Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Advent v Kadani, Trhači vyzvou rysyKAD - FRM 1:8, 30.kolo | Sabina NovákováK a d a ň / F r ý d e k - M í s t e k – O víkendu 1. prosince je naplánované třicáté kolo Chance ligy, v rámci něhož za Trhači přijede Frýdek-Místek. Soupeř v minulém kole vysoko zvítězil nad Jestřáby a Kadaň nevyzrála nad litoměřickým Stadionem. Přijďte podpořit domácí Trhače hned po rozsvícení stromečku na Mírovém náměstí. Startujeme v 17 hodin!
28.11.Duel v Litoměřicích Kadani nevyšel a vrací se bez bodůLTM - KAD 3:0, 29.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Další kolo Chance ligy přineslo střetnutí Litoměřic s Kadaní. Tentokrát byli hosty právě Trhači a na ledě Stadionu padli tříbrankovým rozdílem. O všechny tři góly se postaral finský útočník Markus Korkiakoski, jenž zaznamenal v každé dvacetiminutovce jednu přesnou střelu, z čehož poslední byla do prázdné brány. Hattrickem zajistil Stadionu tři body do tabulky.
27.11.„Hráli jsme jako tým,“ říká Kevin KlímaKAD - TRE 4:3, 28.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Trhači po dvou zápasech porazili Třebíč. Podařilo se jim tak oplatit soupeři porážku ze třináctého kola Chance ligy. Na domácí půdě se mimo jiné poprvé představil Kevin Klíma a svůj nástup okorunoval dvěma brankami a jednou asistencí. Do svého první zápasu nastoupil již v rámci výjezdu do Ústí nad Labem.
27.11.Charitativní týden Chance ligyDavid Šrámek K a d a ň - Stejně jako v loňském roce se zapojíme do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která proběhne v týdnu od 24. listopadu do 1. prosince 2018 se účastní všechny týmy Chance ligy a společně pomohou dobré věci. Výtěžek ze třetího ročníku akce poputuje na konto projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí.
27.11.Kadaň jede do Litoměřic, naváže na výhru s Třebíčí?KAD - JIH 3:5, 19.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Trhači se ve středu 28. listopadu chystají na devětadvacáté kolo Chance ligy, které se uskuteční na ledě HC Stadion Litoměřice. Oba kádry v předešlém kole zaznamenaly bodový zisk. Co se soupeře týče, ten si připsal jeden bod za neúspěšné samostatné nájezdy. Kadaň naproti tomu brala hned body tři za domácí vítězství nad Třebíčí. Duel započne v 18 hodin v Kalich Areně.
26.11.Trhači berou tři body ze souboje s TřebíčíKAD - TRE 4:3, 28.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň / T Ř E B Í Č - Střetnutí Kadaně a Třebíče se odehrálo v rámci osmadvacátého kola Chance ligy. Do utkání vstoupili lépe Trhači, a to díky brance Petra Maršouna. Soupeř v téže dvacetiminutovce zareagoval a srovnal skóre. Druhou třetinu si znovu podmanili Kadaňští a vytvořili si tříbrankový náskok. Dva góly vsítil v rámci domácí premiéry Kevin Klíma a třetí přidal Martin Šťovíček. Ohrozit tříbodové vítězství domácích se Třebíč pokusila dvěma brankami v závěrečné části, ale na srovnání stavu zápasu to však nestačilo. Černožlutí tak berou důležité tři body do tabulky!
25.11.Trhači na domácím ledě přivítají Horáckou SlaviiKAD - TRE 4:3, 28.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Při příležitosti osmadvacátého kola Chance ligy Trhači v pondělí 26. listopadu přivítají Bílé hvězdy z Třebíče. Oba kádry si do toho kola nesou porážku z předešlého kola, a tak touha po bodech bude o to silnější. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin na zimním stadioně v Kadani.
24.11.Kadaň Ústí nepokořila, padla na poslední příčkuUNL - KAD 5:1, 27.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V rámci sedmadvacátého kola Chance ligy Trhači vyjeli k derby do Ústí nad Labem. Ačkoliv Kadaňští jako první vsítili branku večera v čele s Jaroslavem Kůsem, po zbytek utkání již gól nepřidali. Naproti tomu domácí hokejisté se poslali do vedení již v první třetině. Během následujících dvacetiminutovek navýšili svůj náskok o čtyři branky, za což jim náleží tři body do tabulky. Černožlutí tak střídají Ústí nad Labem a padají na poslední místo tabulky.
23.11.Urvou Trhači tři body z derby v Ústím nad Labem?UNL - KAD 5:1, 27.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V sobotu 24. listopadu je na řadě sedmadvacáté kolo Chance ligy a s ním i výjezd Trhačů k severočeskému derby s Ústí nad Labem. Soupeř je zatím na posledním místě, tedy příčku pod černožlutými, avšak ztrácí na ně pouhý jeden bod. V minulých kolech se Kadaňským ani Ústeckým nezadařilo, a tak boj o tři body bude velmi vypjatý. Start utkání je naplánován na 16 hodin.
22.11.Nové tváře v řadách kadaňského A-týmuTisková zprávaK A D A Ň - Trhače v příštích dnech obohatí tři hráči, a to ať v rámci zkoušky, nebo nové smlouvy. Jedná se o útočníka Kevina Klímu, který se chystá po letech prosadit do Evropy, dále se k týmu připojí v rámci zkoušky Radek Procházka a třetím článkem je gólman Pavel Kantor.
21.11.Kadaň proti AZetu přišla o tři body ve třetí třetiněKAD - HAV 4:7, 26.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Domácí utkání v rámci šestadvacátého kola Chance ligy se ze začátku lépe rýsovalo pro domácí kádr. Ten díky brankám Romana Chlouby a Jiřího Tupého vedl po první dvacetiminutovce o gól. Poté, co Havířovští v prostřední části srovnali stav duelu, Lukáš Klíma poslal domácí Trhače znovu do vedení. Zvrat přišel v poslední třetině, ve které AZ RESIDOMO Havířov předvedl čtyři přesné střely, jimiž smazal naděje černožlutých na bodový zisk. Tři body si tak do tabulky připisují hosté.
21.11.Jiří Tupý: „Děláme zbytečné chyby.“KAD - HAV 4:7, 26.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - Trhači mají za sebou střetnutí s Havířovem. Vydařený úvodní vstup domácích narušil havířovský obrat. Z toho se černožlutí oklepali a znovu se dostali do vedení. Třetí třetina však rozhodla ve prospěch hostujícího kádru, jenž za dvacet minut vsítil čtyři góly, a ukořistil si tak pro sebe i cenné tři body. Svou první branku za seniorský A-tým vsítil Jiří Tupý.
20.11.Trhači se vrací na domácí půdu, přivítají HavířovKAD - HAV 4:7, 26.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V rámci šestadvacátého kola Trhači budou ve středu 21. listopadu hostit AZ RESIDOMO Havířov. Zatímco Havířovští v posledním kole body nevybojovali, černožlutí díky výborné druhé periodě prolomili sérii porážek a přivezli z Kladna tříbodové vítězství. Přijďte podpořit Kadaňské v dalším souboji, který startuje v 18 hodin.
19.11.Kadaň se z Kladna vrací s třemi body!KLA - KAD 3:4, 25.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V rámci pětadvacátého kola Trhači zamířili do Kladna. První třetinu sice ovládli jednou brankou domácí hokejisté, Trhači ale v druhé dvacetiminutovce nasázeli Rytířům hned branky čtyři. Kladenští sice v závěrečné části vyvíjeli obrovský tlak, ale jejich dvě přesné střely nestačili na srovnání. Kadaň tak vítězí jednobrankovým rozdílem a připisuje si páté vítězství za tři body!
17.11.Trhači míří prolomit sérii tří proher do KladnaKAD - KOL 2:7, 3.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V rámci pětadvacátého kola Chance ligy v pondělí 19. listopadu odstartuje duel Trhačů s Kladnem. Zatímco Trhači měli v sobotním kole stopku, Rytíři v posledním kole nenavázali na dvě předešlé prohry a porazili venku Jestřáby. Kadaň v kole předtím přivítala na domácí půdě Prostějov a po druhé třetině dobře rozehraný souboj ztratila. Zápas startuje v 18 hodin!
14.11.Kadaň v závěru propadla, body tak bere ProstějovKAD - PRO 2:6, 23.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - K prvnímu utkání po reprezentační pauze přijeli na kadaňský stadion odehrát třiadvacáté kolo Chance ligy Jestřábi z Prostějova. Ačkoliv otevřeli stav zápasu, Trhači v čele s Lukášem Klímou a Jaroslavem Kůsem ve druhé dvacetiminutovce předvedli obrat. Vedení a také tři body si však zpátky přivlastnil soupeř, když v poslední části poslal za záda kadaňských brankářů pět dalších gólů, z čehož tři zaznamenal Tomáš Divíšek.
13.11.Trhači se na domácím ledě utkají s JestřábyKAD - PRO 2:6, 23.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň / P R O S T Ě J O V - Trhači při příležitosti třiadvacátého kola Chance ligy ve středu 14. listopadu přivítají na svém ledě prostějovský kádr. Zatímco Kadaňské čekal po reprezentační pauze výjezd na led Českých Budějovic, Hanáci jestě před přestávkou odehráli zápas právě s Českými Budějovicemi a zvítězili nad nimi 5:3. Spraví si Kadaňští chuť po porážce s Motorem právě v duelu s LHK Jestřábi Prostějov? Utkání startuje v 18 hodin!
12.11.Kadaň padla proti Motoru pětibrankovým rozdílemCEB - KAD 5:0, 22.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Trhači po reprezentační přestávce v rámci dvaadvacátého kola vyjeli na led soupeře. Tentokrát Kadaňské přivítal ČEZ Motor České Budějovice. První část zápasu byla beze změny na obou stranách, ale ve druhé dvacetiminutovce už domácí hokejisté potěšili přes pět tisíc přítomných fanoušků dvěma brankami. V posledním dějství přidali další tři, což jim zajistilo jednoznačné tříbodové vítězství s rozdílem pěti branek.
11.11.Trhači po reprezentační pauze navštíví MotorCEB - KAD 5:0, 22.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň – Trhači mají za sebou reprezentační pauzu od zápasů, ale ne od tréninků. Po intenzivní přípravě v rámci dvaadvacátého kola Chance ligy vyjedou na led Českých Budějovic. Ty zatím s nepříliš velkým náskokem obklopují první příčku tabulky. Souboj započne v Budvar aréně v pondělí 12. listopadu v 17:30!
9.11.Ondřej Kuchař: „Jsem za tuto zkušenost rád.“KAD - PRE 3:4, 21.kolo | Sabina NovákováK A D A Ň - V aktuální sezóně Trhači povolali karlovarského brankáře Ondřeje Kuchaře. Rodák z Klatov zasáhl již do dvanácti zápasů a jeho statistika je 89,73 %. Jednadvacetiletý gólman nastoupil i v domácím duelu proti Přerovu, proti němuž kadaňské mužstvo padlo 3:4. Od 21.11. by měl nastupovat za tým HC Baník Sokolov.
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM