Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2009 vyšly tyto články:

31.7.Pořiďte si permanentní vstupenku a s ní celou řadu výhod navíc!David NováčekK a d a ň - Zhruba za dva týdny si budete moct pořídit permanentní vstupenku na domácí utkání SK Kadaň v nové prvoligové sezóně. Permanentkáři mohou letos počítat s několika zajímavými bonusy. Padesátka nejrychlejších obdrží k permanentce zdarma pletenou klubovou šálu, všichni pak tři volné vstupenky na hokej do Klášterce nad Ohří a do Chomutova.
28.7.A-tým poprvé na leděPetr FickerV pondělí se hráči po zasloužené dovolené znovu sešli v útrobách zimního stadionu, aby zahájili pod vedením trenérské dvojice Gudas – Rech další část přípravy na novou prvoligovou sezonu. Dopoledne čekal na hráče ne příliš oblíbený Wingate test. Odpoledne se však již poprvé sklouzli na nové ledové ploše. Na prvním tréninku byly k vidění zhruba 4 pětky. Chyběla trojice hráčů, kteří začali s přípravou v Chomutově (Boušek, Szakal, Višňák) a dále David Balázs, který reprezentoval ČR v in-line hokeji na světových hrách. V brance se představily nové posily Kamil Jarina a Lukáš Hronek.
Obrana: Hlubuček, Kocek, Zmeškal, Boguský, Spitzer, Kloz, Lang, Žižka.
Útočníci: Šíp, Kadlec, Gombár, Pražák, Chyba, Freiberg, Kašpárek, Polanský, Stehlík, Indra, Novák, Kalinovič, Miklovič.

Foto na jdete ve fotogalerii.

27.7.Slavný útočník Martin Straka přiveze do Kadaně v rámci přípravy svoji extraligovou PlzeňRedakceK a d a ň - Na kadaňském ledě by se mohl objevit slavný hokejový útočník Martin Straka. Ten na sever Čech totiž přiveze svoji extraligovou Plzeň, aby změřila síly s domácí Kadaní. Přátelské utkání by se mělo uskutečnit v pátek 28. srpna. Přesný čas ještě nebyl potvrzen, včas vás zde na webu budeme informovat. Pod odkazem ZÁPASY v horním menu naleznete seznam všech přípravných utkání SK Kadaň před touto sezónou.
21.7.Je to pro mě velká výzva, chci se vrátit zpět do dobré formy, hlásí gólman Kamil JarinaOndřej KubátK a d a ň – Tento pátek oslaví třiatřicáté narozeniny. Tento měsíc znovu po roční pauze vyjel na led. Řeč je o brankáři Kadaně, Kamilu Jarinovi, který před rokem přerušil svou hokejovou kariéru. Poté, co mu Brno vypovědělo čerstvě podepsanou smlouvu kvůli zatajenému zranění třísel, se Jarina vydal do Austrálie. Studoval tam angličtinu, cestoval. A také nabíral novou chuť do hokeje. „Důležité je pro mě zdraví a chuť. A oboje mám,“ říká měsíc a půl před startem první ligy.
18.7.Rekonstrukce ledové plochy Miroslav LučanV období letní přípravy probíhá na kadaňském stadionu rekonstrukce. Postupně byl vyměněn chladící systém, ledová plocha a mantinely. V Kadani se tak budeme pyšnit užším kluzištěm, které má rozměry 58x28 metrů. Plocha nyní bude víceúčelová. Po ledním hokeji se zde bude moci hrát například tenis, volejbal, ale zejména i inline hokej. Ke konci loňské sezóny proběhla přestavba i šatny A-týmu. V současné době hráči mají dovolenou. Prodělali náročnou letní přípravu, s jejíž vysledky byli trenéři velmi spokojeni. V této době veškeré práce na zimním stadionu finišují, neboť koncem července začíná druhá fáze letní přípravy - příprava na ledě. Do té doby musí být vše dokonale připraveno.
14.7.Osobní ambice už nemám, snad jen být zdravý, usmíval se zkušený David BalázsOndřej KubátK a d a ň – Pro fanoušky Kadaně to byla skvělá zpráva. Když pětatřicetiletý útočník s bohatými zkušenostmi z nejvyšší soutěže podepsal na severu Čech smlouvu, zaradovali se. V černo-žlutém dresu bude příští dva roky brázdit prvoligová kluziště David Balázs. A to i přesto, že měl řadu nabídek odjinud. „Hodně se do toho zapojil Jaroslav Veverka. Přemluvil mě, dohodli jsme se na podmínkách,“ vysvětlil, proč zůstává v Kadani.
1.7.S Lukášem Hronkem utvoří gólmanské duo Kamil Jarina!Michal MiškovskýK a d a ň – Sportovní klub Kadaň má již jasno o své brankářské dvojici pro příští ročník první hokejové ligy. Vedle Lukáše Hronka počítá vedení klubu také se službami Kamila Jariny, s nímž dnes podepsalo smlouvu. Zkušený brankář po sezoně 2007/2008 přerušil kariéru, nyní se však chystá na návrat do prvoligových bojů. Nebude to však v dresu Komety Brno, kde naposledy působil a která mezitím odkoupila extraligová práva, nýbrž ve žluto-černých barvách Kadaně.


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM