V září 2014 vyšly tyto články:

12>>
30.9.„Chceme vyhrát každý zápas," hlásí Jaroslav BeckKAD - LTM 4:3, 8.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Zápas se Stadionem se pro Kadaň nevyvíjel vůbec dobře, ve druhé třetině prohrávali již 1:3. Svěřenci kouče Becka se za nepříznivého stavu nevzdali a zvrátili skóre ve svůj prospěch. Po utkání jsme vyzpovídali trenéra Jaroslava Becka, jehož potěšil bojovný výkon černožluté družiny.
30.9.Kadaň jede ve středu bojovat o body do JihlavyJIH - KAD 1:3, 9.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po pondělní důležité domácí výhře nad Litoměřicemi čeká kadaňské hokejisty další těžká překážka. Jedou totiž na led Dukly Jihlava, která tradičně patří k týmům ze špičky ligové tabulky. Jinak tomu není ani tentokrát. Utkání devátého kola startuje na Horáckém Stadionu ve středu 1.října v 17:30!
29.9.Kadaň doma porazila 4:3 Litoměřice!KAD - LTM 4:3, 8.kolo | Jindřich Poledna, Jiří NovotnýZápas s Litoměřicemi se musel líbit. Diváci viděli spoustu branek, dobrý začátek domácího týmu, infarktovou druhou třetinu a zlom ve prospěch Kadaně v poslední třetině. Ale od začátku: ve 13.minutě se domácí tým ujal vedení střelou k tyči Jakuba Stehlíka. Jenže Litoměřice otočily skóre ve druhé třetině během deseti minut třemi brankami a vyhnaly z branky domácího gólmana Moučka. Kadaň snížila ještě ve druhé třetině gólem Martina Kadlece a na 4:3 otočili zápas svými zásahy v poslední třetině Karel Ton a Roman Chlouba. Domácí si tak připsali další tři důležité body do prvoligové tabulky.
28.9.V pondělním kole přívíta Kadaň v domácím hájemství druhé LitoměřiceKAD - LTM 4:3, 8.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po sobotní porážce v Prostějově čeká na svěřence trenéra Becka další těžký soupeř. Do Kadaně totiž míří aktuálně druhý tým tabulky - Stadion Litoměřice. Kališníci v posledním kole porazili doma Kladno a budou chtít opět bodovat. Proto přijďte podpořit kadaňské mužstvo v boji o důležité tři body do prvoligové tabulky. Utkání startuje v pondělí 29.září v 17 hodin a 30 minut.
27.9.Kadaň získala v Prostějově bod za prohru 3:2 po nájezdechPRO - KAD 3:2, 7.kolo | Jindřich PolednaPo první třetině se zápas v Prostějově vyvíjel lépe pro domácí, kteří dokázali v 16.minutě využít dvojnásobnou přesilovou hru. Na 1:1 vyrovnal dorážkou po Tonově střele Marek Račuk. Jenže domácí opět utekli o jeden gól na konci druhé třetiny. Bod po remízu 2:2 po základní hrací době zajistil Kadani trefou v přesilové hře Lukáš Novák. Černá série samostatných nájezdů opět rozhodla o bonusovém bodu pro kadaňského soupeře, když ani jeden ze severočeských střelců nedokázal překonat hanáckého gólmana. Kadaň si tak z jestřábího hnízda odváží bod za prohru na samostatné nájezdy 3:2.
26.9.Kadaň zajíždí na horký led nováčka první ligy z ProstějovaPRO - KAD 3:2, 7.kolo | Marcel HollPo středeční domácí výhře s Českými Budějovicemi čeká na kadaňské hokejisty další těžká překážka. Svěřenci trenéra Becka se vydají na led prvoligového nováčka z Prostějova. Jestřábi v uplynulém kole porazili Kladno. I tak jsou ale momentálně na předposlední 13. příčce. Utkání startuje na ledě Jestřábů v sobotu v 17:00 hodin!
