archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Další kolo Kadaň odehraje na ledě Baníku SokolovSOK - KAD 8:3, 9.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Liché číslo dalšího kola naznačuje, že se Trhači ve středu 2. října vydají na led soupeře. Tentokrát nebudou mít cestu daleko, jelikož zajedou na led nováčka Chance ligy, a tady HC Baník Sokolov. V rámci 9. kola se tak odehraje souboj mezi dvěma posledními týmy tabulky první ligy. Pokud by Kadaňští na půdě Sokolovských zvítězili, poskočili by tak na předposlední příčku. Bodový rozdíl mezi oběma kádry jsou totiž pouhé dva body.
2.10.Černá série nekončí, Kadaň padla i v SokolověSOK - KAD 8:3, 9.kolo | Sabina NovákováS o k o l o v / K a d a ň - Trhači v devátém kole Chance ligy čekalo střetnutí v Sokolově. Prvního slova se v úvodní dvacetiminutovce ujal právě Baník, ale František Wágner dokázal srovnat skóre. Pak už ale jízda domácích pokračovala, ze které vyplynulo hned dalších šest přesných střel. Tuto sérii přerušil velmi aktivní Albert Michnáč, na něhož navázal ještě Patrik Miškář. Zvýšena snaha a akvtivita v závěrečné části ale nestačila na zlomení smolné série porážek. K vidění bylo mimo jiné k vidění trestné střílení v podání Romana Chlouby, jenž ale Jana Bednáře nepropálil.
3.10.Další domácí utkání je tu, do Kadaně míří Prostějov!KAD - PRO 2:3, 10.kolo | Stanislav JiskraK A D A Ň - V rámci desátého kola Chance ligy privítáme na svém ledě soupeře LHK Jestřábi Prostějov. Prostějovští se nacházejí na dvanáctém místě tabulky. Úvodní vhazování bude vhozeno v sobotu 5. 10. v 17:00. Utkání můžete také sledovat na webu onlajny.cz, nebo hokejka.cz.
5.10.Jediná branka rozhodla o vítězství JestřábůKAD - PRO 2:3, 10.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P r o s t ě j o v - Trhači se v rámci kulatého desátého kola Chance ligy představili před domácím publikem v duelu s Jestřáby z Prostějova. Z nově příchozích se prosadil hned z kraje první dvacetiminutovky Jakub Wojnar, ale soupeř se dostal po zbytek utkání do dvougólového vedení. V závěru střetnutí byla šance minimálně na bod z prodloužení, protože Kadaň v devětapadesáté minutě snížila na rozdíl jednoho gólu a zkoušela to následně v šesti. Tři body nakonec náleží Prostějovu.
6.10.Boj o tři body Trhači svedou v TřebíčiTRE - KAD 5:3, 11.kolo | Sabina Nováková T ř e b í č / K a d a ň - První část Chance ligy je za svou první třetinou a Kadaňské čeká jedenácté kolo. To sehrají na ledě Horácké Slavie Třebíč. Bílé hvězdy se aktuálně drží na dvanácté pozici a poslední duel v Litoměřicích ztratili poměrem 0:4. Trhači na své vítězství stále čekají, nejblíže mu byli v duelu s Piráty, kdy svěřenci Tomáše Hamary a Petra Klímy padli až na samostatné nájezdy. Další těsný zápas sehráli právě ten poslední, kdy s Prostějovem prohráli těsně 2:3.
6.10.J. Wojnar: „Mrzí nás nevyužité přesilovky.“KAD - PRO 2:3, 10.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Při příležitosti desátého kola Chance ligy se Trhači střetli s Prostějovem. Trhačům se vydařil vstup do utkání, v rámci kterého se prosadil ve svém druhém utkání v černožlutém dresu Jakub Wojnar. Pro dvacetiletého forvarda z pražské Sparty to byla první přesná střela mezi seniory.
7.10.Kadaň zavařila Třebíči v poslední třetiněTRE - KAD 5:3, 11.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Trhači se v rámci jedenáctého kola podívali na led Bílých hvězd. První střetnutí obou celků nabídlo zajímavou podívanou. Domácí hráči nejprve vedli dvougólovým rozdílem, ale Jakub Trefný odstartoval přestřelku. Po jeho palbě se totiž radovali potřetí Třebíčští, když si vzali zpět dvoubrankové vedení. Na to zareagoval Tomáš Koblížek a snížil opět na odskok jedné branky. Svěřenci Martina Sobotky znovu udeřili a vedli již 4:2. František Wágner ale přesnou trefou snížil a vykřesal naději pro svůj tým. Ten se pustil do hry bez gólmana ve snaze vytvořit remízové skóre, což ale nakonec vyústilo v pátou branku Třebíče.
8.10.Posila do brankoviště, přichází Jakub Neužil!Sabina NovákováK a d a ň - Trhači přichází s výraznou posilou. Z Prostějova se v rámci spolupráce s pražskou Spartou na sever Čech stěhuje Jakub Neužil. S Jestřáby nastupoval celé čtyři sezóny a pátou zde započal taktéž. V první lize má na svém kontě odchytaných již 139 ligových utkání, a to včetně play-off. V sezónách 2017/2018 a 2018/2019 se stal gólmanem, který vychytal v rámci ročníku prvoligové soutěže nejvíce vítězství.
8.10.Druhý venkovní duel v řadě, Kadaň vyzve StadionLTM - KAD 4:2, 12.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Trhači si střihnou druhý duel v řadě v roli hostujícího celku. V rámci již dvanáctého kola Chance ligy nepojedou daleko. Kadaňský autobus zajede ve středu 9. října do Litoměřic. Stadion se momentálně pohybuje v první polovině tabulky a poslední duel skončil pro Litoměřické porážkou. To samé platí pro Trhače, kteří stále čekají vítězný výsledek.
9.10.Kališníci v boji s Kadaní nezaváhali, berou tři bodyLTM - KAD 4:2, 12.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Výjezd Trhačů do Litoměřic při příležitosti 12. kola Chance ligy skončil dvoubrankovým rozdílem ve prospěch právě domácího celku. Skóre se podařilo otevřít jako první právě Litoměřicím. Svůj náskok pak navýšili proměněným trestným střílením. Úspěch Stadionu přerušil Albert Michnáč, jenž snížil na rozdíl jediného gólu. Litoměřičtí ale v poslední dvacetiminutovce skórovali hned dvakrát a vedli již o tři branky. V poslední minutě stav duelu upravil Zdeněk Zabloudil výbornou střelou, tři body domácích tím už ale neohrozil.
10.10.V sobotu přijďte na derby s ústeckým SlovanemKAD - UNL 2:5, 13.kolo | Ladislav FroněkK a d a ň - Ve 13. kole Chance ligy se Kadaňští utkají v derby s Ústím nad Labem. Ústecký celek se nyní nachází na čtrnáctém místě v tabulce, Trhači jsou zatím poslední - oba celky vstoupí do víkendového klání s porážkou z předešlého kola. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 12. října v 17:00. Derby také budete moci sledovat s námi na www.hokejka.cz nebo na www.onlajny.cz.
12.10.Kadaň nestačila na nedaleké Ústí nad LabemKAD - UNL 2:5, 13.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V rámci třináctého kola zavítal na náš zimní stadion nedaleký soupeř. Tedy Ústí nad Labem. Hosté využili chyby, kteří domácí celek vytvořil a vyhráli o tři branky. Ústí nad Labem si tedy připsalo tři body do tabulky Chance ligy, celkově jich na svém kontě mají dvanáct.
13.10.M. Foltýn: „Musíme porazit nepřítele uvnitř sebe.“Sabina NovákováK a d a ň - Trhači se ve třináctém kole Chance ligy utkali s ústeckým Slovanem. Soupeř si již v první třetině vybudoval dvoubrankové vedení, které se podařilo Kadaňským v prostřední části snížit na rozdíl jedné branky. Ústečtí však ve třetím dějství rozhodli o tom, že si tři body odvezou s sebou za vítězství 5:2.
14.10.Ve středu je na řadě výjezd do Benátek nad JizerouBNJ - KAD 3:2, 14.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n/J / K a d a ň - Svěřenci Tomáše Hamary a Petra Klímy v rámci venkovního duelu zavítají při příležitosti 13. kola Chance ligy ve středu 16. října na led Benátek nad Jizerou. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30. Benátečtí se společně s Kadaňskými vyskytují ve druhé polovině tabulky. Na rozdíl od Trhačů však poslední duel dokázali proměnit v bodový zisk.
16.10.Kadaň ztratila vedení s Benáteckými a veze bodBNJ - KAD 3:2, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači v rámci 12. kola Chance ligy zavítali na led Benátek nad Jizerou. Kadaňským se vydařil úvod duelu, když Štěpán Čech vsítil první branku zápasu. Na dvoubrankový rozdíl navázal ještě Albert Michnáč ve třiačtyřicáté minutě. Benátečtí však předvedli obrat i s využitím přesilové hry, a střetnutí tak šlo do prodloužení. V tom hned po půl minutě rozhodl Radek Duda, a druhý bod do tabulky si tak připsal domácí tým.
18.10.V sobotu do Kadaně zamíří sešívaníKAD - SLA 2:5, 15.kolo | Sabina Nováková, Stanislav JiskraK a d a ň / S l a v i a - Trhači na domácí půdě přivítají při příležitosti 15. kola Chance ligy pražskou Slavii. Soupeř si po nevyvedeném utkání v Prostějově spravil chuť proti Třebíči. Kadaňští ale nebyli také daleko od první tříbodové výhry. Nakonec z Benátek nad Jizerou přivezli bod za porážku v prodloužení. Střetnutí s HC Slavia Praha startuje v sobotu 19. října v 17 hodin!
19.10.Pražská Slavia nadělila Trhačům pět branekKAD - SLA 2:5, 15.kolo | Stanislav JiskraK A D A Ň - V rámci patnáctého kola Chance ligy na led Trhačů zavítal celek Slavia Praha. Slavie většinu zápasu měla ve své moci. Občasné vyloučení však Trhačům přineslo několik šancí a párkrát v zápase to vypadalo, že by se Trhači mohli dostat i zpět do zápasu. Snahu domácích však ukončil gól Šteinera, který ve 40. minutě zvyšoval na rozdíl tří branek.
20.10.„Černou sérii musíme zlomit,“ říká Jakub TrefnýKAD - SLA 2:5, 15.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S l a v i a - V patnáctém kole Chance ligy soutěž dospěla do své poloviny a Trhači na svém ledě přivítali pražskou Slavii. Mužstvo vedené kapitánem Jakuba Trefného ale odjíždělo z kluziště s další porážkou s tříbrankovým rozdílem.
20.10.Druhý domácí zápas v řadě, Kadaň přivítá JihlavuKAD - JIH 2:1, 16.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / J i h l a v a - V 16. kole Chance ligy vyzvou Trhači na domácím ledě bývalý extraligový celek HC Duklu Jihlavu! Hokejisté z Jihlavy se nacházejí na osmém místě tabulky, avšak poslední dobou chytají formu. V předešlých třech zápasech si totiž pokaždé připsali tři body za výhru v základní hrací době. Naposledy se předvedli na ledě Třebíče, kterou porazili 4:2. Trhači do utkání nastoupí za trochu jiných podmínek. Ti totiž v sobotním souboji podlehli Slavii, a stále tak čekají na své první vítězství v sezóně. Klání začne v pondělí 21. října od 18:00!
21.10.Trhači slaví vydřené tři body, přehráli Jihlavu!KAD - JIH 2:1, 16.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - V rámci 16. kola Chance ligy přivítali Trhači na svém ledě hokejisty z Jihlavy. Po bezbrankové úvodní části Kadaňští do té druhé vlétli hned dvěma góly. O první se postaral Daniel Poizl, pro kterého to byla premiérová přesná střela za seniory. Druhou a také vítěznou branku vsítil Roman Chlouba. I přes snížení ze strany jihlavské Dukly si Trhači udrželi jednobrankové vedení, a berou tak první tři body v sezóně!