V září 2020 vyšly tyto články:

1>>
30.9.Jestřábí vítězství a Kadaň je bez boduPRO - KAD 8:1, 7.kolo | Sabina NovákováP r o s t ě j o v / K a d a ň - K 7. kolu Chance ligy zavítali Kadaňští na led Jestřábů z Prostějova. Prostějovští byli již od začátku hladovější po bodech, a tak jako první vsítili branku. Začátkem druhého dějství byl již rozdíl dvougólový, ovšem Trhači zareagovali snížením. Do konce třetí třetiny se režie ujali domácí a přidali na své konto dalších šest branek. Jediným střelcem duelu se stal Marcel Kottek.
29.9.Opět volá Morava a Trhači navštíví JestřábyPRO - KAD 8:1, 7.kolo | RedakceP r o s t ě j o v / K a d a ň – Další daleký výjezd čeká Trhače poslední zářijový den, a to ve středu 30. září. Tentokrát se vydají na půdu Prostějova. Ten si v posledním střetnutí příliš neužil gólové radosti. Jedna branka na rozstřílené Ústí nad Labem nestačila. Naproti tomu Trhači nebyli vůbec daleko od prodloužení či samostatných nájezdů. Nakonec ale frýdeckomístečtí Rysi brali všechny body.
28.9.Trhači na Rysy nestačili, padli o gólKAD - FRM 2:3, 6.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / F r ý d e k – M í s t e k - Trhači na Den české státnosti na svém ledě přivítali hráče z Frýdku-Místku. Domácí bojovníci drželi s hostujícím celkem dlouhou dobu krok. Ve třetí třetině však Frýdek-Místek vstřelil branku, na kterou Kadaň již nebyla schopna odpovědět.
28.9.Radek Havel: „Byli jsme lepším týmem.“KAD - FRM 2:3, 6.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Kadaňští se v rámci 6. kola postavili Rysům z Frýdku-Místku. Ačkoliv dvakrát v utkání vedli, Trhači pokaždé srovnali krok. První remízu vybojoval Radek Havel. O druhé srovnání skóre se postaral momentálně nejproduktivnější hráč Roman Chlouba. Rysi nakonec ovšem byli šťastnějším kádrem a tři body si přivlastnili třetím gólem devět minut před koncem třetí části.
27.9.Na Den české státnosti dorazí RysiKAD - FRM 2:3, 6.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k – M í s t e k - Kalendář hlásí na pondělí 28. září státní svátek Den české státnosti, to ale neznamená, že by se nemohl hrát hokej. Přijďte podpořit domácí Kadaň proti Frýdku-Místku, který má za sebou výrazné vítězství nad ústeckým Slovanem 6:0. Trhači ve Vsetíně bojovali do poslední minuty a málem se na soupeře dotáhli. Klání startuje v 17 hodin! Na pokladně budete mít opět možnost zakoupení permanentní vstupenky.
26.9.Trhači ve Vsetíně sahali po bodechVSE - KAD 4:2, 16.kolo | Jiří Novotný, Radek BařinaV s e t í n / K a d a ň - Předehrávka 16. kola zavedla černožluté bojovníky na led dalekého soupeře ze Vsetína. Ambiciózní Valaši vedli v polovině třetího dějství 3:0 a pomalu se zdálo, že bez většího klopýtnutí dokráčí k výhře. Trhači ale za zdánlivě rozhodnutého stavu zabojovali, díky trefám Moronga se Sursovem snížili na rozdíl jediného gólu a odvolali gólmana. Pošetilost Trhačů sice domácí potrestali zásahem na 4:2, i přesto zanechali na Valašsku solidní dojem.
25.9.Kadaňský A-tým vyjede o víkendu do VsetínaVSE - KAD 4:2, 16.kolo | Sabina NovákováV s e t í n / K a d a ň - V sobotu 26. září Trhače čeká daleká jízda v rámci předehrávka 16. kola Chance ligy, konkrétně do Vsetína. Kadaňští mají zatím za sebou dva neúspěchy z celkových dvou možných, to samé platí pro Valachy, avšak ti spolu s dvěma porážkami na svém kontě mají navíc i dvě vítězství. Poslední duel oba kádry prohrály, a tak bude dychtivost po bodech jistě znát na obou stranách. Klání startuje v 17 hodin.
24.9.Nové informace týkající se zápasů a hráčůSabina NovákováK a d a ň - Koronavirová situace narušila dvě úvodní kola Trhačů, a tak se musel nahrazovat jak duel s Litoměřicemi, tak se Slavií. Oba jsou k tomuto momentu již plně nahrazena a termíny jsou známé. Změna přichází také s utkáním ve Vsetíně. Trhači šestnácté kolo Chance ligy odehrají o měsíc dříve.
23.9.Dukla otočila vývoj utkání a vítězíKAD - JIH 2:5, 4.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Dne 23.9.2020 bylo na programu Chance ligy čtvrté kolo. Trhači se v této sezóně předvedli poprvé na domácím kluzišti. Hosté po celý zápas ukazovali převahu a i díky povedejné druhé dvacetiminutovce vítězí.
23.9.R. Chlouba: „Musíme makat celých 60 minut.“KAD - JIH 2:5, 4.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Trhači se v prvním duelu na domácí půdě střetli s jihlavskou Duklou. V první třetině se Kadani podařilo dostat hned dvakrát do vedení a obou branek se ujal útočník Roman Chlouba. Po zbytek utkání se však štěstí přehouplo na stranu soupeře a domácí tým tak musel překousnout porážku a ztrátu tří bodů.
22.9.První domácí zápas sezóny, přijede Dukla!KAD - JIH 2:5, 4.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a – Na středeční den 23. září je naplánované v pořadí již 4. kolo Chance ligy. Pro Trhače se však jedná o teprve druhé utkání v této sezóně, navíc první na domácí půdě. Součástí jsou stále hygienická opatření, takže nezapomeňte roušky a u vstupu bude k dispozici dezinfekce rukou. Startujeme v 18 hodin.
19.9.Trhači v první zkoušce na ledě Poruby neobstáliPOR - KAD 11:1, 3.kolo | Sabina NovákováP o r u b a / K a d a ň - První utkání v Chance lize a zároveň po karanténě se Trhačům zrovna nevyvedlo. Po první dvacetiminutovce sice soupeř vedl pouze o dvě branky a ve druhé třetině ještě Filip Helt snižoval na 1:3. Definitivní ortel si Trhači podepsali v závěrečné části, když inkasovali celkem šest přesných střel od Ostravanů.
18.9.Náhradní termín s LitoměřicemiSabina NovákováK a d a ň - Trhači kvůli koronavirovým opatřením nenastoupili do oficiálního začátku Chance ligy. Nejprve se neuskutečnilo úvodní utkání soutěže s Litoměřicemi a odklad postihl i druhé kolo právě započatého ročníku.
18.9.První duel sezóny, Trhači jedou do PorubySabina NovákováP o r u b a / K a d a ň - V sobotu 19. září se kadaňský A-tým vydá sehrát duel do daleké Poruby. Ostravský klub má proti Kadani náskok dvou zápasů, jelikož sezónu odstartoval včas dle původního rozpisu. Trhači naopak vstoupí do svého prvního střetnutí v novém ročníku Chance ligy 2020/2021. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.
16.9.Změny v řadách kadaňského A-týmuSabina NovákováK a d a ň – Po krátké odmlce kvůli karanténním opatřením se již Trhači chystají na první zápas nového ročníku Chance ligy. K dispozici jim budou i dvě (staro)nové tváře. A-tým ovšem zaznamenal i dva odchody, jedná se o jeden v útočných řadách a druhý v defenzivě.
11.9.Koronavirová opatření na stadionuSabina Nováková
11.9.Aktuální zprávy z kadaňské kabinyJiří Novotný K a d a ň - Záludný koronavir zkomplikoval předsezónní přípravu řadě hokejových mužstvech, mezi než se zařadila také Kadaň. Karanténa uvalená na Trhače znamená mimo jiné zpoždění v jízdním řádu Chance ligy, která pro Trhače začne s mírným skluzem.
3.9.V A-týmu Kadaně se vyskytl případ koronaviruSabina Nováková
1.9.Klatovy ve čtvrtek nedorazí, zápas se rušíSabina NovákováK a d a ň - Trhači se měli ve čtvrtek 3. září na domácí půdě utkat s druholigovými Klatovy. Utkání je z důvodů koronavirových záležitostí zrušeno.
1.9.Kadaň ani na druhý pokus nevyzrála na KozlyKOL - KAD 3:2, 0.kolo | Sabina NovákováK o l í n / K a d a ň - Trhači se k poslednímu přípravnému duelu vydali na led nováčka v první lize SC Kolín. Ačkoliv se Kadaňští jako první dočkali gólové radosti, Kozli předvedli obrat a měli také poslední slovo, když změnili remízový stav v závěru utkání na jednobrankový rozdíl. V utkání byly mimo jiné vidět hned tři góly v přesilové hře.