Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2004 vyšly tyto články:

30.7.V Kladně se branku vstřelit nepodařiloKLA - KAD 7:0, 1.kolo | Jindřich PolednaI kadaňští hráči se dočkali svého prvního přípravného utkání. V pátek 30. 7. je čekal celek Kladna, který proti nám postavil kompletní celek, včetně svých nejlepších hráčů - Pateru s Procházkou. Kadaň postavila téměř vše, co měla k dispozici. Oba trenéři byli zvědaví, co ukáží hlavně mladí hráči bojující o místo v základní sestavě. V kadaňském dresu nenastupili Pospíšil s Polanským, kteří ještě léčí svá zranění.
29.7.První přípravný zápas hraje Kadaň na KladněKLA - KAD 7:0, 1.kolo | Ondřej Koubek, David SchlegelV pátek 30. července v 10:30 nastoupí na kladenském ledě hokejisté SK Kadaň ke svému prvnímu přípravnému utkání na nadcházející sezónu. Kladno již dokázalo v úterním střetnutí porazit svého prvního soupeře nové sezony Karlovy Vary, když bodově zazářila navrátivší se dvojice Martin Procházka - Pavel Patera. Na svou minulost v kladenském dresu jistě rád zavzpomíná útočník Tomáš Polanský.
28.7.Kadaň hledá dvojku do brankyJindřich PolednaJiž čtvrtým dnem se prohánějí kadaňstí hráči po ledové ploše. Fanoušek sledující trénink mohl spatřit 11 obránců, 16 útočníků a dokonce 5 brankářů! Právě ke gólmanům směřuje největší pozornost. Všichni totiž mají v živé paměti fiasko, které následovalo po odchodu Michala Fikrta do Chomutova. Dva prohrané zápasy, kde chyběla opora v brance, nás zřejmě stály playoff. I proto se letos realizační tým snaží najít takového brankáře, který by v případě zranění bezproblémů naskočil a tým podržel.
25.7.Mudra chce proti Chomutovu dopadnout v hokeji stejně jako ve fotbaleMíša Sládková, Martin GahlerFanouškům se představuje další z nových tváří v týmu SK Kadaň. Jiří Mudra přichází na hostování z HC Energie Karlovy Vary. Své kvality potvrdil mimo jiné při závodě o titul Železného muže, kde se umístil na třetím místě. V následujícím rozhovoru ochotně odpovídal na otázky ohledně nového týmu, své cesty za hokejem a neminula ho ani otázka ambic v dalším ročníku a derby.
18.7.Tomaška se železným mužem nestal, naděje pohřbilo plaváníKatka Hodková, Martin GahlerJán Tomaška se narodil 20. října 1984 na Slovensku. Dva roky hrál v Bánské Bystrici za dorost a potom přešel do Čech, kde tři roky bránil HC Energii Karlovy Vary. Jane, pociťuješ nějaké větší odlišnosti mezi českým a slovenským hokejem, existují jiná pravidla, na která sis třeba musel zvykat?

Na pravidla ani ne, ale fanoušci jsou fakt rozdílní. Tady chodí víc lidí a víc se povzbuzuje. V tom vidím rozdíl.

3.7.Vobořil kapitánské céčko Kajerovi brát nechceDavid SchlegelK a d a ň - Pilířem zadních řad celku SK Kadaň je šestadvacetiletý Milan Vobořil. Ten letos po několika letech absolvoval suchou část letní přípravy s Kadaní. Tvrdá dřina hokejistům minulý pátek skončila, pak nastoupili třítýdenní dovolenou. "Podle mě máme za sebou dobrou letní přípravu. Hodně jsme jezdili na kole, tvrdě jsme pracovali v posilovně. Myslím, že jsme to skouleli docela dobře," míní Milan Vobořil, který je nyní kmenovým hráčem Kadaně.
3.7.Pro Juraje Sadloně jsou auta drahá, proto vyhrál hokejMíša Sládková, Martin GahlerPosilou týmu se má stát i dvacetiletý obránce Juraj Sadloň. Hráč HC Energie Karlovy Vary je nyní v Kadani na hostování a v letní přípravě bojuje o své místo na ledě. Byl jedním z 19 statečných, kteří se zúčastnili klání o titul Železného muže. Sympatický hokejista ani po náročném tréninku neodmítl odpovědět na několik otázek.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM