V lednu 2021 vyšly tyto články:

12>>
3.1.První utkání v roce 2021 a s ním severočeské derbySabina NovákováÚ s t í n / L a b e m / K a d a ň - V novém roce se Trhači jako první představí na ledě Ústí nad Labem. Soupeři poslední utkání nevyšlo a s rokem 2020 se tak rozloučil s porážkou proti Kolínu. Naopak Trhači si na půdě Šumperka zlepšili chuť střeleckým koncertem, když zvítězili čtyřgólovým rozdílem.
4.1.Trhači inkasovali osm branek a vrací se bez boduUNL - KAD 8:3, 9.kolo | Sabina NovákováÚ s t í n/L a b e m / K a d a ň - V rámci dohrávky 9. kola, které se nemohlo v řádném termínu uskutečnit kvůli koronavirové pandemii, se Kadaň utkala s ústeckým celkem. Ten si již v první třetině vytvořil rozdíl tří branek. Kadaňským se podařilo v průběhu celého utkání celkem třikrát přesně zamířit, to ovšem na střeleckou úspěšnost domácí družiny nestačilo. Duel nakonec skončil rozdílem pěti gólů.
5.1.Poprvé doma v novém roce přivítáme LitoměřiceKAD - LTM 1:4, 18.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po vánoční pauze se znovu naplno rozběhla Chance liga. Trhači zajížděli k úvodnímu duelu nového kalendářního roku na horký led ústeckého Slovanu, jenž černožluté vyprovodil osmi brankami. Také v dalším utkání vyzvou černožlutí soupeře z regionu, v 18. kola do Kadaně zavítají Litoměřice. Úvodní buly padne ve středu 6. ledna v 17:00.
6.1.Litoměřice třetí třetinou porazily KadaňKAD - LTM 1:4, 18.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V rámci osmnáctého kola Chance ligy do Kadaně zavítal nedaleký soupeř, Stadion Litoměřice. Trhači se do dorážce Tomáše Koblížka dostali do vedení, ovšem Litoměřice dokázali téměř vzápětí vyrovnat. K vyrovnávací brance ve třetí třetině hosté přidali další tři góly a z Kadaně si odvezli tři body.
6.1.T. Koblížek: „Gólů je škoda, mohli jsme sahat po bodu.“Sabina NovákováK a d a ň / L i t o m ě ř i c e - V rámci osmnáctého kola Chance ligy Trhači vyzvali v prvním utkání roku 2021 HC Stadion Litoměřice. První dvacetiminutovka nebyla poznamenána jedinou přesnou střelou, a tak na gólové radosti došlo až v prostřední dvacetiminutovce. Jako první se do vedení dostali právě domácí díky gólu Tomáše Koblížka. Soupeř ale dokázal vyrovnat. V závěrečném dějství ještě stačil Kadaňské překonat třikrát.
8.1.V sobotu Trhači zamíří do pražských VršovicSLA - KAD 7:1, 19.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Po domácím utkání s Litoměřicemi, v němž pykali za nevydařenou třetí třetinu, vyráží Kadaňští k dalšímu venkovnímu klání. Jejich cílovou stanicí bude hlavní město Praha, kde je přivítá celek Slavie. Utkání startuje v sobotu 9. ledna v 15:00.
9.1.Slavia Trhače přestřílela vysokým poměremSLA - KAD 7:1, 19.kolo | Sabina NovákováS l a v i a / K a d a ň - Ačkoliv se Trhačům vstup do utkání vydařil, a to díky brance Jana Svobody ihned po vyhraném vhazování, byl to však bohužel poslední zásah do výsledku ze strany hostujícího celku. Domácí kádr Slavia nejenže v úvodní třetině ještě dokázala srovnat, ale v krátkém sledu v rámci prostřední části vsítila hned pět branek.
10.1.Karel Kubát opouští A-tým, odchází do zahraničíSabina NovákováK a d a ň - Zkušený obránce Karel Kubát po předem avizované domluvě s klubem opouští kadaňský A-tým a přesouvá se za novým angažmá do zahraničí, konkrétně do týmu Podhale Nowy Targ.
10.1.V pondělí do Kadaně zavítá sokolovský BaníkKAD - SOK 4:6, 11.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / S o k o l o v - Jedenácté kolo přinese střetnutí mezi kádry HC Baník Sokolov a SK Trhači Kadaň. V aktuálně rozjeté sezóně se oba týmy setkaly akorát v přátelském utkání, v rámci ligových utkání to tak bude premiéra. Duel startuje v 18 hodin. Permanentkáři stále mohou utkání sledovat na www.hokejkatv.cz zdarma.
