Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2007 vyšly tyto články:

28.6.Tomáš Polanský nejlepší hráčem historie SK KadaňMiroslav LučanAsi nemusím připomínat, alespoň těm nejvěrnějším fandům, že SK Kadaň působí v 1.hokejové lize již 9 sezón. Před námi je tedy jubilejní 10.sezóna. Změnil se hrací systém a pro kadaňský A - tým se naskýtá jedinečná příležitost - proniknou konečně do vysněného play - off. Připravili jsme pro vás zajímavá čísla historie SK Kadaň. Nejlepším hráčem historie je Tomáš Polanský.
28.6.Výzva fanouškůmMiroslav LučanTým našich hokejistů A-mužstva SK Kadaň letos odehraje jubilejní 10.sezónu v 1.hokejové lize, která změnila hrací systém a pro kadaňský tým je to jednoznačně reálná šance proklouznout do play-off. K tomu by ale potřebovali trochu pomoci. Sami jistě dobře víte, že před dobrou atmosférou, kterou vytvoří diváci se hráčům hraje o hodně lépe než před hrstkou diváků, kteří mlčí, maximálně jim nadávají nebo polévají různými tekutinami. Před fanoušky, kterých nemusí být hned stovky, ale stačí, když jich bude pár desítek, ale budou mohutně povzbuzovat se hraje jinak, jejich výkon totiž rapidně stoupá nahoru. Ale hlavně také ví, že je pro koho hrát.
26.6.Mužstva SK Kadaň jednotlivěMiroslav LučanLetní přípravu absolvují také ostatní mužstva pod hlavičkou SK Kadaň. Největší a nejkrásnější je nejspíše práce s mladšími věkovými kategoriemi. V každém ročníku vyrůstá nejeden talentovaný hráč nebo dokonce i hráčka, záměrně nebudeme jmenovat, protože bychom neradi na někoho zapomněli. Věřte, že když navštívíte jejich zápasová klání, nebudete litovat. I jejich utkání přináší boj, nasazení, radost, ale i slzy zklamání. Je určitě na co se dívat a ti další malí Jágrové, Strakové, Haškové ... si váš obdiv určitě zaslouží. Tímto bychom vám chtěli přiblížit jejich hrací systém a ....
26.6.Druhý fotbalový turnaj dopadl lépeMiroslav LučanDruhý fotbalový turnaj, kterého se během letní přípravy zúčastnil tým hokejistů A mužstva SK Kadaň dopadl i výsledkově o poznání lépe než minulý týden. Tentokráte pořádajícím týmem byli fotbalisté FK Málkov. Nejlepším střelcem kadaňských se stal se třemi úspěšnými zásahy obránce Libor Hlubuček.
25.6.B - tým absolvoval soustředění na MěděnciMiroslav LučanLetní příprava se rychle blíží ke svému konci. Jednu z posledních tréninkových akcí úspěšně absolvoval B-tým SK Kadaň na nedalekém Měděnci. Víkendového soustředění se zúčastnilo pod vedením trenéra Františka Lukeše celkem 18 hráčů. Někteří hráči z pracovních či jiných důvodů neodcestovali.
20.6.Soustředění ve francouzském NiceMiroslav LučanMládežnický výběr SK Kadaň složený z hráčů 4., 5. a 6.třídy se vydal na soustředění do daleké Francie, do města Nice. Cestou na soustředění se zastavili v italském Lazise sul Garda, kde navštívili velký Aquapark - CanevaWorld Aqua Paradise. Pro malé hráče to byl obrovský zážitek. Po celodenním skotačení ve vodě nasedli zpět do autobusu a nabrali směr Nice.
19.6.Bauerové jedinými střelciMiroslav LučanV sobotu 16.6.2007 se na fotbalovém hřišti v nedalekém Místě uskutečnil turnaj za účasti tří prvoligových, jednoho druholigového hokejového týmu a pořádajících fotbalistů. V rámci letní přípravy se mezi sebou utkali celky KLH Chomutov, SK Kadaň, HC Baník Most, HC Klášterec a domácí Místo.
11.6.Na úvod doma s KLH ChomutovMiroslav LučanDruhá nejvyšší hokejová soutěž - 1.liga bude mít přísští sezónu novou tvář. Jak už jsme dříve naznačovali bude se hrát podle nového schématu. V loňské sezóně nikdo z týmu nesestupoval, naopak byla skupina 14 účastníků rozdělena na 16. Diskutovalo se dlouho o hracím systému. Model klasické jedné skupiny se příliš klubům nezamlouval. Tak výkonný výbor ČSLH v úterý 12.6.2007 schválí nový systém dvou osmičlených skupin.
6.6.Vsetín z extraligového kolotočeMiroslav LučanVsetín, jehož hospodaření v posledních letech provázejí dluhy, nesmí pokračovat v hokejové extralize. Asociace profesionálních klubů (APK) tým ve středu odpoledne na valné hromadě ve Velké Bíteši vyloučila z nejvyšší soutěže za to, že v sezóně 2006/07 nedodržel licenční pravidla. Valašský klub se ale proti rozhodnutí APK odvolává k arbitráži hokejového svazu.
4.6.Předkolo play-off a vyhnout se zápasům o sestupMiroslav LučanU A týmu běží naplno letní příprava, mají za sebou zhruba polovinu a čeká je ještě necelý měsíc dřiny v klubovém areálu, koupališti, fotbalovém trávníku, v posilovně, jízdě na kole, na spinningu, mají také před sebou dva fotbalové turnaje v Málkově a Místě – o výsledcích vás budeme informovat. O spokojenosti s letní přípravou, o nových hráčích a pohodě v týmu jsme si popovídali s Miroslavem Novákem, který se v sezóně 2007-2008 poprvé představí na lavičce SK Kadaň jako hlavní kouč.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM