Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Wágnerovy trefy jen zmírnily prohru s LitoměřicemiKAD - LTM 2:6, 27.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Do Kadaně zavítal celek z čela tabulka a hned od úvodních minut bylo vidět, že se nechce vracet bez bodového zisku. Během úvodní periody nastřílel Trhačům tři branky a do kabin odcházel s pohodlným náskokem. Černožlutým se ve druhém dějství podařilo zásluhou Wágnera snížit na rozdíl dvou gólů, Stadion si ovšem vzal třígólový rozdíl záhy nazpátek. V závěrečné části se svou druhou brankou, tentokrát z trestného střílení, blýskl Wágner, ale to nic nezměnilo na tom, že tři body míří k soutoku Ohře s Labem.
28.11.Trhači na jarmarku v Auto Myslivec PodbořanySabina NovákováK a d a ň – Trhači budou v neděli 1. prosince součástí akce, kterou pořádá autosalon Auto Myslivec Podbořany - autorizovaný prodejce vozů Škoda. Akce, kde bude probíhat jarmark a tvořivé adventní dílny startuje v 10 hodin dopoledne a končí v 17 hodin večer. Těšit se můžete na mini street hokej pod vedením kadaňských Trhačů a na autogramiádu. Vstup je ZDARMA!
28.11.Třetí Litoměřice míří bojovat do KadaněKAD - LTM 2:6, 27.kolo | Ladislav FroněkK a d a ň / L i t o m ě ř i c e - Kadaň se dne 30. 11. porve se třetími Litoměřicemi o důležité tři body. Zápas je součástí 27. kola Chance ligy. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin. Sledujte zápas s námi! Na zápase bude i přítomna kasička, veškeré příspěvky jdou na podporu dětského oddělení v kadaňské nemocnici. Udělejte dětem radost!
27.11.Třebíč si z Kadaně odváží tři bodyKAD - TRE 1:3, 26.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / T ř e b í č - Trhači při příležitosti 26. kola Chance ligy vyzvali na zimním stadionu v Kadani Horáckou Slavii Třebíč. První třetina zůstala bez jakéhokoliv gólového zásahu, ale v prostřední části již úřadovali hostující hráči. Do třetí dvacetiminutovky tak šli s dvougólovým náskokem. Na rozdíl jedné branky následně snížil Lukáš Chalupa, ale Bílé hvězdy z Třebíče nakonec opět odskočily, a berou tak z výjezdu tři body do tabulky.
26.11.Trhači podpoří dětské oddělení Nemocnice KadaňSabina NovákováK a d a ň – Trhači pomohou dobré věci a v pátek 6. prosince se vydají navštívit dětské oddělení kadaňské nemocnice. Děti hospitalizované právě na lůžkovém dětském oddělení přijde navštívit několik vybraných hráčů s trenéry. Vánoční čas se neúprosně blíží, a proto SK Trhači Kadaň chtějí dětem, kteří nemohou být doma u svých rodin, zpříjemnit nejkrásnější období v roce.
26.11.Kadaň doma vyzve Horáckou Slavií TřebíčKAD - TRE 1:3, 26.kolo | Ladislav Froněk K a d a ň - Trhači v rámci 26. kola Chance ligy v Kadani přivítají dvanáctou Horáckou Slavii Třebíč. Ta má v tabulce téměř trojnásobek bodů. Povede se Trhačům důležité tři body urvat? Úvodní buly zápasu bude vhozeno v 18 hodin. Na utkání bude také mimo jiné připravena i kasička. Finance, které do ní fanoušci hodí, budou poté věnovány dětem na dětském oddělení v kadaňské nemocnici. Vykouzlete dětem úsměv na tváři!
25.11.Kadaň se proti Slovanu gólově neprosadilaUNL - KAD 3:0, 28.kolo | Stanislav JiskraÚ s t í n/ L a b e m / K a d a ň - Trhači zajížděli k předehrávce 28. kola Chance ligy na led do Ústí nad Labem. Hokejisté z krajského města rozhodli o svém tříbodovém vítězství již v první třetině, ve které se jim podařilo vstřelit dva góly. Tečku za utkáním udělal v devětapadesáté minutě domácí Svoboda, ten díky proměněné přesilové hře zvyšoval skóre na konečných 3:0.
24.11.Kadanští sehrají v předehrávce derby na ledě SlovanuUNL - KAD 3:0, 28.kolo | Sabina Nováková, Jaroslav ŠnoblÚ s t í n / L a b e m / K a d a ň - Při příležitosti předehrávky 28. kola se černožlutí v pondělí 25. listopadu vydají do Ústí nad Labem. Protivník se po posledním odehraném duelu propadl na předposlední místo, a to díky porážce právě s původně předposledním Sokolovem. Trhači tak nyní mají šanci navázat na Baník, se kterým si v rámci 24. kola také poradili, a dotáhnout se tak na rozdíl jednoho bodu na Ústí nad Labem i na Sokolov. Duel odstartuje v 18 hodin.
24.11.Reprezentanti U19 Morong a Poppel posílí TrhačeSabina NovákováK a d a ň – Trhači hlásí nové tváře, které vypomohou v nadcházejících zápasech. Na měsíční zkoušku přichází z extraligového Hradce Králové dvojice forvardů Matěj Morong a Petr Poppel. Oba doposud působili v DHL extralize juniorů. Druhý z jmenovaných se již postavil výzvě v podobě nástupu v rámci nejvyšší české hokejové ligy a připsal si i střetnutí v Lize mistrů. Svými výkony se oba hradečtí hokejisté řadí mezi špičku v juniorské soutěži.
23.11.Po přestřelce s Jestřáby se Kadaň vrací bez boduPRO - KAD 6:3, 25.kolo | Sabina NovákováP r o s t ě j o v / K a d a ň - Trhači ve 25. kole Chance ligy vyjeli do Prostějova. V první dvacetiminutovce téměř tisícovka diváků neviděla žádný gól. Následně se Jestřábi dostali do dvoubrankového vedení, které snížil Albert Michnáč. Domácí hokejisté ale stačili vsítit třetí branku. V podobném duchu pokračovala i závěrečná část, ve které se prosadili Jan Müler a Štěpán Čech. Jejich zásahy však na srovnání skóre nestačily.
21.11.Naváže Kadaň v Prostějově na úspěch se Sokolovem?PRO - KAD 6:3, 25.kolo | Sabina NovákováP r o s t ě j o v / K a d a ň - Trhači při příležitosti 25. kola Chance ligy vyrazí v sobotu 23. listopadu na led Jestřábů z Prostějova. Zatímco domácí kádr bojuje o to, aby se dostali do vrchní osmičky, Kadaňské po vítězství v předchozím kole láká dotažení se na předposlední příčku tabulky. Střetnutí započne v 17 hodin!
20.11.Trhači předvedli skvělý obrat proti SokolovuKAD - SOK 4:3, 24.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / S o k o l o v - Trhače čekal ve 24. kole zápas s nedalekým Sokolovem. Hostům se povedl vstup do utkání, když po pěti minutách vedl již 0:2. Domácím se podařilo v první třetině ještě snížit, ale ve druhé si Baník vzal dvoubrankově vedení zpět. Trhači ovšem ve třetí třetině předvedli i díky proměněným přesilovým hrám obrat.
18.11.Do Kadaně míří předposlední SokolovKAD - SOK 4:3, 24.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - Trhači na svém ledě v rámci 24. kola přivítají nedaleký HC Baník Sokolov, tedy souseda v tabulce. Baník má na svém kontě o čtyři body více, než Trhači. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Zápas můžete sledovat již tradičně na www.onlajny.cz, nebo na www.hokejka.tv.
18.11.Trhačům se v Havířově nepodařilo skórovatHAV - KAD 4:0, 23.kolo | Stanislav JiskraH a v í ř o v / K a d a ň - V pondělí zajížděli Trhači na led Havířova, kde se na tamním ledě představili v rámci třiadvacátého kola Chance ligy. Kadaňštím se za za šedesát minut nepodařilo najáít recept na Aleše Stezku v soupeřově bráně. Adam Wolf na straně druhé propustil za svá záda čtyři pokusy, tudíž body zůstaly v Moravskoslezském kraji.
17.11.„Ve třetí části jsme vybouchli,“ říká J. KůsKAD - FRM 2:7, 22.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Trhači se po reprezentační pauze představili opět na domácím ledě s nadějemi na další vítězství po úspěchu nad Porubou. Jako první šel do vedení ale soupeř, a to hned o dva góly. I přesto se Kadaňským podařilo snížit. Nejprve se šance chopil Matěj Zabloudil. Ve druhé části protivník znovu skóroval a tentokrát na 2:3 snižoval Jaroslav Kůs, pro kterého to byla první branka v sezóně.
16.11.Rysi zůstávají v této sezóně nepokořeniKAD - FRM 2:7, 22.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - Trhači na svém ledě v rámci 22. kola přivítali daleký Frýdek-Místek. V první dvacetiminutovce se podařilo snížit na rozdíl jedné branky Matěji Zabloudilovi, ovšem soupeř znovu odskočil o dva góly. Snížit se následně podařilo v prostřední periodě i Jaroslavu Kůsovi, pro kterého to byl první přesný zásah v aktuální sezóně. I přesto si však opět hostující tým vytvořil bezpečný náskok. Nakonec Frýdecko-místečtí domácím Trhačům nadělili sedm branek.
16.11.Kadaňští v pondělí vyjedou na led HavířovaHAV - KAD 4:0, 23.kolo | Sabina NovákováH a v í ř o v / K a d a ň - Svěřenci trenérského tria Trhačů se v nadcházejícím 24. kole Chance ligy vydají na dalekou cestu, a to do Havířova. Obě mužstva jsou po předchozím kole hladová po tak potřebných bodech do tabulky. V právě probíhající sezóně se ve vzájemném utkání lépe vydařilo právě AZetu, a to s výsledkem 4:1. Teď ale může být vše jinak. Duel se uskuteční v pondělí 18. listopadu v 18 hodin.
14.11.Kadaň již podruhé v sezoně vyzve Frýdek-MístekSabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k - První domácí duel v tomto ročníku Chance ligy s Frýdkem-Místkem je tady. Trhači v rámci 22. kola soutěže vyzvou moravského soupeře v sobotu 16. října. Po reprezentační přestávce oba účastníci druhé nejvyšší ligy vyšli z předchozího kola jakožto poražení, tudíž budou hladoví více než jindy. Začínáme v 17 hodin!
13.11.Trhači trápili Vsetín, přesto prohráliVSE - KAD 5:2, 21.kolo | Stanislav JiskraV s e t í n / K a d a ň - Trhači po reprezentační pauze zajížděli k jednadvacátému kolu na led dalekého Vsetína. Kadaňským byla za celé utkání nabídnuta pouze jedna přesilová hra, ale právě díky této výhodě šli Trhači zásluhou šikovně tečujícího Jana Müllera do vedení. Vsetín ve druhém dějství otočil vývoj zápasu. Jenže Roman Chlouba ke konci druhé části vyrovnal. Vsetín však nenechal nic náhodě a v poslední dvacetiminutovce třemi góly rozhodl o vítězi.
11.11.Kadaňští se po pauze vydají do VsetínaVSE - KAD 5:2, 21.kolo | Ladislav FroněkK a d a ň / V s e t í n - Trhači se ve středu 13. listopadu vydají na zápas do moravského Vsetína. Zápas bude součástí 21. kola Chance ligy. Papírově silnější je celek Vsetína, ten se v tabulce nachází na šestém místě. Kadaňští jsou prozatím poslední. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM