2, 2.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Ve druhém kole WSM ligy zajížděli na kadaňský led Rytíři z Kladna. Domácímu týmu nevyšel začátek zápasu, když po 12 minutách prohrával 0:2. Kadaňským se však podařilo skóre otočit a zvítězit 4:2. Zásluhu na obratu má třiadvacetiletý útočník MAREK RAČUK, který se podílel na vyrovnání a ve vlastním oslabení poté rozhodl zápas.
13.9.Uspěje Kadaň znovu s Benátkami?BNJ - KAD 5:2, 3.kolo | Tereza DoksanskáKadaňští ve 3. kole zavítají na farmu libereckých Tygrů do Benátek, kde chtějí navázat na 3 bodový zisk z domácího utkání proti Kladnu. Benátky budou chtít po znedařeném utkání proti Slavii také bodovat. Podaří se Kadani přivézt z Benátek plný počet bodů?