Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2005 vyšly tyto články:

31.8.Posledním soupeřem je norský LillehammerKAD - LIL 2:2, 11.kolo | Jindřich PolednaPrvního září se uzavřou přípravná utkání kadaňského klubu. Po utkání s norským celkem Lillehammer IK trenéři oznámí jména hráčů, se kterými se již dále nepočítá, ovšem protože se uzavírají také soupisky extraligových klubů, může se dočkat příjemného překvapení i kadaňský fanoušek. Norský tým měl sehrát přípravné utkání v Kadani již v minulém roce, jenže kvůli posunu začátku naší soutěže se zápas z důvodu kolize termínů neuskutečnil.
30.8.Klášterec předvedl výkon hodný 1. ligy!KAD - KNO 6:2, 10.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováV zápase Kadaně s Kláštercem se čekal boj Davida s Goliášem. Kadaň nastupovala s vědomím, že musí ukázat své prvoligové kvality. Klášterec se však nezalekl faktu, že je papírově o třídu horší, a na led naskočil jako vyrovnaný soupeř. Čtyřicet minut držel krok a domácímu publiku předvedl, že i chlapi po práci hrají jako profíci. Kadaň si své místo na slunci vybojovala až v poslední fázi, kdy obrana hostí utrpěla vážné trhliny. Trenér Ladislav Kubát mohl být právem hrdý nejenom na své současné svěřence, ale i na bývalý tým, který v Kadani předvedl slušný výkon.
28.8.Vrátí Kadaň Klášterci prohru z fotbalového turnaje?KAD - KNO 6:2, 10.kolo | Jakub CoufalOpět po roce bude mít Kadaň možnost poměřit své síly s druholigovým celkem HC Klášterec nad Ohří, který patří k našim tradičním soupeřům v přípravě ať už v hokejové, či fotbalové podobě. Hráči Kadaně určitě budou chtít vrátit svému okresnímu rivalovi porážku z červnového fotbalového turnaje v Málkově, kde naši borci podlehli Klášterci 2:0 a umístili se tak na druhém místě, právě za hráči Klášterce. Přesvědčit se o tom můžete 30. srpna od 18:00 na kadaňském zimním stadionu.
24.8.Medvědi v Kadani nepřesvědčiliKAD - BER 6:2, 8.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováZdá se to neuvěřitelné, ale Kadani se na domácí půdě skutečně daří. Od začátku přípravy už domácí fanoušci viděli výhru nad Chomutovem, druholigovým Děčínem a švýcarským Curychem. A ve středu přišel další triumf. Hlavní rozhodčí Florián zahájil utkání přesně v osmnáct hodin. Tou dobou na stadion dorazilo teprve pár desítek fanoušků. Prázdné ochozy ale hostům ani domácím nevadily. Od začátku se hrálo svižně a tři stovky diváků nakonec sledovaly atraktivní duel.
23.8.Kadaňský stadion se promění v medvědí klecKAD - BER 6:2, 8.kolo | Katka HodkováTéměř kompletní tým SK Kadaň má za sebou už pět přípravných zápasů. V tom posledním hokejisté zřejmě symbolicky zvítězili nad švýcarským Curychem 5:0. Kadaň v letošní přípravě podává skvělé výsledky. Ještě nerozehraný a nekompletní tým prohrál pouze v prvním utkání 3:1, kdy Kadaňáci zajížděli do Ústí nad Labem. Hned druhý zápas na domácím ledě proti Chomutovu sice zůstal nedohrán, přesto si Kadaň do poslední chvíle udržela vedení 3:2. Krom Curychu Severočeši převálcovali ještě druholigové hokejisty Děčína 6:0. A blížíme se k jediné dosavadní remíze 3:3. Tenhle výsledek Kadaň uhrála právě s Berounem, kdy v závěru napřela všechny své síly a otočila již skoro prohraný duel na nerozhodnou plichtu. Hrdinou černožlutých se stal Honza Švík, který dal čtyři minuty před koncem vyrovnávací gól.
22.8.Tradiční zápas v mlze neminul Kadaň ani letosKAD - CUR 5:0, 7.kolo | Jakub Coufal, Martin GahlerOpět po roce si mohli hráči vyzkoušet jaké to je, když se musí hrát v „mlze tak husté, že by se dala krájet“. V loňském roce si mlžný opar přivezl s sebou nedaleký Klášterec, v letošní sezóně k nám doputovala mlha až ze švýcarského města Curych. A tak po celý zápas nebylo příliš jasné, jestli se stane vítězem kadaňský tým nebo hustá mlha. Kadaň si nakonec poradila jak se švýcarským soupeřem, tak i s těžkými bojovými podmínkami a zvítězila tak v jasném zápase v poměru 5:0.
21.8.Jak se v Kadani představí Švýcaři?KAD - CUR 5:0, 7.kolo | Jindřich PolednaK a d a ň - Královské město bude druhou štací Curyšského celku. V neděli se totiž švýcarský tým utká s druholigovým Kláštercem, v pondělí se představí v Kadani a třetí zápas ve třech dnech sehraje již unavený tým v Chomutově. Tým se nyní oficiálně jmenuje GCK Lions, pod starým názvem názvem Grasshopers Zurich nehraje již od sezóny 2000/2001. Česká republika je druhou zemí, ve které probíhá příprava "Lvů". Ve dnech 17. - 19. září sehráli hráči Curychu trojzápas v Německu.
19.8.Kadaň mohutným závěrem vybojovala v Berouně remízuBER - KAD 3:3, 6.kolo | Martin Gahler, David SchlegelB e r o u n - Hokejisté Kadaně sehráli svůj čtvrtý přípravný zápas na prvoligovou sezónu. V Berouně dokázali s Medvědy vybojovat nerozhodný výsledek. Od začátku utkání sice prohrávali, ale hnedv úvodu druhé třetiny snížila nová posila Lukáš Zika. Ve 46.minutě sice Hlávka poslal Medvědy opět do dvougólového vedení, ale nadšeně bojující Kadaň v závěru dokázala vyrovnat. Remízový gól trefil necelé čtyři minuty před koncem Jan Švík.
18.8.Jak silný bude letos medvěd?BER - KAD 3:3, 6.kolo | Míša SládkováOdpověď na tuto otázku si budete moci utvořit, pokud zavítáte 18.8. na berounský zimní stadion. V dalším přípravném duelu se proti sobě postaví celky HC Berounští medvědi a SK Kadaň. Po předešlém ročníku mohli medvědi usnout, krátkým, ale klidným letním spánkem, protože obsadili lichotivé páté místo.
16.8.Kadaň deklasovala DěčínKAD - DEC 6:0, 4.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováZačátek sezóny nebývá snadný. S problémy se potýká snad každý i naše redakce. Většina členů si ještě někde užívá pár dnů dovolené a těm, kteří jsou po ruce, se zase nechce makat. A když už se sežene obětavý redaktor, který by vám, fanouškům, přinesl pár řádků z druhého domácího utkání, selže technika. Ale náš duch je nezlomný, a tak jsme se i přes všechny potíže vypravili na stadion. První tři minuty celého utkání sice uplynuly bez našeho pečlivého dohledu, ale pak už jsme měli hru plně pod kontrolou. Děčín přivezl do Kadaně silné a rychlé hráče, kteří předvedli slušné výkony. Přesto by Kadaň potřebovala v přípravě změřit síly ještě i se silnějšími celky, aby se připravila na všechny zapeklité situace, které mohou v sezóně nastat. Domácím hráčům se nedá upřít bojovnost, rychlost a chuť do hry. Doufejme, že vítězství 6:0 celému týmu zvedne sebevědomí! Jen při pohledu do ochozů bychom si přáli lepší výsledky. Na utkání totiž přišly jen dvě stovky diváků.
