archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Balázs rozhodl o výhře Kadaně v nájezdechKAD - OLO 2:1, 28.kolo | Martin Gahler, Jakub CoufalK a d a ň - Vyrovnaný střet sousedů v tabulce sliboval zápas Olomouce na kadaňském ledě. Ani jeden z týmů nechtěl prohrát a už od úvodního buly se každý celek hrnul hbitě do útoku. O něco více ze hry měli v první půli duelu Severočeši, což projevili také vstřelením branky. V prostřední části vystrkovala Olomouc útočné růžky stále častěji, za což se jí dostalo odměny v podobě vyrovnání. Poslední dějství bylo opět více pod taktovkou Kadaně, přesto to byla Olomouc, kdo měl osud zápasu plně ve svých rukou. Závěrečné 2 minuty hrála Kadaň ve 3 mužích v poli, avšak brankové rozuzlení nepřišlo. Po prodloužení, ve kterém hokejisté z Hané několikrát zahrozili, přišly rozhodující nájezdy. Ty se proměnily v duel 2 útočníků Ministra a Balázse. Právě druhý jmenovaný nakonec ve 4. sérii rozhodl, že si Kadaň připíše 2 body za výhru po nájezdech 2:1sn.
28.11.Kadaň se doma může dotáhnout na OlomoucKAD - OLO 2:1, 28.kolo | Jakub CoufalPo překvapivém vítězství v Ústí nad Labem přichází pro Kadaň ještě těžší úkol. Je potřeba potvrdit venkovní úspěch a v domácím klání s Olomoucí naplno bodovat. Statistiky by sice mohly mírně hovořit spíše pro Severočechy, Kadaň vyhrála první duel v Olomouci a ta naopak na hříštích soupeřů příliš často neboduje, ale pořád je zde nebezpečí horších domácích výkonů ze strany Kadaně. Nezbývá, než se vymanit z domácí nervozity, která hráčům svazuje ruce a s vervou se pustit do soupeře. Vždyť výhra by znamenala dotáhnutí se na 11. příčku, kterou okupuje právě Olomouc. Důležitý duel s otřelým označením „šestibodový“ začíná v sobotu 29. listopadu od 17:00 v Kadani.
28.11.Hany podal nadlidský výkonPetr Živný, Miroslav LučanPo fantastickém vítězství v Ústí nad Labem panuje v kabině A-týmu SK Kadaň velmi dobrá nálada. Tři utkání po sobě dokázali zvítězit. Nyní jsou na řadě tři utkání s papírově vyrovnanými soupěři, z toho dvě utkání doma. Hráči si věří, chtějí 9 bodů. Po dnešním tréninku nám na pár otázek odpověděl Petr Freiberg ...
26.11.Neuvěřitelné – Kadaň dobyla Lví arénu!UNL - KAD 1:2, 27.kolo | Marcel Voneš, Jakub CoufalJako jasný outsider zajížděla Kadaň na přetěžký led do Ústí nad Labem. Kadaňští předváděli hned od začátku zodpovědnou hru dozadu, kterou podporoval famózními zákroky Hanuljak. První překvapení přišlo v 13. minutě, kdy se po několika šancích domácího celku trefil SZAKAL. Kadaňští oživeni úspěchem sehráli s regionálním kolegou vyrovnaný duel a v 42. minutě zvýšil dokonce na dvoubrankový náskok BALÁZS. V blížícím se závěru domácí zařadili na nejvyšší možnou rychlost, která přivezla v 51. minutě snížení na jednobrankový rozdíl. Lvi se v samotném závěru snažili do svého soupeře zatnout všechny drápy, odvolali brankáře, přesto již vyrovnat nedokázali. Kadaň přiváží historické 3 body z Ústí po těsném triumfu 1:2.
25.11.Ústečtí Lvi si už brousí drápy na KadaňUNL - KAD 1:2, 27.kolo | Jakub CoufalSe snahou o překvapivý výsledek zajíždí Kadaňští na led krajského kolegy z Ústí nad Labem. Lvi plně dostávají svému jménu a pohybují se na vrcholu 1. ligy. Ambiciózní celek se veze na vlně výher a proti Kadani určitě nebude chtít ztratit byť jen jediný bod. Kadaňští, naopak povzbuzeni ziskem 2 bodů z Třebíče po velkém morálním výkonu, nemají v krajském městě co ztratit. Boj se snahou o překvapivý výsledek začne ve středu 26. listopadu od 18:00 v Ústí nad Labem.
22.11.Kadaň veze důležité body z TřebíčeTRE - KAD 6:7, 26.kolo | Matěj Hráček, Lukáš Rousek, Miroslav Lučan Utkání 26.kola se pro kadaňské nevyvýjelo příliš dobře. První třetinu byli domácí jednoznačně lepší, do kabin odcházeli s dvoubrankovým vedením. V polovině utkání třebíčtí vedli již 5:1, černožlutí se však nevzdali a trpělivě čekali na příležitost. Postupně vyrovnali hru a později i skóre. V poslední minutě prohrávali Severočeši o branku, při power-play SZAKAL dokázal v tlaku vyrovnat. V prodloužení se nerozhodlo, na řadu přišly nájezdy, v nichž se dvakrát trefil BALÁZS a rozhodlo o zisku dvou bodů pro SK Kadaň za vítězství po samostaných nájezdech 6:7sn. Dvě branky v utkání vstřelil i DERFLER.
21.11.Třebíč se zvedla z popela, poslední dobou dusí soupeřeTRE - KAD 6:7, 26.kolo | Jakub CoufalSotva Kadaň zvládla domácí klíčový duel o černého Petra, musí na vroucí led do Třebíče, která také bojuje ve spodních patrech tabulky. Oba soupeři jsou na tom prakticky stejně, liší se pouze ve skóre. Severočeši, pokud chtějí dále zažehnávat hrozbu posledního místa, musí bodovat co nejvíce to jen bude možné. Kterému z celků se pokazí nálada z minulého vítězného kola, bude více jasné v sobotní podvečer na ledě Třebíče od 17:00.
19.11.Komu po zápase zůstane černý Petr?KAD - BEN 2:0, 25.kolo | Jakub CoufalDůležitý duel čeká Kadaňské na svém ledě. Během vleklé krize, která poslala Severočechy téměř na dno tabulky, přichází duel doslova o poslední místo. Do královského města přijedou na návštěvu hráči Benátek, kteří se v posledním kole dostali na poslední příčku bodového hodnocení. Oba soupeři se nechtějí v chladných spodních vodách tabulky zdržovat příliš dlouho a doufají právě v tomto zápase v odražení se opět směrem vzhůru. Zajímavý duel začíná ve středu 19. listopadu od 18:00 v Kadani.
19.11.Kadaň v závěru urvala všechny bodyKAD - BEN 2:0, 25.kolo | Martin Gahler, Jakub CoufalK a d a ň - Nelichotivý duel čekal dnes soupeře, kteří se střetli na kadaňském stadionu. V souboji o poslední místo tabulky mohla rozhodnout každá chybička. Hokejisté Benátek ani Kadaně se nehrnuli do bezhlavého útoku, naopak se dnes sázelo na zabezpečenou obranu s čekaním na chyby soupeře. Vyrovnané klání doprovázela řada nepřesností, které nedaly prostor výraznějším šancím. Zlom přišel v samém závěru zápasu, když se Kadaňští trefili během minuty hned dvakrát. Poslední pozice v tabulce tak zůstává beze změny, Kadaň si domácí tvrz uhájila vítězstvím 2:0.
17.11.Změna stráží. Poruba se střídá na chvostu s Kadaní!POR - KAD 6:3, 24.kolo | Gabriela Juříková, Jakub CoufalK a d a ň - S cílem navázat na nedávné venkovní úspěchy a zapomenout na domácí zklámání zajížděla Kadaň na dalekou cestu do Ostravy. Celek Poruby okupoval před zápasem poslední příčku tabulky a nutně se podřeboval odrazit pomocí plného bodového zisku. Vytyčeného cíle se domácí začali držet dokonale, už ve 3. minutě vedli. Kadaňští do konce třetiny sice srovnali krok, ale poté přišla série branek Ostravy. Za stavu 4:1 pro domácí zkusili hosté hru bez brankáře a málem mohli vyrovnat. Obrovský závar chvilku před koncem za stavu 4:3 ukončili Porubští navýšením do prázdné branky na konečných 6:3. Kadaň tak odjíždí bez bodu a s pocitem propadu v tabulce téměř na dno tabulky.
16.11.Porubě patří chvost tabulky, přesto se nevzdává bez bojePOR - KAD 6:3, 24.kolo | Jakub CoufalNa druhý konec republiky k celku, kterému se v poslední době příliš nevede, zajíždí Kadaň krátce po smolné domácí prohře s Berounem. Aktuálně poslední tým tabulky se nutně potřebuje odrazit ode dna, čemuž by měla posloužit právě Kadaň. Hokejisté Ostravy, pokud chtějí do budoucna živit naději na play-off, musí v domácím zápase bezpodmínečně bodovat. Situaci však mít lehkou nebudou. Severočeši už několikrát ukázali, že na cizích kluzištích se často prohánějí bez pomyslných okovů, které je svazují na domácím ledě. V zápase s Porubou tak Kadaň může napravit dojem z pokaženého posledního klání. Šance na zisk plného počtu bodů začíná v pondělí 17. listopadu od 17:00 v Ostravě.
15.11.Trpělivost přinesla Berounu výhruKAD - BER 1:3, 23.kolo | Jindřich PolednaK a d a ň - Pouhých dvacet minut stačilo berounským Medvědům k zisku tří bodů. Kadaň se sice v první třetině ujala vedení, ale víc branek vyprodukovat nedokázala. Beroun vyškolil severočechy ve využívání přesilovek, v poslední části hry využil dvě, nakonec přidal gól při hře Kadaně bez brankáře. Bezzubá Kadaň tak opět lacino odevzdala body a sleduje, jak se nepříjemně rychle blíží ke dnu tabulky.
14.11.Béčko přivítá HC Cheb 2001SKB - CHE 5:4, 8.kolo | Miroslav LučanMinulou neděli úspěšně B-tým
14.11.Medvědi hodlají v Kadani pořádně kousatKAD - BER 1:3, 23.kolo | Jakub CoufalStřet tradičních soupeřů v bojích o play-off. Ani 2. vzájemný zápas s Berounem nebude znamenat výjimku. Oba celky se v tabulkovém srovnání liší pouze jedinou příčkou a jediným bodem. Kadaň tak bude mít jedinečnou šanci dostat se před svého soka v přímém souboji. Ačkoliv Severočeši zlomili kletbu domácích utkání, nečeká je vůbec lehká situace. Medvědi dostávají svému jménu a v posledních kolech s vervou vyceňují ostré drápy a zuby. Souboj tabulkových kolegů začíná v sobotu 15. listopadu od 17:00 v Kadani.
13.11.Z Horáckého stadionu bez boduJIH - KAD 5:2, 22.kolo | Pavel Zeman, Martin Doucha, Miroslav LučanK utkání 22.kola zajížděli hráči SK Kadaň na Vysočinu, změřit síly s HC Dukla Jihlava. Utkání bylo zpočátku vyrovnané, hrálo se ze zabezpečené obrany, přesně tak, jak se očekávalo. První třetina skončila bez branek. Ve druhé části se domácím povedlo vsítit branku a od té doby bylo na ledě jedno mužstvo - jihlavští. Severočeši podali nejhorší výkon na ledě soupeře v tomto ročníků. Dukla si tak zaslouženě připsala tři body za vítězství 5:2.
11.11.V Jihlavě se odehraje tvrdá bitva o každý bodJIH - KAD 5:2, 22.kolo | Jakub CoufalCelek, který dokáže zvládat vyrovnané zápasy i překvapivé obraty. Přesně k takovému týmu zajíždí Kadaňští na vizitu. Severočeši se po dlouhé době dočkali domácího triumfu a dobrou náladu budou chtít potvrdit také na ledě Jihlavy. Hráči Dukly se drží na 7. místě tabulky a rozhodně nebudou chtít připustit jakoukoliv ztrátu domácích bodů. Kadaň má naopak ambice stoupat vzhůru, proto se musí snažit o co nejlepší výsledek ve středu 12. listopadu od 17:30 v Jihlavě.
10.11.Mužstvo má na to, aby se pohybovalo kolem šestého místaPetr Živný, Miroslav LučanPo vydařeném utkání s Havířovem, kdy kadaňští po dlouhé době doma naplno bodovali, jsme požádali o rozhovor. V kabině panovala velmi dobrá nálada. Na pár slov přišel TOMÁŠ POLANSKÝ, který po dlouhé době oblékl dres SK Kadaň, navíc po dlouhé absenci z důvodu zranění. Více se dočtete .....
10.11.Béčko jasně přehrálo LovosiceSKB - LOV 7:1, 7.kolo | Miroslav LučanV utkání 7.kola krajského přeboru B-tým SK Kadaň hostil na svém ledě druhý celek tabulky HC Lovosice. Od prvních okamžiků vládlo ledu jedno mužstvo, černožlutí domácí. Hosté jakoby se báli. Domácí hnáni mohutně povzbuzujícími diváky byli jasně lepší, bohužel však nebyli schopni dopravit puk do sítě. Hra se změnila ve festival neproměněných šancí. Vše se otočilo až v poslední třetině, kdy hostující brankář inkasoval další čtyři branky. Kadaňští bez problému zvítězili v poměru 7:1. Dvě branky vsítil BARTÓK.
10.11.Výsledky mládeže 7.11. - 9.11.2008Miroslav LučanV dalším kole mládežnických kategorií se kadaňským zástupcům velmi dařilo. Čtyřka s pětkou porazili Teplice, šesťáci a sedmáci Klášterec nad Ohří. Osmička zvítězila v dohrávce na chomutovském ledě, kde ale devítka prohrála. V regulérním hracím kole obě mužstva vyhrála v Klášterci. Dorost měl uplynulý víkend reprezentační přestávku, sehrál však přípravný zápas na ledě HC Hvězda Praha, kde však zvítězit nedokázal. Střelcem kola se stali hned čtyři hráči, ze čtvrté třídy KRYŠTOF BODNÁR, sedmáci MARTIN STRUNZ a PEPAN RÁC a z osmé třídy KLÁRA CHMELOVÁ. Všichni shodně zatížili konta brankářů celkem 3 přesnými zásahy.
8.11.Domácí kletba prolomena, Kadaň zničila Pantery poměrem 5:1!KAD - HAV 5:1, 21.kolo | Martin Gahler, Jakub CoufalPo prvním vzájemném utkání na ledě Havířova, kde Severočeši vyválčili 2 body, přišel další duel s Pantery, tentokráte na severu Čech. Kadaňští byli od úvodních minut aktivnějším celkem, což dnes potvrdili i počtem vstřelených branek. Pantery často srážela vlastní nedisciplinovanost a střelecká lekce z produktivity Kadaňských. Za vyzdvihnutí určitě patří výkon dvojice Valský se Šípem, kteří sehráli vynikající klání. Z jejich mnoha povedených akcí dnes padla nejedna branka. Kadaň se po atraktivním výkonu dočkala dlouho očekávaného prolomení kletby domácích zápasů a přesvědčivě vyhrála nad Havířovem 5:1.