V říjnu 2015 vyšly tyto články:

12>>
1.10.Přiveze Kadaň body z dalekého Havířova?HAV - KAD 3:1, 10.kolo | Tereza DoksanskáV desátém kole WSM ligy se kadaňští v sobotu vydají na dlouhou štaci na druhý konec České republiky a to do Havířova. Po dramatické domácí výhře bude chtít Kadaň znovu bodovat za 3 body. Podaří se jim to po dlouhé cestě?
3.10.Z Havířova se vracíme s porážkouHAV - KAD 3:1, 10.kolo | Jindřich PolednaPo heroickém výkonu proti Dukle narazil Sportovní klub v Havířově. Zápas se ještě po druhé třetině vyvíjel dobře, do šaten se šlo za stavu 1:1, za Kadaň vyrovnával Darek Hejcman. Jenže domácí se v poslední třetině dostali šťastně do vedení a brankou v přesilové hře potvrdili zisk všech bodů necelé dvě minuty před koncem.
4.10.Kadani se doma daří, potvrdí to proti Litoměřicím?KAD - LTM 2:1, 11.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - Již 11. kolem pokračuje WSM liga. Hokejisty Kadaně čeká soupeř na desáté příčce tabulky. Litoměřice budou chtít určitě černožlutým pokazit domácí neporazitelnost. Podaří se jim to? Nebo Kadaň zůstane nedobytnou tvrzí?
4.10.Rozhodla šťastná branka Havířova, litoval Jan StrmeňHAV - KAD 3:1, 10.kolo | Jan ThömaH a v í ř o v/K a d a ň - Přestože Kadaň v utkání proti Havířovu dlouho sahala po bodech, nakonec to nevyšlo. V dobrém světle se předvedl brankář Jan Strmeň, který držel naděje Sportovního klubu, ale nakonec ani jeho výkon nepomohl k bodům. Zajímavostí je, že Jan Strmeň je odchovancem Havířova, takže prožil návrat domů.
5.10.Jaroslav Beck: „Tým dře do posledního hvizdu. Věříme, že se nám bude dařit i nadále.“Jindřich PolednaDoma neporažení, z venku se po sympatických výkonech body zatím moc nevozí. Asi tak by se dalo shrnout prvních devět kol ligy. Trenéra Becka jsme se zeptali na několik otázek ohledně kádru, které se probíraly mezi skalními fanoušky klubu.
7.10.Kadaň prodloužila proti Stadionu domácí neporazitelnostKAD - LTM 2:1, 11.kolo | Jan ThömaK a d a ň - Kadaň si v jedenáctém kole WSM ligy připsala další domácí vítězství, když porazila Litoměřice 2:1. Domácím vyšla zvláště první třetina, ve které se dostali do vedení 2:0. Ve druhé části sice snížil Martin Procházka, ale Litoměřicím se vyrovanat nepodařilo. Skvělým výkonem při svém debutu se blýskl Tadeáš Dvořák.
8.10.Útočník Tomáš Rohan: „Začátek nám vyšel perfektně."KAD - LTM 2:1, 11.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - V jedenáctém kole WSM ligy se Kadaň utkala s Litoměřicemi. V zápase šli rychle do vedení kadaňští, když v první třetině vstřelili dva góly. Jedním ze střelců byl Martin Rohan, kterému na gól přihrával jeho bratr Tomáš Rohan.
8.10.Kadaň jede do Ústí nad Labem, podaří se jí zvítězit?UNL - KAD 6:3, 12.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - V rámci dvanáctého kola zajíždí Kadaň do Ústí nad Labem. Diváky čeká zajímavý souboj dvou celků ze severu Čech. Svěřenci trenéra Jaroslava Becka se utkají s týmem, který je na devátém místě v tabulce. Povede se Kadani přivést z krajského města plný počet bodů?
10.10.Kadaň nestačila na Ústí nad Labem. Severočeské derby rozhodla třetí třetinaUNL - KAD 6:3, 12.kolo | Tereza Košťálová, David PanuškaÚ s t í n/L - V rámci dvanáctého kola WSM Ligy zajížděla Kadaň na horkou půdu ústeckého Slovanu. Ten se chtěl svým fanouškům omluvit za potupnout prohru s pražskou Slavií. Po minutě a půl šla do vedení ovšem Kadaň, když se trefil Lukáš Vrána. Do konce první třetiny padly ještě tři branky. Do kabin se šlo za stavu 2:2. Ve druhé části padla branka na každé straně. V ten moment chtěli domácí utkání strhnout na svou stranu, což se jim nakonec povedlo. Slovan dal tři branky a připsal si třetí domácí výhru v sezóně.
10.10.V přesilovkách jsme měli více střílet, lituje Šimon SzathmáryUNL - KAD 6:3, 12.kolo | Tereza DoksanskáÚstí nad Labem - Ve dvanáctém kole zajížděla Kadaň do Ústí nad Labem. V prvních dvou třetinách byl zápas severočeských celků vyrovnaný. Jenže ve třetí třetině se Slovan rozstřílel a vyhrál 6:3. Druhý gól černožlutých vsítil obránce Šimon Szathmáry.
11.10.Uhájí Kadaň domácí neporazitenost i proti Šumperku?KAD - SUM 4:3, 13.kolo | Jan ThömaK a d a ň - V rámci třináctého kola WSM ligy zavítá do Kadaně předposlední tým tabulky HOKEJ ŠUMPERK 2003. Naváže Sportovní klub Kadaň na povedené domácí výsledky a prodlouží svou domácí neporazitelnost nebo bude Šumperk prvním týmem, který vyloupí zimní stadion v královském městě?
12.10.Kadaň ve vypjatém utkání udolala ŠumperkKAD - SUM 4:3, 13.kolo | Jan ThömaK a d a ň - Ve třináctém kole WSM ligy porazila Kadaň ve vyjpatém utkání Šumperk 4:3. Kadaň si během první třetiny vybojovala dvoubrankové vedení, o které však ve druhé části přišla, avšak Jaroslav Kůs vrátil domácím vedení. Třetí dějství nabídlo diváků atraktivní podívanout. Hosté zvládli opět zásluhou Jiřího Půhonýho srovat a když už se zdálo, že utkání dospěje do prodloužení rozhodl o vítězstí domácího celku Domonik Tejnor.
12.10.Obránce Dominik Tejnor: „Vstup do zápasu jsme měli lepší."KAD - SUM 4:3, 13.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - Vypjaté třinácté kolo WSM ligy odehrála Kadaň proti dalekému Šumperku. Zápas si velmi dobře rozehrála, ale ztratila vedení. Ve třetí třetině byl stav nerozhodný 3:3. V posledních minutách utkání rozhodl zápas Dominik Tejnor a zařídil domácí neporazitelnost.
12.10.Druhý den, druhý zápas. Kadaň vyzve v domácím prostředí PřerovKAD - PRE 5:1, 14.kolo | Jan ThömaK a d a ň - Druhý den po utkáním se Šumperkem vyzvou kadaňští hokejisté v předehrávce čtrnáctého kola WSM ligy tým HC ZUBR Přerov. Naváže Sportovní klub Kadaň na svou domácí neporazitelnost nebo si Přerov jako první tým odveze ze zimního stadionu v Kadani nějaké body? Utkání startuje v klasických 18 hodin.
13.10.Kadaň nedala Přerovu šanci a utkání jasně ovládlaKAD - PRE 5:1, 14.kolo | Jan ThömaK a d a ň - Sportovní klub Kadaň v předehrávce čtrnáctého kola WSM ligy deklasoval Zubry z Přerova v poměru 5:1. O vítězství rozhodla vydařená druhá část zápasu, ve které domácí hokejisti nastříleli hned tři branky. Dlouho se zdálo, že Tadeáš Dvořák vychytá čisté konto, když hned ve druhé minutě musel nahradit zraněného Hanuljaka, ale jeho radost zkazil v závěru zápasu Kovařík.
13.10.Útočník Jaromír Kverka: „Projel jsem mezi dvěma obránci a dal gól."KAD - PRE 5:1, 14.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - Kadaň přivítala ve druhém domácí zápase Zubry z Přerova. Černožlutí se již v první třetině dostali do vedení, které si drželi celý zápas. Sportovní klub rozstřílel Přerov i díky perfektnímu gólu Jaromíra Kverky.
14.10.„Škoda obdržené branky,” smutnil Tadeáš DvořákKAD - PRE 5:1, 14.kolo | Jan ThömaK a d a ň - Do svého druhého zápasu v senioré soutěži zasáhl Tadeáš Dvořák, kdy v průběhu druhé minuty musel nahradit v brance Kadaně zraněného Miroslava Hanuljaka. V utkání vyšel s výbornou úspěšností zákroků, která činila 96.15%, přesto nebyl se svým výkonem spokojený.
14.10.Kadaň zajíždí na led Rytířů z Kladna, podaří se jí bodovat?KLA - KAD 3:5, 15.kolo | Tereza DoksanskáK a d a ň - V rámci patnáctého kola WSM ligy zajíždějí černožlutí do Kladna. Kadaňští se již ve druhém kole s rytířemi utkali, když si doma vybojovali výhru 4:2. Naváže sportovní klub na dvě domácí výhry a přiveze z Kladna body?
16.10.Jaroslav Beck: „Hráči podporu diváků vnímají!“Jindřich PolednaPo dvou vydařených domácích zápasech čeká výběr trenéra Becka těžký soupeř v podobě kladenských Rytířů. Jenže právě v posledních zápasech se zranilo několik hráčů, a tak naše otázky na hlavního kouče směřovaly především k sestavě, která pojede bojovat proti týmu Jaromíra Jágra.
17.10.Kadaň i na podruhé porazila Rytíře z KladnaKLA - KAD 3:5, 15.kolo | Jan ThömaKladno/Kadaň - Kadaň i ve druhém vzájemném zápase porazila Rytíře z Kladna, tentokrát vyhrála 5:3. Kadaňští sice prohrávali po první třetině 0:1, ale pak zabrali a postupně nasázeli domácím Rytířům pět branek. Kladno se vzchopilo až ke konci zápasu, kdy snížilo na rozdíl dvou branek, ale svěřenci Jaroslava Becka si cenné body pohlídali a zúžili náskok třetího Kladna na dva body.