15.8.Oficiální vyjádření Občanského Sdružení SK KadaňMartin GahlerV úvodu je třeba konstatovat, že oprávněná kritika se netýkala jenom tohoto utkání, ale i jiných mistrovských zápasů v minulé sezóně a né jen řad pořadatelů, ale i ostatních, kteří mají zabezpečovat hladký průběh utkání, ale zejména bezpečnost hráčů, rozhodčích, ale i diváků před těmi, kteří svým chováním porušují veškeré zásada slušného chování.
6.8.Uvidí fanoušci Kadaně další domácí výhru?KAD - DEC 6:0, 4.kolo | Jakub CoufalKe svému druhému přípravnému utkání doma nastoupí kadanští hokejisté v úterý 16. srpna. Po střetnutí s prvoligovými týmy Ústí nad Labem a Chomutova poměří Kadaň své síly s druholigovým klubem HC Děčín. Určitě bude zajímavé sledovat, jak si s neobvyklým soupeřem naši hráči poradí, neboť se jedná o první vzájemné utkání po delší době. Úvodní hvizd zápasu je naplánován na osmnáctou hodinu.
6.8.Jsem takový klidný nervákMíša SládkováPo vyhroceném utkání s Chomutovem jsem měla trochu obavy, jaká bude kolem nálada. K mému milému překvapení však z šatny vyšel velmi dobře naladěný Robert Plaček. Úsměv, vtipy a dobrá nálada pak provázely celý rozhovor. Devětadvacetiletý obránce hájil mnoho let barvy Chomutova. Nyní přichází hrát pro fanoušky Kadaně. A jaký nádech pro něj derby mělo?
5.8.Zápas mezi Kadaní a Chomutovem zůstal nedohránKAD - CHM 3:2, 2.kolo | Martin Gahler, Jakub Coufal, Míša SládkováPrvní zápas na domácí půdě v letošní sezóně sehráli hokejisté Kadaně. V okresním derby vedli nad Chomutovem necelé tři minuty před koncem 3:2. Pak sudí vyloučil jednoho hráče hostí a Chomutovští na protest proti tomuto vyloučení odešli z ledu a zápas zůstal nedohrán.
3.8.Premiéra před domácími fanouškyKAD - CHM 3:2, 2.kolo | Míša SládkováPoprvé po letní přestávce budou mít kadaňští fanoušci možnost vidět svůj tým opět v akci. A začíná se velmi atraktivním utkáním. Na led proti domácím vyjedou hokejisté Chomutova. Oba celky posílili své řady o zkušené hráče, mimo jiné o ty, kteří v loňském ročníku hájili barvy soupeře. Jak dopadne první domácí derby této sezóny můžete vidět v pátek. Přípravné utkání začíná v 18:00.
2.8.Kadaň prověřila ÚstíUNL - KAD 3:1, 1.kolo | Miroslav Janíček

Ú s t í n/L. - Novou sezónu otevřeli Lvi na vlastním stadionu s tradičním rivalem z Kadaně. Zápas nesl všechny znaky počátku sezóny. Hráči měli zpočátku hodně sil, ale jistá nesehranost byla vidět. Tempo od začátku zápasu udávali domácí, hosté často zlobili, když Lvi povolili ve hře dozadu. Výsledek 3:1 úplně nevypovídá o rozložení sil na ledě, neboť množství jasných šancí zlikvidoval výborně chytající Hübl. Hráči si naostro zažívali nová pravidla a nutno dodat, že hůře se s postavením mimo hru na červené čáře vyrovnávali domácí.

1.8.Kadaňské hokejisty vede námořníkKatka HodkováNa konci minulého týdne jsem se poprvé sešla s novým kadaňským lodivodem Ladislavem Kubátem. Osobně jsem čekala průměrného a postaršího trenéra druholigového klubu. Když jsem si ale podala ruku s mužem, který by měl letos přivést Kadaň do play-off, mé představy se zcela změnily. Kubát je charismatický muž s tmavě modrýma očima a pevnou představou, jak bude kormidlovat Kadaň v divokých vodách první ligy.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM