Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.2.Kadaň jede do Ústí nad LabemUNL - KAD 6:4, 55.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači po nevydařeném domácím utkání míří na led Ústí nad Labem. Slovan narozdíl od Kadaně v posledním utkání vyhrál. Úvodní buly bude vhozena netradičně v 16:00. Zápas můžete sledovat také na hokejkatv.cz, nebo na webu onlajny.com!
29.2.Trhači v Ústí nad Labem padli o dva gólyUNL - KAD 6:4, 55.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / Ú s t í n / L a b e m - Trhači v rámci 25. kola části poražených vyjížděli do našeho krajského města. Ústí nad Labem šlo do vedení ve druhé minutě, Trhači však s vyrovnáním dlouho nečekali, poté Slovan odskočil do vedení o tři branky, to Trhači opět stáhli, přesto se z Ústí vracejí bez bodu.
26.2.Jestřábi nad síly TrhačůKAD - PRO 1:6, 54.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P r o s t ě j o v - Utkání proti Jestřábům Trhačům nevyšlo dle představ. Z důvodu zranění ve dvanácté minutě ze hry odstoupil Jakub Neužil a soupeř toho ihned zásluhou Račuka využil. Druhou třetinu náš soupeř načal gólem, na tuto branku odpověděl František Wágner. Hosté poté přdali další čtyři branky a z Kadaně odjíží s plným počtem bodů.
25.2.Do Kadaně letí Jestřábi z ProstějovaKAD - PRO 1:6, 54.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň – Chance liga nám nadělila dalšího soupeře, tentokrát do Kadaně míří daleký Prostějov. Jestřábi ještě pomýšlejí na předkolo play-off, výsledky tomu ale v posledních kolech nenapovídají. Úvodní buly bude vhozena v 18:00, zápas je také možné sledovat na webech onlajny.com a hokejkatv.cz
22.2.Benátky byly nad síly kadaňských TrhačůBNJ - KAD 7:1, 53.kolo | Jiří Novotný (KAD)B e n á t k y n/ J i z e r o u - K a d a ň - Po úterní srdnaté bitvě s Jihlavou zamířili černožlutí do Benátek nad Jizerou. Na nejstudenějším prvoligovém kolbišti ovšem od začátku tahali za kratší konec. Ve druhé třetině sice za stavu 5:0 snižoval Wágner, Trhačům se ale vrátit do zápasu nepodařilo. Domácí přidali další dva zásahy a Kadaňské vyprovodili sedmi góly.
20.2.Přivezou Kadaňští body od Jizery?BNJ - KAD 7:1, 53.kolo | Jiří Novotný (KAD)B e n á t k y n/ J i z e r o u / K a d a ň - Po nahuštěném programu ze začátku týdne čeká Kadaňské další soutěžní utkání. K němu se vydají na sever od Prahy, kde sídlí celek Benátek nad Jizerou. Středočechům patří 13. pozice v tabulce, jež bude s největší pravděpodobností i konečným umístěním týmu. Zato Trhači stále bojují o 14. příčku, na níž jim o 4 body odskočilo Ústí.
18.2.Přestože Trhači vedli, na jihlavskou Duklu nestačiliKAD - JIH 2:4, 52.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň - Skvěle rozehrané utkání nakonec skončilo pro domácí nepříznivě počátkem třetí třetiny. V té totiž Jihlava dokázala kompletně otočit stav utkání a zvítězit 4:2. Na konto Kadaňských přesnými střelami přispěli kapitán Jakub Trefný a Jaroslav Kůs.
17.2.Předehrávka s HC Dukla Jihlava je tu!KAD - JIH 2:4, 52.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - K předehrávce dvaapadesátého kola přijede do Kadaně Jihlava. Trhači v posledním kole vysoko padli na ledě Třebíče, Dukla naopak uspěla na ledě Sokolova. Kadani se však proti Jihlavě v letošní sezóně daří. Potvrdí se to i v tomto utkání? Odpověď na tuto otázku budeme znát již v úterý, úvodní buly bude vhozena v 18:00, zápas je také možné sledovat na webech onlany.com a hokejkatv.cz
17.2.Trhači si z Třebíče vezou vysokou porážkuTRE - KAD 11:1, 51.kolo | Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Trhači na jednapadesáté kolo Chance ligy nebudou vzpomínat v dobrém, jelikož výjezd na Vysočinu se jim vůbec nevyvedl. Po první dvacetiminutovce dvougólový náskok domácích nebyl tak citelný a nic nebylo ztraceno, ovšem v prostřední části Bílé hvězdy poslaly za záda Olivera Štěpánka další čtyři přesné zásahy. Na straně Kadaňských se prosadil jakožto jediný úspěšný Josef Rindoš, pro kterého to byl první gól v právě probíhající sezoně. Své vítězství Třebíč v závěrečné třetině okořenila dalšími pěti góly, a s přehledem tak bere pro ni velmi důležité tři body za vítězství.
16.2.Aukce dresů z akce Legenda pomáhá odstartovala!Sabina NovákováK a d a ň - Trhači v rámci charitativní akce Legenda pomáhá oblékli speciální sadu dresů s podobiznou Petra Klímy. Letošní rok byl o něco speciálnější, a to tím, že by legenda českého hokeje Ivan Hlinka oslavil své sedmdesáté narozeniny. Právě na jeho počest celá akce vznikla a má za úkol ve spolupráci s Nadačním fondem Ivana Hlinky pomáhat bývalým hráčům a ostatním činovníkům ledního hokeje, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.
16.2.Kadaňští mají před sebou výjezd na VysočinuTRE - KAD 11:1, 51.kolo | Stanislav Jiskra, Sabina NovákováT ř e b í č / K a d a ň - Trhače v pondělí 17. února čeká cesta na led hokejistů s bílou hvězdou. Kadaňští se po poslední výhře nad Sokolovem posunuli na čtrnáctou příčku a třebíčští naproti tomu velmi usilují o postup do předkola play-off. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30 a duel můžete tradičně sledovat na www.onlajny.com nebo na www.hokejkatv.cz!
15.2.Trhači potřetí v sezóně poráží SokolovKAD - SOK 2:1, 50.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači nastoupili k dalšímu kolu Chance ligy, tentokrát jim los nadělil nedaleký Sokolov. Již od první minuty bylo utkání vyrovnané. Vše se změnilo ve druhé třetině po gólu Michaela Foltýna. Další branky byly k vidění až na konci třtí periody, nejprve se do odkryté brány trefil Jan Müller. Tečku za zápasem udělal šestatřicet vteřin před koncem utkání Tomáš Rohan.
15.2.Jakub Neužil: „Na čistém kontě nezáleží.“KAD - SOK 2:1, 50.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Proti Baníku Sokolov se dlouho čekalo na vstřelení branky. Věc do vlastních rukou vzal ve třicáté minutě Michael Foltýn, když dělovkou propálil Jakuba Kašpara. Druhý Jakub, tedy kadaňský Neužil také dlouho odolával. Mezitím Jan Müller v závěru utkání navýšil skóre na rozdíl dvou branek a už to vypadalo, že trhačský gólman odejde z ledu s čistým kontem. Sokolovu se ale v posledních vteřinách podařilo Jakuba Neužila přece jen překonat. Trhači i tak berou tři body za domácí vítězství!
13.2.V sobotu se v Kadani představí Baník SokolovKAD - SOK 2:1, 50.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po delší odmlce se na kadaňský zimní stadion znovu vrací Chance liga. Trhači v rámci 50. kola přivítají sokolovský Baník, jehož černožlutí odsunuli na poslední pozici. S tou se houževnatý nováček nechce smířit, Kadaňské tak čeká další vyhrocený duel. Přijďte je podpořit do ochozů a zároveň pomoci dobré věci. Úvodní buly padne v sobotu 15.2. v 17:00.
12.2.Ani druhé utkání Kadani i přes těsný rozdíl nevyšloFRM - KAD 5:3, 49.kolo | Sabina NovákováF r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - V rámci dvojzápasu se Trhači do druhého duelu pustili s větším odhodláním. Se soupeřem drželi téměř celý zápas krok, ovšem při těsné ztrátě na domácí kádr 3:4 Trhači inkasovali do prázdné branky. Z výjezdu tak nevezou jediný bod. Dvě trefy do černého si připsal Matěj Zabloudil a dalším gólem ho napodobil Jaroslav Kůs.
11.2.První den ve Frýdku-Místku Trhačům nevyšelFRM - KAD 9:0, 35.kolo | Jiří Novotný (KAD), Sabina NovákováF r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - Na úvodní duel z dvoudenního tripu na východě republiky budou chtít Kadaňští co nejrychleji zapomenout. Černožlutí na gólmana Danečka recept nenašli, zato Rysům se střelecky dařilo a zvítězili devítigólovým rozdílem. Trhači musí nepovedené vystoupení hodit za hlavu, repete se v hale Polárce sehraje již zítra v 18:00.
10.2. Trhače čeká dvojboj ve Frýdku-MístkuFRM - KAD 9:0, 35.kolo | Jiří Novotný F r ý d e k - M í s t e k / K a d a ň - V uplynulých dnech byla pozornost hokejových fanoušků upřena k reprezentačním výběrům, nyní se už ale o slovo znovu hlásí Chance liga. Černožlutí se vydají k dvojzápasové bitvě ve Frýdku-Místku, s nímž se utkají v úterý 11. února, reprízu si střihnou o den později. Oba zápasy startují v hale Polárce od 18:00 a bude z nich připraven online přenos.
7.2.Charitativní akce O kapku lepší hokejSabina NovákováK a d a ň – Blíží se charitativní akce O kapku lepší hokej a ani Trhači nezůstanou v účasti pozadu. Jedná se o pomoc Nadačnímu fondu Kapky naděje a 15. února v rámci sobotního duelu s Baníkem Sokolovem nás na domácí půdě čeká utkání laděné do oranžové barvy. A proč? No přeci ke zvýšení povědomí o zákeřné nemoci jako je rakovina a na podporu těch, kteří jí byli zasaženi. Klub SK Trhači Kadaň do aukce na podporu akce věnuje podepsanou hokejku Petra Klímy - Tampa Bay.
5.2.Sluchátkový duel: M. Foltýn versus D. HomerSabina NovákováK a d a ň - Čtyři dvojice hokejistů SK Trhači Kadaň se zapojily do naší hry 1 NA 1: Sluchátkový duel. Poslední dvojicí, která se vám představí, je Michael Foltýn s Davidem Homerem. Kdo si vedl lépe v odezírání ze rtů? Podívejte se níže.
2.2.Denis Zeman: „V Kadani jsem moc spokojený.“Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou vítězství nad ústeckým Slovanem, na který jim momentálně schází už jediný bod. Ačkoliv se soupeř dostal do vedení, Denis Zeman v závěru první dvacetiminutovky stačil srovnat skóre duelu na 1:1. Připsal si tak již pátou branku v dresu Trhačů. Kadaňští hokejisté nakonec zvítězili v severočeském derby dvoubrankovým rozdílem po dalších gólových příspěvcích Jurije Žolobova, Františka Wágnera a Jakuba Wojnara.
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM