archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.12.Kadaň porazila Šumperk 4:1, všechny branky padly v přesilových hráchKAD - SUM 4:1, 38.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv byla Kadaň po většinu první třetiny aktivnějším týmem, do vedení šel v 11.minutě Šumperk, který využil přesilovou hru. Vyrovnání přišlo ještě v téže třetině, také v přesilové hře, z hole Jakuba Nováka. Druhou přesilovou hru využil Martin Šagát a strhl tak vedení na domácí stranu. Jakub Trefný v poslední třetině využil dokonce třetí přesilovou hru a zajistil tak Kadani vedení 3:1. Čtvrtá branka domácího týmu padla ve vlastním oslabení. Jíra ujel spolu s Jiřím Charouskem a získali tak pro Kadaň konečnou výhru 4:1.
26.12.Kalendářní rok zakončíme zápasem proti ŠumperkuKAD - SUM 4:1, 38.kolo | Jindřich PolednaVánoční svátky jsou za námi a opět je tu prvoligový boj o důležité body. Pro Kadaň je to poslední utkání tohoto roku a ráda by jej ukončila s tříbodovým ziskem. Naším soupeřem budou Draci ze Šumperka, kteří v posledním domácím zápase dokázali porazit Kladno 3:2.
24.12.Krásné Vánoce Vám všem!KlubNejkrásnější svátky v roce jsou tu, konec kalendářního roku se blíží, i když hokejová sezona je v plném proudu. Nyní nastává období klidu. Sportovní klub Kadaň přeje nejen svým příznivcům i partnerům krásné vánoční svátky, bohatou nadílku pod stromečkem, úspěšný rok 2015 a v něm hlavně zdraví a spoustu radosti nejen s hokejem.
22.12.Kadaň vstřelila na Kladně 3 góly, bohužel 7 jich dostalaKLA - KAD 7:3, 39.kolo | Jindřich PolednaRytíři z Kladna udeřili v pevní třetině 2x ve vlastním oslabení. To bylo v 8.a 14.minutě. Třetí branku vsítili domácí ve vlastní přesilové hře ve 20.minutě. Kadaň Snížila využitou přesilovou hru na začátku 2.třetiny, kdy se trefil Jaroslav Kůs. Jenže domácí do minuty odpověděli a zvýšili na 4:1. A domácí Tenkrát zvyšoval v polovině zápase již na 5:1. V poslední tetině sice snižoval Lukáš Novák na 5:2, jenže další dvě trefy zařídili opět domácí borci. Na konečných 7:3 korigoval v 50.minutě během přesilové hry Martin Šagát.
21.12.V předehrávce míří Kadaň na kladenský ledKLA - KAD 7:3, 39.kolo | Marcel HollK a d a ň - Již v pondělí čeká Sportovní klub další těžký oříšek. Svěřenci trenéra Becka totiž cestují na led kladenských Rytířů. Jedná se o předehrávku 39. kola první hokejové ligy. Střetnutí aktuálně čtvrtého celku s osmým startuje v pondělí 22. prosince v 18 hodin.
20.12.Kadaň prohrála ledě posledních Rebelů HBR - KAD 4:2, 37.kolo | Jindřich Poledna, Adam KarasPo vyrovnané 1.třetině vedli domácí 2:0, když využili přesilovou hru a dostali šťastně puk za záda brankáře Maštalířského v nepřehledné situaci před kadaňskou brankou. Kadaň vyrovnala během prostřední části, kdy se trefil nejprve Libor Šulák a po něm Marek Račuk. Kadaň nevyužila přesilovou hru 5 na 3 a domácí brzo trestali. Do vedení se dostali znovu ve 44.minutě. Poslední branka padla 18 sekund před koncem zápasu, kdy se Kadaň snažila vyrovnat při hře bez brankáře.
19.12.Kadaňští míří na led posledního Havlíčkova Brodu. Vyloupí Kotlinu?HBR - KAD 4:2, 37.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V minulém kole černožlutí zaváhali s Třebíčí, Bílým hvězdám na svém ledě podlehli 3:4. Kadani zlomily vaz dva rychlé góly ve 36. minutě, po kterých hosté vedli 2:4. Račuk pak ještě dokázal snížit, ale vyrovnat se kadaňským nepodařilo. Zastavit dvouzápasovou sérii proher se naši hokejisté pokusí tuto sobotu, kdy je čeká cesta do Havlíčkova Broda. Tým z Vysočiny se trápí na posledním místě, favorit zápasu je tak jasný!
17.12.Kadaň prohrála s Třebíčí 3:4 KAD - TRE 3:4, 36.kolo | Jindřich PolednaKadaň byla sice po většinu první třetiny lepším týmem, jenže jedinou branku první dvacetiminutovky vsítila Třebíč. Domácí tým pak nevyužil přesilovku 5 na 3. Kadaň vyrovnala po 40 sekundách druhé třetiny, svou první branku za Sportovní klub si připsal Libor Šulák. Jenže domácí se neradovali dlouho. Třebíč opět strhla vedení na svou stranu po 15ti vteřinách. Na 2:2 vyrovnal svým důrazem v polovině zápasu Darek Hejcman. Jenže domácí hráči se nechávali vylučovat a Třebíč trestala. Ve 36.minutě vsítila hned 2 branky a po 2.třetině vedla již 2:4. Kontaktní branka Marka Račuka ve 46.minutě dostala domácí tým opět do hry. Kadaň se marně snažila o vyrovnání, Třebíč si výsledek pohlídala a odváží si tak všechny tři body.
16.12.Vždycky se do Jihlavy rád vracím, tvrdí Šimon Szathmáry, obránce Kadaně a bývalý hráč DuklyKAD - FRM 3:6, 60.kolo | Tomáš LysýPrvní vzájemný zápas mezi Jihlavou a Kadaní ovládli na Horáckém zimním stadionu Severočeši výhrou 3:1. Na své tříbodové vítězství z prvního říjnového dne tentokrát navázat nedokázali a prohráli 1:2. Mnoho důvodů k radosti tak hokejisté v černých dresech neměli. Stejně tak i Šimon Szathmáry, jihlavským hokejovým příznivcům povědomé jméno. „Myslím si, že asi rozhodla první třetina, kdy jsme nehráli svůj hokej, nebruslili jsme, neměli jsme pohyb a Jihlava byla lepší,“ říká bývalý hráč jihlavské mládeže a vnuk legendárního beka Jana Suchého.
16.12.Ve středu nás čeká důležitá bitva s Třebíčí. Buďte u toho!JIH - KAD 2:1, 35.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po sobotním úspěchu s Litoměřicemi se kadaňští v pondělí vydali do Jihlavy. Černožlutí předvedli bojovný výkon, který však na vítězství nestačil. Kadaň prohrála 2:1, za Jihlavu se trefil Jakub Matai, jenž první hokejové krůčky dělal na našem kluzišti. Šance odčinit tuto porážku přichází ve středu 17.12. od 17:30, kdy přivítáme Třebíč. Přijďte naše borce podpořit v posledním domácím zápase před Vánoci!
15.12.Kadaň padla po sympatickém výkonu v JihlavěJIH - KAD 2:1, 35.kolo | Jindřich PolednaDomácí tým se ujal vedení na konci první třetiny, když využil přesilovou hru při vyloučení Karla Tona. Druhá třetina dopadla bez branek a góly padaly hned na začátku poslední třetiny. V čase 40:19 padla smolná branka pro severočeský tým, avšak Kadaň po dalších 19 sekundách snížila na 2:1 brankou Martina Šagáta. Dukla si však již svůj hubený náskok pohlídala, a tak Kadaň odjíždí z Vysočiny po sympatickém výkonu s prázdnou.
15.12.B-tým rozstřílel Vřesovou šestnácti brankamiVRE - SKB 6:16, 13.kolo | Jindřich PolednaV posledním zápase kalendářního roku 2014 zajížděl B-tým do Sokolova, kde hraje svá domácí utkání tým HC PK Vřesová. Kadaň nedala svému soupeři mnoho příležitostí a přesvědčivě jej rozstřílela 16:6. Příští domácí utkání odehraje B-tým dne 3.1 2015 v 17 hodin. Soupeřem bude tým Čertů z Ostrova nad Ohří.
14.12.Rekapitulace základní části Ligy starších a mladších žákůJindřich PolednaV neděli 14. prosince skončila základní část Ligy mladších žáků i Ligy starších žáků. To, že se oběma věkovým kategoriím velmi dařilo, není žádným tajemstvím. Mladší žáci odehráli celkem 16 zápasů a neprohráli ani jednou, starší žáci vyhráli 10 ze 14 utkání, jednou remizovali a jen 3x zůstali poraženi.
14.12.Již v pondělí Kadaň zajíždí do JihlavyJIH - KAD 2:1, 35.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V sobotu se černožlutým podařilo zastavit dvouzápasovou sérii proher po nájezdech, na svém ledě porazila Litoměřice 4:3. Také proti Stadionu hrozilo, že se zápas nerozhodne v základní hrací době, ale Mouček Kadaň v závěru (stejně jako během celého utkání) podržel. Další zápas čeká naše hokejisty toto pondělí, kdy zavítají do Jihlavy. A šanci bodovat určitě mají, Dukla z posledních osmi zápasů vyhrála jen dva. Utkání startuje toto pondělí 15.12. v 17:30, jeho průběh můžete sledovat na serveru onlajny.com
13.12.Kadaň vybojovala cennou výhru nad LitoměřicemiKAD - LTM 4:3, 34.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Domácím se vydařil začátek zápasu. Nejdříve využil přesilovou hru Aleš Pavlas a v polovině třetiny překvapil Přikryla Nicolas Hlava. Hostům se podařilo snížit, ale Jiří Charousek okamžitě vrátil domácím dvoubrankový náskok. A v 25. minutě Martin Šagát zvýšil na 4:1. Hosté nesložili zbraně a podařilo se jim snížit až na rozdíl jedné branky. Vyrovnat se však Stadionu nepodařilo, zásluhou domácí obrany a především brankáře Moučka.
12.12.Kadaň přivítá čtvrté LitoměřiceKAD - LTM 4:3, 34.kolo | Jindřich PolednaPo dalším hráčské přesunu mezi Kadaní a Chomutovem přivítá Kadaň na svém ledě Stadion Litoměřice. Za domácí tým se již nebudou prát o body úspěšní útočníci Kadlec s Chloubou a obránce Stehlík, na druhou stranu se v dresu Sportovního klubu ukáží Mrázek, Chrpa a Tejnor. Jak se bude zápas vyvíjet? Přijďte a zjistíte to v sobotu od 17:30!
10.12.Kadaň prohospodařila tříbrankové vedení, z Prostějova přiváží jen bodPRO - KAD 4:3, 33.kolo | Jindřich PolednaPo bezbrankové první třetině se ujala vedení Kadaň, která se během osmi minut druhé třetiny ujala tříbrankového vedení. Nejdříve se v přesilové hře trefil Karel Ton, který se ve 26.minutě zapsal i podruhé. Třetí branku vsítil Nicolas Hlava. Jenže domácí Jestřábi zabrali, ještě v druhé třetině snížili na rozdíl jediné branky a ve třetí třetině vyrovnali na 3:3. Zápas tak rozhodly až samostatné nájezdy - disciplína, která Kadani nejde. Domácí byli šťastnějším týmem a vybojovali si tak dva body.
9.12.Kadaň míří na Hanou, získá body v Prostějově?PRO - KAD 4:3, 33.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Čtyřzápasovou sérii výher Kadaně se podařilo utnout Českým Budějovicím, které Sportovní klub v sobotu udolaly po nájezdech. Další důležitý zápas čeká na kadaňské tuto středu, kdy zajíždějí na led Prostějova. Černožlutí půjdou do utkání v roli favorita, neboť Jestřábi se v tabulce trápí na předposledním místě. Nejednou však dokázali favorizovaný tým zaskočit, což dobře poznali hráči Havířova či nedávno Třebíče.
6.12.Přichází další rotace brankářůJindřich PolednaNení žádným velkým tajemstvím, že chomutovský brankář Jan Strmeň se zranil, mimo hru bude minimálně dva měsíce a Piráti řešili otázku druhého zkušeného brankáře. Už v posledních zápasech dělal Miroslavu Kopřivovi dvojku Tomáš Maštalířský, Miroslav Hanuljak stále zůstával v Kadani, kde předváděl vynikající výkony.
6.12.Kadaň podlehla Motoru 4:5 po nájezdechKAD - CEB 4:5, 32.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Motor sice po první třetině vedl 2:0, domácí však nesložili zbraně a ve druhé části vyrovnali skóre. Nejdříve v rozmezí dvou minut vyrovnali, zásluhou Romana Chlouby a Marka Sikory. A na začátku třetí třetiny otočil skóre proměněným trestným střílením Jaroslav Kůs. Hosté však vzápětí vyrovnali. Pět minut před koncem základní hrací doby vrátil vedení na stranu domácích Martin Šagát, ale Motor po dvaceti vteřinách odpověděl. Zápas musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byli šťastnější hosté a tak si odváží bonusový bod za výhru 4:5 po samostatných nájezdech