V srpnu 2014 vyšly tyto články:

28.8.Do Kadaně přijedou BenátkyKAD - BNJ 0:2, 9.kolo | Marcel HollDva dny po výhře v litoměřické Kalich Aréně čeká na naše hráče další přípravné utkání. V posledním domácím zápase před startem první ligy přivítají svěřenci trenéra Becka Benátky nad Jizerou. Tudíž dalšího, již tradičního, účastníka první hokejové ligy. Zápas startuje na kadaňském zimním stadionu dnes v 18 hodin. Přijde podpořit kadaňské hráče v posledním předligovém zápase!
28.8.Benátky si z Kadaně vezou výhru 2:0KAD - BNJ 0:2, 9.kolo | Marcel HollUtkání začalo pro hosty velmi dobře, neboť se v 62 vteřině trefil Adam Dlouhý, jenž využil přihrávky zpoza branky. Poté měli několik velmi slibných šancí i domácí, ale Lukáše nepřekonali, a tak v závěru druhé periody trestali Benátky. Druhá hostující trefa byla velmi podobná té první, akorát autorem byl Daniel Špaček. V dalším průběhu byli k vidění i pěstní souboje. Ty mají na svědomí Trefný s Mazancem a za Benátky Maďar s Ulrychem. V obou případech byli úspěšnější hráči Kadaně.
26.8.Druhý zápas ve dvou dnech. Kadaň míří na led LitoměřicLTM - KAD 2:3, 8.kolo | Marcel HollKadaňští hokejisté nastoupí podruhé během 24 hodin k přípravnému utkání před novou sezónou. Po včerejší výhře nad německým Crimmitschau čeká na svěřence trenéra Becka další sok. Tentokráte půjde o soupeře důveřeně známého, neboť s Litoměřicemi se Kadaň střetává pravidelně v první lize a jednou se oba týmy potkaly už v letošní přípravě. Osmé přípravné utkání Kadaně startuje v litoměřické Kalich Aréně dnes v 18 hodin.
26.8.Jaroslav Beck: "Jsem rád za výhru ale s výkonem a hrou spokojen nejsem."KAD - CRM 3:1, 7.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Po pondělním utkání s německý celkem ETC Crimmitschau jsme vyzpovídali trenéra Kadaně JAROSLAVA BECKA, jenž byl rád za výhru ale už ne za výkon a předvedenou hru. "S výkonem nejsem vůbec spokojený, jak jsem již říkal, hráči celých 60 minut neplnili to, co jsme po nich chtěli. Nejvíce jsem rád za pátou výhru," říkal po utkání s účastníkem DEL2 zkušený trenér.
26.8.Kadaň oplatila Litoměřícím porážku, domů si veze výhru 3:2LTM - KAD 2:3, 8.kolo | Marcel HollPřesně 24 hodin po vítězném zápase s Crimmitschau nastoupil kadaňští hokejisté k dalšímu zápasu, tentokrát zajížděli do Litoměřic. První perioda branku nenabídla. Zato druhá třetina o utkání rozhodla, neboť Kadani se podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl. Nejprve Roman Ihňato proměnil trestné střílení a o pár minut později mířil přesně obránce Jakub Trefný. Ve třetí třetině nejprve domácí snížili, poté hráli powerplay. Tu využil Bronislav Andres. Následě se podařilo domácím pouze korigovat na 2:3 z jejich pohledu.
25.8.Kadaň přehrála Crimmitschau a vyhrála 3:1KAD - CRM 3:1, 7.kolo | Marcel HollK a d a ň - V pondělí hostil kadaňský soubor netradičního soupeře, neboť se utkal s německým Crimmitschau. Utkání rozhodovali přesilové hry. Jako první jí dokázal využít Aleš Pavlas, a tak po první třetině vedla Kadaň 1:0. Ve druhé části skóroval Jakub Tatar a v závěru snižoval Card. V závěru utkání zamířil do černého i Jiří Charousek, jenž tak pečetil kadaňskou výhru 3:1.
23.8.Do Kadaně přijede zajímavý soupeř. Sportovní klub se utká s Piráty z CrimmitschauKAD - CRM 3:1, 7.kolo | Marcel HollJiž v pondělí pokračují přípravné zápasy Kadaně. Domácí hokejisté přivítají na svém stadionu soupeře hrajícího německou DEL2, Eispiraten Crimmitschau. Hráči Sportovního klubu dostali od trenérů po pátečním dopoledním tréninku volno na celý víkend. A hned po něm je čeká zápas s německým sokem. Úvodní bule je naplánována na pondělní 18 hodinu. A proto přijďte podpořit v hojném počtu černožluté barvy!
21.8.Kadaň porazila Most těsně 3:2KAD - MST 3:2, 6.kolo | Marcel HollVstup do dalšího přípravného utkání se povedl lépe Kadani, která šla po 65 vteřinách do vedení. Prosadil se totiž Jakub Novák. V závěru první třetiny vyrovnal Nedrda. Vedení nedalekému Mostu zajistil na začátku prostřední periody Mical. Kadaň ale v závěru druhé třetiny zabrala a díky trefám Antona Berleva a Romana Chlouby skóre překlopila na svou stranu. Vedení Kadaň udržela až do záverečné sirény, a tak si připsala výhru 3:2.
20.8.Ve čtvrtek na hokej! Do Kadaně přijede MostKAD - MST 3:2, 6.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Minulý týden se černožlutým podařilo vyloupit ústeckou Zlatopramen Arenu, Slovan porazili 2:3. Tentokrát se černožlutí představí po delší době opět před domácím publikem, jejich soupeřem bude další krajský rival - Most. Farma Litvínova si v přípravě dokázala poradit s týmem z Jižní Koreje, v úterý jí sebevědomí zvedla demolice Baníku Sokolov.
14.8.Kadaň oplatila Slovanu domácí porážku, v Ústí vyhrála 2:3UNL - KAD 2:3, 5.kolo | Jiří NovotnýVenkovní duely zatím Kadani sedí lépe než ty domácí. V předchozích třech domácích zápasech vybojovala jedinou výhru nad karlovarskou juniorkou, zatímco na cizích kluzištích je zatím stoprocentní. Po výhře v Benátkách zvládla také utkání na ledě ústeckého Slovanu. Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří v úvodu otevřeli skóre. V závěru první třetiny se Kadani podařilo vyrovnat, trefil se Lukáš Novák. Slovan se posléze dostal do vedení, ale Šimon Szathmáry srovnal a ve 39. minutě zaznamenal vítěznou branku kadaňský ostrostřelec Jan Müller.
13.8.Další zastávkou Kadaně bude ÚstíUNL - KAD 2:3, 5.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Dvouzápasové venkovní turné ve čtvrtek zakončí duel na ledě ústeckého Slovanu. Svěřenci kouče Becka budou chtít navázat na úterní výhru v Benátkách, které přehráli 3:1. Navíc Slovanu mají co oplácet! První vzájemný duel v Kadani ovládl celek z krajského města poměrem 1:3. Úvodní buly zápasu padne ve Zlatopramen Areně tento čtvrtek v 18:00, jeho průběh můžete sledovat přes textový online přenos.
12.8.Kadaň vyhrála v Benátkách 3:1BNJ - KAD 1:3, 4.kolo | Marcel HollKadanští hokjisté zajížděli k prvnímu přípravnému utkání mimo své hájemstí, do Benátek nad Jizerou. A výprava byla výsledkově úspěšná, neboť si hráči Sportovního klubu vezou domu výhru 3:1. O tu se postaral nejprve JAKUB NOVÁK, který otevřel skóre v polovině páté minuty utkání. Jeho počínání napodobil na začátku druhé třetina JAN MÜLLER. Na jeho trefu zareagovali domácí pouze snížením o tři minuty později. Půl minut před koncem druhé třetiny si vzal opět slovo JAN MÜLLER a rozhodl o výhře Kadaně 3:1.
11.8.K prvnímu venkovnímu duelu zamíříme do BenátekBNJ - KAD 1:3, 4.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po třech domácích zápasech v řadě čeká kadaňské první test na cizím kluzišti. Soupeřem jim budou Benátky nad Jizerou, které se v loňském ročníku umístily na 8. příčce. Černožlutí se budou snažit zastavit dvouzápasovou sérii proher, v níž doma nestačili na Ústí a Litoměřice. Jedinou výhru zatím vybojovali proti karlovarským juniorům. Zápas startuje na benáteckém zimním stadionu v úterý 12.8. v 18:00 hodin, připraven bude online přenos.
8.8."Musíme být koncentrovanější," ví po Litoměřicích Tomáš MaštalířskýKAD - LTM 2:3, 3.kolo | Marcel Holl, Ondřej HollK a d a ň - Kadaňští hokejisté mají za sebou již tři přípravné zápasy. Ve dvou z nich nastoupil v kadaňské brance Tomáš Maštalířský. Uřadující juniorský mistr extraligy v součtu obou duelů pustil za svá záda pouze dva kotouče, ani jeden zápas ale neodchytal celý.
7.8.Stadion otočil zápas a zvítězil 2:3KAD - LTM 2:3, 3.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Domácím se povedl vstup do zápasu. První branku vstřelil po dvou minutách hry Jakub Novák a v 11. minutě přidal duhou branku Jan Müller. Hostům se podařilo do přestávky snížit a dalšími dvěma brankami otočili skóre. Domácím nepomohla ani závěrečná power-play.
6.8.Martin Mazanec: Byli jsme lepší, bohužel nám nepadly gólyKAD - UNL 1:3, 2.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po zápase s karlovarskými juniory čekal kadaňské první test proti prvoligovému týmu - ústeckému Slovanu. Kadaň měla na ledě převahu, ale góly stříleli hosté. Dvoubrankové manko sice na začátku třetí třetiny stáhl na rozdíl jednoho gólu Jíra, ale vyrovnat se černožlutým nepodařilo a Slovan v závěru pečetil do odkryté klece. O své postřehy se po zápase podělil Martin Mazanec, jenž včera oslavil 25. narozeniny.
6.8.Třetí domácí zápas v řadě. Na kadaňském ledě se představí LitoměřiceKAD - LTM 2:3, 3.kolo | Marcel HollK a d a ň - Na kadaňské hokejisty čeká třetí přípravné utkání na domácím ledě v řadě. Soupeřem sveřencům trenéra Becka budou hokejisté litoměřického Stadionu. Pro prvoligový tým, který spolupracuje s převážně s pražskou Spartou to bude teprve druhé přípravné střetnutí. Úvodní bule padne ve čtvrtek 7.8. v 18 hodin na kadaňském zimním stadionu. Přijďte se podívat na souboj dvou celků z první ligy!
5.8.Kadaň podlehla ústeckému Slovanu 1:3KAD - UNL 1:3, 2.kolo | Filip De BolleV rámci druhého přípravného zápasu změřili černožlutí síly s obrozeným ústeckým Slovanem. Vstup do zápasu se jim příliš nepovedl a po dvou třetinách prohrávali již 0:2. Jiskru naděje vykřesal v 41. minutě Petr Jíra, ale další branky se domácí příznivci nedočkali. Definitivní tečku za zápasem udělal Gengel, který 20 vteřin před koncem střelou do prázdné branky upravil na konečných 1:3.
3.8.Druhý zápas v připravě. Do Kadaně přijede obrozený ústecký SlovanKAD - UNL 1:3, 2.kolo | Marcel HollK a d a ň - Svěřence trenéra Becka čeká v úterý 5.srpna od 18:00 hodin druhé domácí přípravné utkání v řadě. Soupeřem Kadaně bude tentokráte Ústí nad Labem, které prošlo obrozením klubu. První bule prvního severočeského derby v novém ročníku padne na kadaňský led v 18 hodin.