V lednu 2020 vyšly tyto články:

12>>
30.1.Je tu derby! V sobotu dorazí ústecký SlovanKAD - UNL 4:2, 48.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Po středečním duelu na Hané se černožlutí bojovníci opět představí před domácím publikem. Soupeřem jim bude odvěký rival z krajského města, Slovan Ústí nad Labem. Někdejšímu prvoligovému hegemonovi se dlouhodobě nedaří, z posledních dvanácti utkání vyhrál pouze jedno a Trhači mu již dýchají na záda. Přijďte je 1. února podpořit, úvodní buly padne v 17:00.
30.1.Změny v kadaňském A-týmuSabina NovákováKonec přestupového období končí už jednatřicátého ledna o půlnoci a pohyby v kádru se týkají také Trhačů. Ke změnám dochází v obranných a útočných řadách. Na hostování do konce sezóny odchází do Chomutova Roman Chlouba. Novinky se týkají také útočníků Františka Wágnera, Jurije Žolobova a obránce Lukáše Chalupy.
29.1.Vítězné tažení Kadaně uťali prostějovští Jestřábi PRO - KAD 6:1, 47.kolo | Jiří Novotný (KAD)P r o s t ě j o v / K a d a ň - V minulých kolech se černožlutým dařilo pilně sbírat body do tabulky jenže nic netrvá věcně a platí to i pro jejich úspěšnou sérii, díky níž odskočili Sokolovu a dotáhli se na ústecký Slovan. Stopku jim vystavili prostějovští Jestřábi, kteří v 17. kole skupiny o předkolo play-off Trhače vyprovodili šesti brankami, čestný zásah Kadaně zaznamenal v polovině zápasu Jan Müller.
28.1.Rozjetí Trhači cestují do ProstějovaPRO - KAD 6:1, 47.kolo | Jiří NovotnýP r o s t ě j o v / K a d a ň - Poslední duely kadaňských hokejistů jsou jasnou odpovědí všem škarohlídům - devět bodů ve čtyřech zápasech a tápající ústecký Slovan na dostřel. Po pondělním galavečeru Františka Wágnera ztrácejí na rivala z krajského města pouhé tři body. Dotáhnout se na něj mohou již ve středu 28. ledna, kdy je od 17:00 přivítají Jestřábi Prostějov. Utkání můžete živě sledovat na webu hokejka.cz, případně onlajny.com
27.1.František Wágner čtyřmi góly smetl BenátkyKAD - BNJ 5:1, 46.kolo | Jaroslav ŠnoblK a d a ň / B e n á t k y n/J i z e r o u - Trhači si připisují další důležitou výhru do tabulky Chance Ligy, kterou se přiblížili ke čtrnáctému místu, které okupuje Ústí nad Labem. Vítězství od prvních minut režíroval František Wágner, který již ve 14. minutě měl na svém účtu hattrick.
27.1.F. Wágner: „Hattrick jsem za muže ještě nedal.“KAD - BNJ 5:1, 46.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / B e n á t k y n/J i z e r o u - Kadaňští nasázeli středočeskému soupeři z Benátek nad Jizerou pět přesných tref. Po čtrnácti minutách Trhači vedli již o tři góly. O všechny se postaral František Wágner a v následující periodě přidal čtvrtou trefu do černého. V utkání na něho navázal Jakub Wojnar, který se ujal konkrétně v pořadí čtvrté rány, jež padla za záda Jakuba Hrstky.
26.1.V pondělí přijedou Benátky nad Jizerou KAD - BNJ 5:1, 46.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň / B e n á t k y n/J i z e r o u - Trhači po dvou vyhraných utkáních přivítají na svém ledě dalšího soupeře. Tentokrát Benátky nad Jizerou. Utkání se ponese v duchu charity. Pokud nebude přítomni osobně na utkání, můžete ho sledovat na webu www.hokejka.cz, nebo na www.onlajny.cz. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.
25.1.Trhači dobyli Duklu, Neužil vychytal nulu! JIH - KAD 0:2, 45.kolo | Jiří Novotný (KAD)J i h l a v a / K a d a ň - V rámci 15. kola skupiny o předkolo se Kadaňským povedl vskutku parádní kousek. Na ledě favorizované Dukly vyválčili plný počet bodů, navíc sami neinkasovali ani jednou. Po bezbrankové první třetině poslal Trhače do vedení ve 25. minutě Tomáš Koblížek, na nějž o necelých deset minut později navázal Patrik Prymula. Jihlava se již na odpor nezmohla, tři body tak putují do Kadaně!
23.1.„Asi musím méně posilovat,“ směje se MüllerKAD - TRE 3:2, 44.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - V duelu s Třebíčí Trhači již od sedmé minuty prohrávali o jednu branku. Když však zbývalo čtrnáct minut do konce základní hrací doby, Jan Müller vnesl svému týmu naději v podobě gólu. Vzápětí však soupeř dokázal znovu skórovat. I na to ale Trhači našli odpověď v čele s Františkem Wágnerem. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, a tak se klání uchýlilo až do samostatných nájezdů. Ten rozhodující si na konto připsal právě Jan Müller, střelec první branky Trhačů.
23.1.Trhači míří na Vysočinu. Přivezou body z Jihlavy?JIH - KAD 0:2, 45.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po dvouzápasovém půstu začali černožlutí znovu sbírat body do tabulky. V sobotu se vrátili s jedním ze Sokolova a v minulém kole získali dva po tuhém boji s Třebíčí, kterou zdolali po nájezdech. K dalšímu klání se vydají do jihlavské CZ LOKO Arény, kde je v sobotu 25. ledna od 17:30 přivítá rozjetá Dukla. Ze zápasu bude jako obvykle připraven online přenos.
23.1.V úterý v Kadani proběhl Týden hokejeKlubK a d a ň - V Kadani na zimním stadionu se konal v rámci akce Týden hokeje již osmý nábor s heslem Pojď hrát hokej. Akce začala od 16:30 registrací účastníků, kterých se přihlásilo rekordních čtyřiadvacet dětí. Náboru se zúčastnili taktéž hokejisté SK Kadaň 3. třídy, kteří předváděli hokej v praxi modelovým utkáním v minihokeji. V prostorách VIP proběhla prezentace, která představila lední hokej a klub SK Trhači Kadaň.
22.1.Kadaň proti Třebíči uspěla v nájezdech!KAD - TRE 3:2, 44.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Bílé hvězdy se ujaly vedení již v 7. minutě, kdy Neužila překonal Václavek. Na další gól si kadaňské publikum muselo počkat až do začátku třetí periody, na brankáře hostí vyzrál Müller. Euforii domácích však záhy zchladil Bittner. Trhače vrátil do hry v 57. minutě Wágner, jenž poslal zápas do prodloužení. Rozuzlení nakonec přinesly až samostatné nájezdy, jež rozhodl hrdina večera Müller.
20.1.Vyzraje Kadaň na Bílé hvězdy z Třebíče?SOK - KAD 4:3, 43.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Po vítězné šňůře z konce roku se kadaňské soukolí lehce zadrhlo, nicméně v sobotním duelu v Sokolově Trhači vyválčili bod a udrželi svého rivala za sebou. Další šanci na bodový přísun dostanou ve středu 22. ledna, kdy od 18:00 vyzvou Horáckou Slavii Třebíč. Přijďte podpořit kadaňské bojovníky!
18.1.Trhači vezou ze Sokolova bod, padli v prodlouženíSOK - KAD 4:3, 43.kolo | Jiří Novotný (KAD)S o k o l o v / K a d a ň - K dalšímu duelu zajížděli černožlutí na led nedalekého Sokolova. Do utkání vstoupili lépe, v závěru první třetiny otevřel skóre Homer. Domácí v polovině zápasu srovnali, avšak Trhačům záhy vrátil vedení kanonýr Žolobov. Poté si vzali slovo domácí a dvěma zásahy v rychlém sledu zvrátili na 3:2. Kadaňské to ale nezlomilo, v závěru třetího dějství srovnal Müller. Duel nakonec dospěl do prodloužení, v němž Baníku vystřelil bonusový bod exkadaňský Kverka.
18.1.David Homer: „I bod se počítá!“SOK - KAD 4:3, 43.kolo | Sabina NovákováS o k o l o v / K a d a ň - Na zimním stadioně v Kadani se Trhači radovali celkem třikrát. I přesto se duel protáhl až do prodloužení, které bylo úspěšněji ukončené domácím týmem. Za Kadaňské se prosadili David Homer, Jurij Žolobov a Jan Müller.
16.1.V sobotu čeká Trhače derby v SokolověSOK - KAD 4:3, 43.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - V rámci 42. kola do Kadaně zajížděl Frýdek-Místek, jemuž absencemi sužovaní Trhači podlehli 3:6. Osudnou se jim stala 2. třetina, v níž Rysi nasázeli čtyři branky. Kadaňští pak sice dokázali snížit, ale hosté si náskok uhlídali. K další zteči Trhači vycestují v sobotu 18. ledna, kdy je na svém ledě přivítá sokolovský Baník. Začátek utkání je plánován na 17:00 a pokud se nechystáte přímo do ochozů, můžete sledovat textový online přenos.
16.1.A. Wolf versus J. Wojnar ve sluchátkovém dueluSabina NovákováK a d a ň - Čtyři dvojice hokejistů SK Trhači Kadaň se zapojily do naší hry 1 NA 1: Sluchátkový duel. Další dvojicí, která se vám představí, je Adam Wolf a Jakub Wojnar. Kdo si vedl lépe v odezírání ze rtů? Podívejte se níže.
16.1.Petr Rosol: „Trénování v Kadani mě baví.“Sabina NovákováK a d a ň - U Trhačů už nějaký čas působí nová posila v realizačním týmu - trenér Petr Rosol. Na A-týmu Kadaně s ním spolupracuje i trenér Tomáš Hamara. Doposud byl trenérem i Petr Klíma, který se momentálně více bude věnovat funkci generálního manažera SK Trhači Kadaň.
15.1.Trhači doma nestačili na frýdecko-místecké RysyKAD - FRM 3:6, 42.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Úvodní perioda nabídla jedinou branku, za to ve druhé části se s nimi roztrhl a bohužel padaly převážně do kadaňské branky. Hosté tak šli po třech slepených gólech do závěrečné periody s komfortním náskokem 1:5. Trhači ve třetí části snížili na rozdíl dvou branek, ale Rysi si své vedení podrželi a 4 vteřiny před klaksonem pečetili na konečných 3:6.
15.1.„Mám kolem sebe dobré hráče,“ říká J. TrefnýKAD - FRM 3:6, 42.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Trhači po první desetiminutovce prohrávali pouze o jediný gól. Frýdek-Místek ovšem v prostřední periodě rozhodl o osudu domácích hokejistů a vsítil další čtyři přesné trefy, naproti tomu Kadaň se radovala pouze jednou. Gólová úspěšnost rysů se přesunula i do poslední třetiny, ve které přidali další dvě branky. Ani Trhači nezůstali pozadu a ještě snížili na rozdíl dvou branek. Za Trhače se prosadil i momentálně nejproduktivnější obránce kapitán Jakub Trefný a připsal si dvě nahrávky!