24.9.Kadaň porazila Budějovice 4:3 a připsala si první domácí výhruKAD - CEB 4:3, 6.kolo | Jindřich PolednaDomácí tým toužil před zápasem poprvé v sezóně vyhrát před svými fanoušky s plným bodovým ziskem. V 16.minutě Kadaň nasměroval k vytouženému cíli Jan Hammerbauer, který obkroužil branku a zavěsil pod horní tyč - 1:0. Jenže v polovině zápasu vyrovnal na 1:1 českobudějovický kapitán Straka. V poslední třetině se domácí dostali do dvou brankového trháku po trefách Romana Chlouby a Jakuba Nováka. Motor snižoval brankou z 53.minuty, na kterou odpověděl ještě v 58.minutě svou druhou trefou v utkání Roman Chlouba. Hosté však dokázali jen snížit na konečných 4:3, nepomohla jim ani hra bez brankáře. Kadaň se tak dočkala své první domácí výhry s plným počtem tří bodů a přeskočila českobudějovický Motor v tabulce 1.ligy.
23.9.Další překážkou Kadaně bude MotorKAD - CEB 4:3, 6.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po sobotním nezdaru v dalekém Havířově čeká na kadaňské hokejist další překážka. Svěřencům trenéra Becka se do cesty postaví českobudějovický Motor. Hokejisté z jihočeské metropole zatím nenaplňují papírové předpoklady a jsou momentálně na 11. příčce. Přijďte proto podpořit domácí hráče v boji o důležité tři body. Utkání startuje na kadaňském zimáku ve středu v 17:30 hodin!
20.9.Kadaň prohrála v Havířově o jednu brankuHAV - KAD 3:2, 5.kolo | Jindřich PolednaDomácí tým se ujal vedení v polovině první třetiny. Kadaň vyrovnala na 1:1 ve 27.minutě dorážkou Dominika Tejnora. Domácí odskočili na rozdíl dvou branek, Kadaň hrající pod domácím tlakem do kázala snížit v 58.minutě brankou Martina Šágáta. V posledních dvou minutách se severočeský tým snažil vyrovnat při hře se šesti hráči v poli, domácí Havířov však další změnu skóre nedovolil a vyhrál 3:2.
19.9.Miroslav Hanuljak: "Chci ukázat, že umím hrát hokej!"Jindřich PolednaBrankář Miroslav Hanuljak hokejově vyrostl v Mostě. V dorostu a juniorech hrál za sousední Litvínov, do seniorského hokeje nakoukl v Havířově. Následovaly štace v Mostě, střídavě v Kadani a Chomutově, v posledním ročníku si zahrál opět za rodný Most. Tuto sezónu začínal v severočeské Kadani.
19.9.Přivezeme body z Havířova? HAV - KAD 3:2, 5.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Kadaňští cestují v 5. kole na horkou půdu do Havířova. Podaří se jim navázat na výkon z Benátek a přivézt 3 body? Naopak Havířov bude chtít odčinit poslední domácí utkání, ve kterém inkasoval 5 branek a podlehl Rytířům 2:5. Utkání bude na havířovském zimním stadionu rozehráno v sobotu 20.9. v 17 hodin, připraven bude online přenos.
17.9.Kadaň nepotvrdila výhru z Benátek, doma padla s Ústím 4:5 KAD - UNL 4:5, 4.kolo | Jindřich PolednaHosté z Ústí chytili opratě utkání pevně do svých rukou hned od začátku a ve 23. minutě vedli již 3:0. Jenže domácí tým se nevzdal. Po brankách Šagáta, Chlouby a Tona vyrovnal na 3:3! Z vyrovnání se však Kadaň neradovala dlouho. Hosté odskočili o 2 branky dvěma trefami ve 47. minutě. Kadaň snížila na 4:5 v 51. minutě zásluhou Darka Hejcmana. Ač domácí ke konci zápasu tlačili, další branku se jim již vsítit nepodařilo a skončila tak poprvé v této sezóně zcela bez bodu.
16.9.Je tu derby! Do Kadaně přijede ÚstíKAD - UNL 4:5, 4.kolo | Jiří NovotnýV sobotu se černožlutí blýskli na ledě Benátek, odkud si odvezli první tři body za výhru 2:3. V již čtvrtém kole se Kadaň opět představí před domácím publikem, soupeřem jim bude celek ústeckého Slovanu. Obrozený tým sice do sezóny vstoupil nadějnou výhrou nad Havlíčkovým Brodem, ale poté prohrál v Šumperku a doma jej rozstřílelo Kladno. Zápas startuje tuto středu 17.9. v 17:30, přijďte černožluté bojovníky povzbudit v boji s tradičním rivalem!
14.9.Jaroslav Mrázek: "Tým funguje tak, jak má!" BNJ - KAD 2:3, 3.kolo | Jindřich PolednaPo vítězném utkání ve středočeských Benátchách nad Jizerou jsme požádali zkušeného obránce Jaroslava Mrázka o hodnocení zápasu a zeptali se ještě na některé další témata, která fanoušky ledního hokeje zajímají. Jeden z elitních kadaňských obránců také naznačil, že velmi mladý tým má chuť bojovat a ukázat své schopnosti, ač se s ním na přední příčky tabulky příliš nepočítá.
13.9.Kadaň veze z Benátek výhru 3:2BNJ - KAD 2:3, 3.kolo | Marcel HollVe třetím kole zajížděli hokejisté Kadaně na led dalšího farmářského celku, Benátek. Po polovině zápasu si svěřenci trenéra Becka vypracovali tříbrankový náskok. Puk za záda brankáře Lukáše dostali postupně Jíra, Charousek a Kadlec. V závěrečné periodě se domácím podařilo dvěma góly korigovat průběžný stav, avšak navíc to nestačilo. Kadaň si tak veze ze středních Čech tříbodový zisk.
12.9.Uspěje Kadaň na ledě suvereních Benátek?BNJ - KAD 2:3, 3.kolo | Jindřich PolednaLos třetího kola první ligy přisoudil Kadani dalšího tradičního soupeře – tým Benátek nad Jizerou. Farmě libereckých Tygrů se zatím velmi daří, vyhrála oba zápasy a s plným bodovým ziskem zatím okupuje druhou příčku tabulky. Benátky v minulém kole překvapivě porazily před zraky Jaromíra Jágra tým Rytířů z Kladna, když navíc udržely čisté konto.
11.9.Trenér Robert Kaše: "Tenhle tým má na playoff!"Jindřich PolednaBývalý úspěšný hráč a odchovanec kadaňského hokeje Robert Kaše přijal před sezónou nabídku a funguje v trenérském triu seniorského týmu. Úspěšný trenér mládeže se tak stará o nejsledovanější hokejovou kategorii. Společně s Jaroslavem Beckem a Petrem Martínkem se budou snažit o co nejlepší výsledek v sezóně. Práce s mladým týmem ale nebude úplně jednoduchá.
10.9.Kadaň prohrála s Mostem 3:4 po samostatných nájezdechKAD - MST 3:4, 2.kolo | Jindřich PolednaDomácí tým nevstoupil do zápasu vůbec špatně. Hned v 5.minutě využil přesilovou hru Jakub Novák - 1:0. Mostecký Kubinčák vyrovnal ještě v 1.třetině, hosté otočili skóre ve 37.minutě. Ačkoliv byla Kadaň herně lepší, střelecky se dlouho nedokázala prosadit. Na 2:2 vyrovnal v 54.minutě svou druhou trefou v zápase Jakub Novák. Most se podruhé dostal do vedení brankou Nedrdy v 56.minutě. Domácí však nehodili hokejky do žita, Petr Jíra srovnal na 3:3 v čase 57:55. Rozhodnutí měl na hokejce v čase 59:40 domácí Marek Račuk, nedokázal však trefit odkrytou branku. Při samostatných nájezdech neuspěl ani jeden kadaňský hráč, a tak získal druhý bonusový bod hokejový klub z Mostu.
9.9.Liga nám začíná, přijíždí HC Most!KAD - MST 3:4, 2.kolo | Jindřich PolednaDíky odloženému zápasu prvního kola mezi Kadaní a Chomutovem se dočkají fanoušci z Královského města prvního domácího zápasu až ve středu. Jejich prvním soupeřem bude celek z nedalekého Mostu. Domácí tým bude chtít vstoupit do ligy úspěšně a nečeká jej nic jednoduchého, neboť náš soupeř v prvním kole prohrál doma s Kladnem a bude bojovat o své první body v letošní sezóně.
6.9.Kadaň prohrála svojí poslední přípravu 1:2 po nájezdechCRM - KAD 2:1, 10.kolo | Jindřich PolednaPoslední přípravný zápas, před zahájením nové sezóny, odehrála severočeská Kadaň na ledě německého celku Eispiraten Crimmitschau. Oba týmy se prezentovaly soustředěnou obrannou hrou podtrženou osobními souboji. Domácí se ujali vedení na konci 39.minuty, Kadaň srovnala v 50.minutě Jakubem Novákem v přesilové hře - 1:1. O vítězi zápasu rozhodl až 24. samostatný nájezd, který proměnil domácí Walsh.