11.1.Utkání s Porubou mění čas začátku utkáníKAD - POR 1:7, 20.kolo | Redakce
11.1.Kadaň padla po obratu Sokolova ve třetí třetiněKAD - SOK 4:6, 11.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - V pondělí jsme v rámci dohrávky jedenáctého kola Chance ligy přivítali na svém kluzišti mužstvo ze Sokolova. Ve čtyřicáté osmé minutě na světelné tabuli svítilo skóre 4:2, jenže poté si vzal hlavní slovo Sokolov, který čtyřmi přesnými zásahy otočil vývoj utkání.
12.1.Ve středu opět doma, dorazí PorubaKAD - POR 1:7, 20.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po jednodenním oddychu se na kadaňském kluzišti znovu bude hrát Chance liga. Trhači budou chtít napravit pondělní klopýtnutí s Baníkem Sokolov, kdy ještě v polovině třetí třetiny vedli 4:2, ale soupeř skóre zvrátil ve svůj prospěch. Soupeřem jim bude ambiciózní Poruba, celek ze špičky tabulky. Úvodní buly bylo původně plánováno na 18:00, ale po dohodě obou klubů se odehraje o hodinu dříve.
13.1.Mládež v době vládních opatření Tisková zpráva
13.1.Poruba nastřílela Trhačům sedm gólůKAD - POR 1:7, 20.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / P o r u b a - Trhači se na svém ledě představili po druhé během dvou dnů. Po bezbrankové první třetině udeřili hosté třemi góly, Trhačům se podařilo zásluhou Tomáše Koblížka snížit, jenže Poruba ve třetí periodě přidala další čtyři přesné zásahy.
13.1.„Musíme něco změnit,“ říká Vladislav HouškaKAD - POR 1:7, 20.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / P o r u b a - V rámci 20. kola Chance ligy se Kadaňští utkali s týmem z ostravské Poruby, který je momentálně na první příčce prvoligové soutěže. Na první změnu stavu jsme si museli počkat až do druhé třetiny. Za Trhače se prosadil Tomáš Koblížek, kterému nahrával Karel Kubát a právě Vladislav Houška. Dvacetiletý útočník má na svém kontě za sedm odehraných utkání již dva góly a tři asistence.
15.1.Změna času domácího duelu s TřebíčíKAD - TRE 1:3, 22.kolo | Redakce
15.1.Kadaňská družina v sobotu zamíří do JihlavySabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Jednadvacáté kolo Chance ligy naplánovalo Trhačům výjezd na Vysočinu. Jihlavští se v novém roce radovali již dvakrát z vítězství ze tří možných pokusů, Severočeši naproti tomu na vítězství v roce 2021 zatím stále čekají. Střetnutí s jihlavskou Duklou, která se momentálně nachází na druhé příčce tabulky první ligy, začíná v 17:30.
16.1.Trhači stahovali náskok, nakonec body nevezouJIH - KAD 6:3, 21.kolo | Sabina NovákováJ i h l a v a / K a d a ň - V rámci 21. kola Chance ligy na Kadaňské čekala bitva na jihlavském stadionu. Ačkoliv pokaždé dokázali snižovat náskok soupeře o jednu branku, Jihlavští ale pokaždé ostražitě zareagovali a vzali si nazpět své dvoubrankové vedení. Za Trhače se prosadili Jakub Trefný, Jan Svoboda a mladý Jiří Kulich, který slavil první přesnou trefu v seniorském týmu!
18.1.Ve středu vyzveme Horáckou Slavii TřebíčKAD - TRE 1:3, 22.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po sobotním duelu v Jihlavě, kde se černožlutí prezentovali bojovným dojmem okořeněným premiérovou trefou teprve 16letého Jiřího Kulicha, čeká Trhače zápas na domácím kluzišti. I tentokrát se jim postaví celek z Vysočiny, SK Horácká Slavia Třebíč. Úvodní buly padne ve středu 20.1. v 17:00
20.1.I přes kadaňské vedení nakonec vítězí TřebíčKAD - TRE 1:3, 22.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Trhači vstoupili do 22. kola Chance ligy úspěšně v podobě vsítěné branky Jakuba Veselého do klece protivníka. Horácká Slavia ale v prostřední části srovnala krok. V poslední třetině už jen přidaly Bílé hvězdy dvě další branky, kterými si pojistily tříbodový zisk.