V říjnu 2021 vyšly tyto články:

12>>
30.10.Po utkání s Duklou je Kadaň stále bezbodováKAD - JIH 2:5, 17.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / J i h l a v a - Po pauze jednoho kola se Trhači představili v rámci 17. kola na domácí půdě. Tentokrát přivítali soupeře z Jihlavy. Ta po úvodní třetině vedla o dvě branky, na což Trhači zareagovali vyrovnáním v prostřední části. Nakonec se ještě v téže třetině poslali Jihlavští do vedení. Své vítězství pak potvrdili dalšími dvěma přesnými střelami za záda Richarda Běhuly v závěrečné dvacetiminutovce.
29.10.Po týdnu opět doma. Vyzrajeme na Duklu?KAD - JIH 2:5, 17.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - V minulém domácím duelu s Kolínem sahali Trhači po prvním bodovém přísunu, ale naděje jim zhatil gólem na 1:2 v 55. minutě Jankovský. Následně neuspěli v Šumperku, jenž po trudné loňské sezoně okupuje klidný střed tabulky. O první úspěch tak budou Kadaňští bojovat v sobotu 31. října, kdy je na kadaňském kluzišti od 17:00 naplánován prestižní duel s jihlavskou Duklou.
25.10.Kadaňská šňůra porážek pokračuje i v ŠumperkuSUM - KAD 5:0, 15.kolo | Sabina Novákovአu m p e r k / K a d a ň - 15. kolo Chance ligy patřilo znovu kadaňskému soupeři, který si vytvořil slibný náskok již v první periodě. Trhači se přes veškeré snahy do konce základní hrací doby nedokázali ani jednou střelecky prosadit. Draci ze Šumperka ale ještě v prostřední dvacetiminutovce poslali na své konto další dvě přesné střely. Poslední třetina zůstala bez branek.
24.10.Tomáš Bernat: „Za prostor na ledě jsem rád.“KAD - KOL 1:2, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K o l í n - Trhači zůstávají zatím všemi poražení, skalp si zapsal právě i soupeř z Kolína za vítězství 2:1. První a poslední branky Kadaně se ujal teprve dvacetiletý Tomáš Bernat, který má do statistik zaznamenané již čtyři branky a jednu asistenci.
24.10.Duel na venkovním ledě, tentokrát v ŠumperkuSUM - KAD 5:0, 15.kolo | Sabina Novákovአu m p e r k / K a d a ň - Na dveře klepe patnácté kolo Chance ligy a to znamená střetnutí Trhačů na ledě šumperských Draků. Hostující bezbodový kádr nebude mít jinu možnost, než bodovat. Klání začne v 18 hodin.
23.10.Kádr Kadaně prošel několika změnamiSabina NovákováK a d a ň - Během posledních dní došlo u Trhačů ke změnám jak v týmu hráčském, tak realizačním. Nejvíce se obměnilo kadaňské brankoviště, ale rovněž útok.
23.10.Do Kadaně zavítají Kozlové z KolínaKAD - KOL 1:2, 14.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / K o l í n – Do 14. kola chtějí Kadaňští vstoupit úspěšně, byla by to pro ně totiž první výhra vůbec. Za sebou mají sérii třinácti porážek, naposledy proti Benátkám nad Jizerou. Ani Kolín na tom není úplně nejlépe, aktuální číslo kola Chance ligy odpovídá i jejich příčce v tabulce. Zářijové duely jim sice moc nevyšly, nyní ale najíždějí na úspěšnější výkony.
23.10.Kadaň ztratila vyrovnané utkání s KolínemKAD - KOL 1:2, 14.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Na místí zimní stadion v rámci Chance ligy zavítal celek z Kolína. Právě Kolín šel jako první v zápase do vedení, když dokázal proměnit přesilovou hru. Trhači ovšem z odpovědí přišli také v početní výhodě, když v devatenácté minutě přesně zamířil Tomáš Bernat. Dlouho to vypadalo, že se utkání bude prodlužovat. O osudu klání ovšem pět minut před koncem základní hrací doby rozhodl hostující Jankovský.
20.10.Benátečtí jsou dalšími, kteří pokořili TrhačeBNJ - KAD 4:1, 13.kolo | Sabina NovákováB e n á t k y n / J i z e r o u - Situace v Kadani začíná být víc než kritická. Po třinácti kolech jsou hokejisté SK Trhači Kadaň stále bez bodu. Neúspěch si přivážejí i z ledu HC Benátky nad Jizerou, kde se jako jediný prosadil Tomáš Bernat.
19.10.Dočkají se Trhači prvních bodů v Benátkách?BNJ - KAD 4:1, 13.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Černožlutí po nevydařeném minulém týdnu nadále prodlouží krizi, jež se táhne již 12 utkání. O první bodový přísun se utkají ve středu 20. října, kdy zamíří na led Benátek nad Jizerou, které po vlažném startu začínají sbírat body. Úvodní buly padne v 17:30 a připraven bude tradiční online přenos.
16.10.Sobota ve jménu střetnutí s Rysy z Frýdku-MístkuSabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Trhači mají za sebou již jedenáct kol soutěže, z žádného však nedokázali vytěžit bodový zisk. Dvanácté kolo tak přinese šanci v podobě domácího střetnutí s Frýdkem-Místkem. Právě soupeř si na Kadaň brousí zuby a jejich plán je jasný - získat tři body. O tom, komu vyjde lépe jeho plán, se můžete přijít přesvědčit na zimní stadion v Kadani v sobotu 16. října od 17 hodin.
16.10.Příchod do A-týmu hlásí Semjon ValujskijSabina NovákováK a d a ň - Jelikož seniorský kádr Kadaně má ztrátu na postu útočníka - Matěj Zabloudil se přesunul do Třebíče, bylo nutné do Kadaně přivést novou posilu. Tou se stal ruský útočník, který má za sebou několik sezón v KHL a hájil i reprezentační barvy ruské dvacítky.
16.10.Kadaň schytala další debakl, tentokrát od Frýdku-MístkuKAD - FRM 1:8, 12.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Na možné vítězství si po dvanáctém kole Kadaňští počkají do dalšího utkání, které odehrají v Benátkách nad Jizerou. S Rysy inkasovali hned osm branek, což je pro letošní sezónu zatím vůbec nejvyšší porážka, navíc na domácí půdě.
13.10.Kadaň po duelu s Havířovem dál drží smolnou sériiHAV - KAD 4:0, 11.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - Chance liga si pro Trhače v rámci 11. kola Chance ligy připravila klání na půdě Havířova. Soupeř nedal černožlutým jedinou šanci ke gólové radosti. Tým Vladimíra Růžičky a Daniela Brandy si vybojoval dvě trestná střílení, ani ta brankou neskončila. Kadaň se tak dál drží na dně tabulky soutěže.
12.10.Zvládnou Trhači důležitý duel v Havířově?HAV - KAD 4:0, 11.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - I po deseti kolech černožlutí stále čekají na první bodový přísun do tabulky. Po úvodním nemilosrdném losu přichází na řadu hratelnější soupeři, což pro Trhače znamená jediné - nutně začít vyhrávat! V pondělí po tuhém boji nestačili na ústecký Slovan, nyní je po jednodenním oddychu čeká daleká cesta na led tápajícího Havířova. Úvodní buly v Gascontrol aréně padne ve středu 13. října v 17:30.
11.10.Derby pro Ústí nad LabemKAD - UNL 3:4, 10.kolo | Stanislav Jiskra K a d a ň - V rámci desátého kola Chance ligy bylo na programu severočeské derby. To se od prvních minut vyvíjelo lépe pro hosty. Trhači ale zásluhou Petra Kuboše na konci první dvacetiminutovky srovnali krok. Ve druhé periodě se Trhači proměněnou přesilovou hrou dostali do vedení. Hosté však na konci druhé třetiny proměnili početní výhodu dvakrát.
11.10.P. Kuboš: „Musíme makat celých 60 minut.“KAD - UNL 3:4, 10.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n / L a b e m - Desáté kolo Kadani nepřineslo znovu žádný bod, přestože nad Slovanem vedla. První branku si v tomto utkání připsal devatenáctiletý rodák z Ostravy, který ze své hole ve dvacáté minutě přemohl svého jmenovce Petra Hamalčíka.
10.10.Derby s Ústím nad Labem nás čeká již v pondělíSabina NovákováK a d a ň / Ú s t í n/L a b e m - Kulaté desáté kolo Chance ligy bude ve znamení severočeského derby, a to s ústeckým Slovanem. Zatímco Trhači nemají na kontě jediný bod, Ústeckým se podařilo z celkových osmi utkání tři obrátit ve svůj prospěch. Navíc mají oproti černožlutým odehrané o jedno utkání méně.
9.10.Kadaň smůlu neprolomila ani na ledě ProstějovaPRO - KAD 6:2, 9.kolo | Sabina NovákováP r o s t ě j o v / K a d a ň - Již deváté kolo Chance ligy mají za sebou hráči kadaňského celku. Bohužel ani to nedalo žádnou šanci Trhačům k zisku prvních bodů do tabulky. Nadále se tak tým ze severozápadu nachází na dně samotné soutěže. Malou náplast v podobě dvou branek pak zajistili Lukáš Koblížek a Tomáš Bernat.
8.10.V sobotu čeká Kadaňské duel v ProstějověPRO - KAD 6:2, 9.kolo | Jiří Novotný (KAD) K a d a ň - V minulém kole Trhači v rámci podkrušnohorského derby přivítali Sokolov, jemuž vzdorovali více než statečně. V zápase dokonce dvakrát vedli, ale v závěrečné části Baník odskočil a černožlutí již nestihli vyrovnat. O první body do tabulky se tak utkají v sobotu 9. října, kdy se od 18:00 představí v Prostějově