V září 2021 vyšly tyto články:

12>>
30.9.M. Hradecký: „Další ztracený zápas nás mrzí.“Sabina NovákováK a d a ň / S l a v i a - Trhači stále čekají na první vítězství v nedávno započaté sezóně. Proti sešívaným ale Kadaňští čekali dlouho na vstřelení branky. Poté, co soupeř vedl již o šest branek se poprvé ve své kariéře mezi dospělými prosadil Miroslav Hradecký.
29.9.Ani šestý pokus Trhačům nevyšelKAD - SLA 1:6, 6.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V rámci šestého kola Chance ligy zavítal na domácí kluziště celek HC Slavia Praha. Právě Slavia diktovala od úvodního vhazování tempo hry. Domácí se dlouho nemohli gólově prosadit, což platilo až do sedmapadesáté minuty, kdy se za záda Romana Málka trefil Miroslav Hradecký.
28.9.Ve středu Kadaň hostí pražskou SlaviiRedakceK a d a ň / S l a v i a - Ve středu 29. září se Trhači střetnou s ambiciózní Slavií Praha. Ta se zatím po pěti kolech vyhřívá na druhém místě tabulky za vedoucí Třebíčí. Zároveň je pražský celek suverénně nejproduktivnějším týmem, jelikož dokázal vstřelit už sedmadvacet branek. Zajímavé utkání jistě čeká i trenéra Trhačů Vladimíra Růžičku, který ve Slavii dlouho působil jako hráč i jako trenér. Utkaní startuje v 18 hodin na kadaňském zimním stadionu.
26.9.Vyjádření Petra Klímy k závěru komise ČSLHRedakceK a d a ň - A-tým SK Trhači Kadaň neodcestoval k 1. kolu Chance ligy, k čemuž se nyní vyjádřila disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje. Své k tomu sdělil také majitel klubu Petr Klíma.
25.9.Litoměřice nepřipustili výhru KadaněLTM - KAD 5:2, 5.kolo | Sabina NovákováL i t o m ě ř i c e / K a d a ň - Oslabená Kadaň odcestovala do Kalich areny, kde si domácí vytvořili v průběhu utkání jednoznačný výsledek. Nakonec kosmeticky upravili Trhači v čele s Lukou Zorkem a Jakubem Štochlem. Minutu a půl před koncem Stadion ještě přidal pátou branku na své konto.
24.9.Uspějí Kadaňští na ledě Litoměřic?LTM - KAD 5:2, 5.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Ve středu Trhači vzdorovali Vrchlabí, jemuž zle zatápěli, ale po využité dvojnásobné výhodě horalé odskočili a černožlutí tak na první bodový přísun stále čekají. Další šanci dostanou v litoměřické Kalich areně, kde odehrají 5. ligové kolo. Úvodní buly padne v sobotu 25. září v 17:00, připraven bude tradiční online přenos.
23.9.E. Mežnar: „Zápas není prohraný, dokud není konec.“KAD - VRC 2:4, 4.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / V r c h l a b í - Dvacetiletý Erik Mežnar má za sebou v kadaňském dresu již třetí seniorské utkání. V posledním, tedy proti Vrchlabí, se v páté minutě gólově prosadil a poslal svůj tým do vedení. I přesto ale nakonec duel vítězstvím domácích neskončil.
22.9.Trhači stále čekají na první bodyKAD - VRC 2:4, 4.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Domácí celek se v rámci čtvrtého kola Chance ligy představil podruhé na domácím ledě. Trhači se dostali do vedení, které jim vydrželo až do šestnácté minuty. Ve druhé třetině se Vrchlabí prosadilo po druhé, ale radost ze vstřeleného gólu netrvala dlouho. O sedmadvacet vteřin později se totiž z trestného střílení prosadila Kadaň. Zbytek zápasu byl takřka v režii hostujícího celku, který si připisuje třetí výhru v letošním ročníku v řadě.
21.9.Ve středu se v Kadani představí VrchlabíKAD - VRC 2:4, 4.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po víkendovém tripu, během něhož srdnatě bojovali na ledě Přerova a Vsetína, se Trhači opět představí domácímu publiku. Jejich soupeřem bude HC Stadion Vrchlabí, jenž po svém loňském návratu do Chance ligy ihned zaujal pozici černého koně soutěže. Úvodní buly padne na kadaňském zimním stadionu ve středu 22. září v 18:00.
19.9.Trhači víkend zakončili ve Vsetíně druhou prohrouVSE - KAD 7:3, 1.kolo | Sabina NovákováV s e t í n / K a d a ň - Dohrávka 1. kola Chance ligy na půdě Vsetína odstartovala dvěma góly domácích v úvodní třetině. Kadaňští ještě zpočátku druhé periody zkoušeli držet krok, když snížili na rozdíl jedné branky v čele s Kylem Heffernanem. Valaši pak ale zakročili a rázem vedli o branek pět. Mírnou úpravu přesnými střelami pak provedli Shane Heffernan a Pavel Kordule. Ani tento tříbrankový rozdíl Vsetínským nestačil a v poslední minutě VHK ROBE Vsetín navýšil na 7:3.
18.9.Alexei Trifonov bude oblékat černožlutý dresRedakceK a d a ň - Trhači vítají ve svém kádru novou posilu na postu brankáře. Je jím ruský Alexei Trifonov. Tento urostlý gólman má za sebou například štace jako CSK Samara nebo Dobnass Donetsk. S posledním zmíněným oslavil titul.
18.9.Dobře rozehrané utkání Kadaň ztratila ve třetí třetiněPRE - KAD 5:2, 3.kolo | Sabina NovákováP ř e r o v / K a d a ň - Černožlutí v první i druhé dvacetiminutovce zaujali postoj vedoucího týmu. Srovnání se však ujal kadaňský rodák Robert Černý a srovnal skóre. Propadu pak čelili Trhači ve třetí periodě, kdy si domácí Přerov vytvořil tříbrankové vedení a připsal si tři body do tabulky.
16.9.Trhače čekají dvě utkání ve dvou dnechRedakceP ř e r o v / K a d a ň / V s e t í n - Chance liga začíná nabírat tempo a Trhače čeká víkendové dvojutkání na druhém konci republiky. Po středečním bojovném střetnutí s favorizovanou Porubou se v sobotu utkají s Přerovem a v neděli je na programu odložený zápas se Vsetínem. Oba mače startují v 17 hodin.
15.9.První duel Kadani proti Porubě nevyšelKAD - POR 1:3, 2.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a - Trhači ve středu odehráli první ligové utkání. Soupeřem pro druhé kolo Chance ligy byla černožlutým vylosována Poruba. Dlouho diváci na zimním stadioně neviděli žádnou branku, změna přišla v posledních minutách první třetiny. Na to soupeř navázal dalšími dvěma brankami v následujícím dějství. Kadaňští v závěrečné části i přes velkou bojovnost jen kosmeticky upravili skóre, a jsou tak zatím bez bodového zisku.
14.9.Chance liga odstartovala! Na úvod hostíme PorubuKAD - POR 1:3, 2.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po dlouhém čekání se příznivci černožlutých barev dočkali a na programu je první ligový zápas. Kadaňští v něm přivítají ambiciózní celek ze severu Moravy - HC RT TORAX Poruba. Ostravané si kladou nejvyšší cíle, podpora fanoušků tak bude pro Trhače více než vítána. Úvodní buly padne na kadaňském zimním stadionu ve středu 15. září v 18:00.
13.9.Byl stanoven nový termín zápasu se VsetínemRedakceK a d a ň – Trhači se domluvili společně se Vsetínem na náhradním termínu utkání, ke kterému Severočeši nakonec nedorazili kvůli chřipkovým příznakům. Po víkendu se již tým dává dohromady a trénuje ve vyšším počtu, než tomu bylo v den odjezdu na Valašsko.
11.9.Zápas ve Vsetíně se v sobotu neodehrajeRedakceV s e t í n / K a d a ň - Trhači si budou muset na premiéru v novém ročníku Chance ligy počkat. Duel ve Vsetíně se z důvodu velké marodky kadaňských neodehraje v původním termínu.
10.9.Shrnutí přípravné části A-týmuRedakceK a d a ň - Trhači během přípravy na sezónu 2021/2022 sehráli celkem sedm utkání. Ve čtyřech z nich slavili vítězství, dvakrát vyhráli v prodloužení a třikrát na svého soupeře nestačili. Kadaňští zvládli zápasy s druholigovými soupeři z Chebu a Klatov. Uspět nedokázali s Mosteckými Lvy, Sokolovem a Ústím.
10.9.Týden hokeje 23. září v KadaniKlubK a d a ň- Přijďte ve čtvrtek 23.9.2021 v 16:00 na Zimní stadion města Kadaně na akci Týden hokeje. Všechny děti budou mít bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou SK Trhači Kadaň ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu města Kadaň akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
10.9.Další změny uvnitř kádru TrhačůRedakceK a d a ň - Těsně před startem nového ročníku Chance ligy doznává kádr Trhačů dalších změn v kádru. Ty se týkají odchodu dvou obránců a příchodu jednoho staronového útočníka.