V únoru 2011 vyšly tyto články:

2.2.Kadaňští podlehli Benátkám a play-off se tak vzdalujeKAD - BNJ 1:3, 42.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Jiří NovotnýZápas nezačal pro domácí vůbec dobře. Už na začátku 4. minuty prohrávali po úniku 0:1. Kadaňští se sice oklepali, ale nejen že branku nevstřelili, navíc v rozmezí 25.-27. minuty inkasovali další dvě. Najít odpověď dokázali domácí až tři a půl minuty před koncem, ale to už bylo pozdě. Benátky tak zvítězili 3:1 a domácím se vzdálil postup do play-off.
3.2.Výsledky mládeže 24.01.2011 - 30.01.2011Martin GahlerVýsledky mistrovských utkání mládeže, střelce kadaňských branek, statistiky a tabulky najdete v podrobnostech článku.
3.2.Poslední venkovní zápas se odehraje v TábořeTAB - KAD 4:3, 43.kolo | Jindřich PolednaPoslední venkovní zápas skupiny B odehraje kadaňský tým v jihočeském Táboře. Tam se mu podařilo na podzim vysoko vyhrát a tým by potřeboval podobnou vzpruhu, neboť každý bod, který z jihu Čech přivezeme, bude velmi důležitý. Tým by si tak mohl zajistit playoff ještě před posledním kolem, které bude určitě vyhrocené. Zápas začíná v sobotu 5.února v 18 hodin.
5.2.Kadaň prohrála v Táboře po nájezdechTAB - KAD 4:3, 43.kolo | Jindřich PolednaDomácí hráči Kadaň zaskočili hned ve 3.minutě, kdy se ujali vedení. Kadaň vyrovnala v 7.minutě Charouskem, ale domácí šli do vedení v následující minutě. Vyrovnávací kadaňskou branku na 2:2 vstřelil Ton, poprvé se do vedení Kadaň dostala na začátku druhé třetiny po přesném zásahu Mikšovice. Kohouti však bojovali dál a podařilo se jim vyrovnat. Třetí třetina byla vyrovnaní, především její druhá část se hrála v jiném počtu než 5 proti 5, ale branka nepadla a došlo na prodloužení. Tam branka také nepadla, a tak přišla na řadu trestná střílení. Ale žádný z kadaňských borců neuspěl, a tak si Kadaň přiváží z Tábora jen jeden bod za prohru 3:4.
6.2.V posledním kole základní části čeká Kadaňské boj o bytí a nebytí.KAD - CHR 5:1, 44.kolo | Jakub CoufalK a d a ň - Vrchol sezóny je tu. Důležitější utkání v letošním ročníku Kadaň ještě nehrála. V posledním kole základní části bude hájit 12. postupovou příčku před trojící nájezdníků. Do Kadaně zavítá celek Chrudimi spolu s autobusem fanoušků, proto je podpora našich hrdinů potřebná více než jindy. Pojďme společně vytvořit opravdové domácí prostředí a potvrdit tak, že doma body nerozdáváme. Utkání roku začíná v pondělí 7. února v 18:00 v Kadani .
7.2.Kadaň potvrdila domácí formu a prokousala se do play-offKAD - CHR 5:1, 44.kolo | Jakub Coufal, Martin GahlerK a d a ň - Rozkaz zněl jasně. Dneska se musí vyhrát. Přesně tak by se dala charakterizovat důležitost utkání pro oba celky, které hrály o naději postupu do vyřazovacích bojů. Kadaň byla po většinu duelu aktivnějším celkem, ale vedení na svá bedra strhla až v poslední části hry. Chrudim musela po inkasované brance otevřít obranu a po 2 inkasovaných brankách při power-play si odvezla prohru 5:1. Kadaň si tak svůj cíl splnila a díky remíze Litoměřic na ledě Vrchlabí, které vyrovnalo 16 sekund před koncem, se tak dnes nemusela s letošní sezónou ještě rozloučit.
8.2.Playoff začíná - jedeme do KotlinyHBR - KAD 4:3, 0.kolo | Jindřich PolednaPo pondělním heroickém výkonu a velkém štěstí ve Vrchlabí se Kadaň probojovala do předkola playoff. Naším soupeřem bude celek HC Rebel Havlíčkův Brod, který skončil na pátém místě. Konečné umístění našeho soupeře je překvapivé, před sezónou by nikdo netipoval, že se tým z Vysočiny probojuje tak vysoko. Úvodní dvě utkání se odehrají v Kotlině. První souboj nás čeká ve středu 9.února, druhý o den později. Obě utkání začínají v 17:30. Série zápasů se hraje na 3 vítězná utkání.
9.2.Kadaň prohrála v Havlíčkově Brodě v prodlouženíHBR - KAD 4:3, 0.kolo | Ladislav Vácha, Jindřich PolednaPo vyrovnané první třetině, kde dominovali oba brankáři vstoupili do té druhé lépe domácí Rebelové, kteří měli navíc 2 minuty výhodu dvojnásobné přesilové hry. Tu sice nevyužili, ale po nevydařené akci Kadaně, která skončila na tyči domácí branky, založili protiútok a ujali se rychlou akcí vedení. Druhou branku přidali domácí ve 34.minutě a s Kadaní to začalo vypadat bledě. Sice hrála dobře v oslabení, ale přesilovky jí vůbec nešly. Přesto se ještě koncem 2.třetiny dočkala. Na 1:2 snižoval Ladislav Boušek. Na 2:2 vyrovnal v přesilové hře začátkem třetí třetiny Tomáš Brňák a vzápětí poslal Kadaň do vedení Vladimír Novák. Domácí však ve 46.minutě vyrovnali a začalo se hrát opět od nuly. Protože v řádných 60ti minutách žádná další branka nepadla, šlo se do prodloužení. Tam měly šance oba týmy, tím šťastnějším byli nakonec domácí. Vítězství Rebelům vystřílel Petr Vošmik.
10.2.Kadaň padla v Kotlině i podruhéHBR - KAD 4:2, 0.kolo | Ladislav Vácha, Jindřich PolednaAni druhý zápas nedokázali kadaňští hráči proměnit v důležitý bod. Domácí Havlíčkův Brod dnes nenechal nic náhodě a po dvou třetinách vedl již 4:0. Kadaň dokázala zápas dvěma brankami zdramatizovat, přesto však dnes na lepší domácí celek neměla a bude muset ukázat své kvality v sobotu, aby si vynutila další utkání.
12.2.Začíná třetí dějství předkola playoffHBR - KAD 4:2, 0.kolo | Jindřich PolednaV sobotu v 17 hodin se odehraje na kadaňském zimním stadionu třetí zápas předkola playoff mezi Kadaní a Havlíčkovým Brodem. Hosté si na sever Čech převezli slibné vedení 2:0 na zápasy a jen jediný bod jim chybí k postupu do prvního kola, kde by je čekala ostře trénující Olomouc. Zápas budeme přenášet po "mimokadaňské" fanoušky online přenosem.
12.2.Sezona nekončí, kadaňští porazili Rebely 4:3 po prodlouženíKAD - HBR 4:3, 0.kolo | Filip De Bolle, Martin GahlerDomácí se v 29. minutě ujali díky střele Mazance vedení. O dvě minuty později ale napřáhl Endál a vyrovnal. Kadaňští nesložili zbraně a Novák vrátil vedení na stranu domácí. Hosté ale dokázali brankami Pavlíka a Němce otočit skóre. Když už se zdálo, že sezona je u konce, vstřelil půlminutu před koncem branku Fiala a poslal tak zápas do prodloužení. A v něm přišlo špatné střídání hostů, přesilovka 4 na 3 a Ton prodloužil sezonu ještě minimálně o jeden zápas.
12.2.Věříme, že doma Rebely dvakrát porazímeJindřich PolednaTěsně před sobotním třetím utkáním playoff mezi Kadaní a Havlíčkovým Brodem jsme vyzpovídali domácího kapitána Davida Balazse. Ten je již delší dobu mimo hru a letošní sezóna pro něj skončila. S týmem je ale pořád, burcuje v kabině i na lavičce, radí mladým hráčům a stmeluje kolektiv. Je si vědom tragické situace s kadaňskou marodkou, přesto kouká do dalších dnů optimisticky.
13.2.Kadaňští nestačili na Rebely a sezona pro ně končíKAD - HBR 3:6, 0.kolo | Filip De Bolle, Jakub CoufalK a d a ň - Domácí přitom nezačali špatně. Už po čtyřech minutách vedli 1:0. Pak už ale drželi kormidlo zápasu hosté. Ještě v první třetině stačili vyrovnat a ve druhé přidali dvě branky. Domácí v poslední části zabrali, ale místo gólu na 2:3 dvakrát inkasovali a bylo po zápase. Kadaňští sice dokázali snížit na 3:5, v následné hře bez brankáře ale ujel Vondráček a upravil tak na konečných 3:6.
20.2.Jakub Trefný pomůže Varům v play offMichal SlavíkTýden poté, co se kadaňské postupové ambice rozplynuly na hokejkách Havlíčkova Brodu, přišla pro Jakuba Trefného zpráva, že sezona ještě není u konce. Devětadvacetiletý obránce v rámci střídavého startu vypomůže karlovarské Energii. Ta si v pátek zajistila účast v předkole, ale potýká se s marodkou v zadních řadách. Trefný tak má velkou šanci rozšířit svůj zatím jediný extraligový start ze sezony 2001/02.
22.2.Béčko čekají Velké PopoviceJindřich PolednaPo roce se opět přiblížilo kvalifikační utkání o postup do 2.ligy. Kadaňské Béčko již zná svého soupeře. Je jím TJ Slavoj Velké Popovice. Kadaňský tým sehraje první utkání na ledě soupeře, doma bude hrát týden poté.
23.2.Mistrovství ČR výběrů krajů ročník 1996Martin GahlerVe dnech 10. – 13. února 2011 se konalo za účasti 14 družstev mistrovství ČR výběrů krajů ročník 1996 v Českých Budějovicích a ve Strakonicích. Mistrovství ČR vyhrál Ústecký kraj, ve kterém hrálo pět odchovanců klubu SK Kadaň: