archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.9.Naváže Kadaň na první výhru v Klatovech?Sabina NovákováK l a t o v y / K a d a ň - Trhači mají možnost oplatit soupeři porážku ze srpna, kdy Klatovy na ledě Kadaně zvítězili tříbrankovým rozdílem. Pro Kadaň v rámci přípravné fáze se jedná teprve o druhý venkovní duel. Utkání s druholigovým kádrem Klatovy startuje na zimním stadioně v Klatovech v 18 hodin.
3.9.Druhá výhra v řadě, Kadaň zvítězila v KlatovechKLT - KAD 1:3, 0.kolo | Sabina Nováková K l a t o v y / K a d a ň - Trhači vezou z ledu soupeře další vítězství. Po výhře nad německým kádrem ETC Crimmitschau je tu další radost z úspěchu. Na ledu Klatov se Kadaňští gólově prosadili jako první. Domácí celek stačil zareagovat, když Kadaň měla již dvoubrankový náskok. To bylo z klatovských řad vše a Trhači v závěru vsítili třetí potvrzující branku.
4.9.Vrátíme Pirátům venkovní porážku?KAD - CHM 2:4, 0.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Příprava dospěla do své finální fáze a Trhače čeká poslední duel, v němž ještě nepůjde o body. I přesto ale půjde o prestižní utkání, neboť se kadaňskému publiku představí tradiční rival černožlutých - Piráti Chomutov. Kadaňští se s Piráty utkali již před dvěma týdny, kdy si z Chomutova odvezli šestigólový příděl. Úvodní buly padne ve čtvrtek 5.9. v 18:00.
4.9.Roman Chlouba se opět vrací mezi Trhače!Sabina NovákováK a d a ň - S vítanou posilu do útoku se dnes domluvila Kadaň, do které se vrací útočník Roman Chlouba. Ten před sezónou posílil Prostějov, který se s ním před nedávnem rozloučil kvůli přetlaku v útoku. Osmadvacetiletý forvard tak naváže na své úspěšné působení v Kadani a opět spojí svou budoucnost s černožlutým dresem.
5.9.Kadaň po bojovném výkonu podlehla PirátůmKAD - CHM 2:4, 0.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Úvod zápasu patřil Pirátům, kteří se záhy ujali vedení. Trhači v samém závěru první třetiny srovnali, ovšem ve druhém dějství jim Piráti odskočili o dva góly. V úvodu závěrečné periody se černožlutí znovu dotáhli, ale vyrovnat se jim nepodařilo a Piráti přidali čtvrtou branku. Generálka před startem ligy tak vyšla lépe sousednímu Chomutovu.
8.9.Trhači mají za sebou přípravnou částSabina NovákováK a d a ň - Trhači si v přípravné fázi 2019/2020 střihli rovnou devět utkání. Do cesty se jim postavily týmy jako jsou SHC Klatovy, staronový účastník první ligy Piráti Chomutov, ruský kádr PSK Sachalin, nováček Chance ligy HC Baník Sokolov, Ústí nad Labem nebo také účastník německé ligy ETC Crimmitschau. Kadaňští z celkového počtu sedmkrát na soupeře nestačili a dvakrát uspěli.
8.9.Změny na soupisce SK Trhači KadaňSabina NovákováK a d a ň - Během posledních přípravných zápasů došlo na soupisce Trhačů k několika úpravám. V Kadani nebude působit forvard Ondřej Šulek, naopak František Wagner podepsal novou smlouvu a budeme ho vídat v barvách Kadaně i nadále. Na zkoušce pak několik hráčů uspělo, s dalšími se vedení muselo rozloučit. Na marodce jsou momentálně dva hráči.
10.9.Představení nových dresů a autogramiáda v Es CaféSabina Nováková, Stanislav JiskraK a d a ň - Do nové sezóny Trhači vlétnou s novými dresy. Můžeme prozradit, že budou obohaceny například o nové designové prvky. V rámci této události si pro fanoušky SK Trhači Kadaň připravil klub akci, kde budou nové dresy představeny. Součástí bude ale také autogramiáda s některými hráči Kadaně.
10.9.Chance liga je zpět, Trhači míří do JihlavyJIH - KAD 3:1, 1.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň - První kolo Chance ligy je tu. Trhače čeká prvníostrý duel letošního ročníku a rovnou na venkovním ledě. Úvodním soupeřem této sezóny je Dukla Jihlava. Začátek zápasu je naplánován na 17:30.
11.9.Kadaň padla po boji s HC Dukla Jihlava o dva gólyJIH - KAD 3:1, 1.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Domácí hokejisté se v úvodní třetině dostali lépe do hry a vsítili Trhačům hned dvě branky. Černožlutí však v prostředí periodě stáhli náskok soupeře o jednu branku. V závěru třetiny. Pět minut před koncem si Jihlava vedení zvýšila opět na dvougólový rozdíl, když využila zmatku před kadaňským brankářem Galuškou. Trhači se tak z prvního kola Chance ligy, a tedy z Jihlavy vrací bez bodového zisku.
12.9.Trhači představili nové dresySabina NovákováK a d a ň - Ve čtvrtek v 15:30 začala v kadaňské kavárně ES CAFÉ představovačka nových dresů, ve kterých Trhači odehrají sezónu 2019/2020. Nechyběly ani avizované známé tváře jako Michael Foltýn, Jakub Trefný, Roman Chlouba, František Wágner a další.
13.9.Poprvé doma, Kadaň vyzve českobudějovický MotorKAD - CEB 1:7, 2.kolo | Stanislav JiskraK a d a ň – Trhače čeká první domácí utkání sezóny! V rámci druhého kola Chance ligy přivítají na svém ledě ČEZ Motor České Budějovice. Domácí v prvním kole prohráli na ledě Dukly 1:3, zato České Budějovice si ihned v prvním kole připsaly první tři body do tabulky. Přijďte podpořit Kadaňské v boji o tři body od 17:00.
14.9.Kadaň v prvním domácím duelu podlehla MotoruKAD - CEB 1:7, 2.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - po duelu v Jihlavě se černožlutí poprvé představili také domácímu publiku. Vstup do utkání se jim povedl, hned ve druhé minutě skóroval Machač. Motor dokázal během pěti minut srovnat krok a po nevydařeném závěru první části odskočil na rozdíl tří branek. Náskok se jim dařilo navyšovat i v dalším průběhu duelu a nakonec Trhače přetlačili rozdílem šesti branek.
14.9.M. Machač: „Základem je hrát to, co chtějí trenéři.“KAD - CEB 1:7, 2.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači mají za sebou již druhý zápas Chance ligy 2019/2020. Poprvé se představili v nových dresech a na domácí půdě. Los na úvod sezóny mají trochu náročnější, a tak po Jihlavě nastoupil Motor. Domácí tým předvedl výborný začátek, když ve druhé minutě skóroval dvacetiletý útočník Pardubic Michal Machač. Soupeř následně ale ukázal, že tři body si hodlá připsat do tabulky právě on.
15.9.Kadaňské čeká druhý výjezd, míří do PřerovaPRE - KAD 7:0, 3.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - V pondělí 17. září je na programu 3. kolo Chance ligy a s ním i tedy druhý výjezd. Tentokrát kroky Trhačů povedou do Přerova, proti kterému ani jednou v loňské sezóně nebodovali. Jestli se to tentokrát kadaňskému A-týmu podaří, to sledujte online od 18 hodin na www.onlajny.com nebo na www.hokejkatv.cz.
16.9.Trhači nezvládli střetnutí proti Zubrům z PřerovaPRE - KAD 7:0, 3.kolo | Sabina Nováková K a d a ň - Výjezd do Přerova pro Trhače, které trápí marodka, nedopadl dobře. Zatímco na straně domácího celku padla první branka hned ve třetí minutě, černožlutí se neprosadili ani jednou za šedesát minut. Z Přerova si tak vezou vysokou porážku se sedmibrankovým rozdílem.
17.9.První ligový duel s Piráty po čtyřech sezónáchKAD - CHM 3:4, 4.kolo | Sabina Nováková K a d a ň / C h o m u t o v - Trhače čeká již 4. kolo Chance ligy, ve kterém na vlastním ledě vyzvou Piráty z Chomutova. Soupeř se prozatím drží na pátém místě tabulky, naproti tomu Kadaňští stále čekají na první vítězství po třech kolech. Pirátská družina je doma neomylná, svůj zatím jediný výjezd ale ztratila v těsně v Prostějově. Přijďte se podívat, jak tomu bude tentokrát ve středu 18. září od 18 hodin.
18.9.Trhači podlehli Pirátům až po nájezdech a berou bodKAD - CHM 3:4, 4.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Obnovené derby začali lépe hosté, kteří se v úvodu zápasu ujali vedení, Trhači dokázali srovnat ve vlastním oslabení, ale ještě do konce prvního dějství se Piráti vrátili do vedení. Na konci druhé Kadaň svého soupeře začala přehrávat a znovu srovnala skóre. Ani ve třetí periodě nepůsobili černožlutí nikterak ustrašeným dojmem a pět minut před sirénou se poprvé v zápase ujali vedení. Piráti ovšem dokázali srovnat a nakonec rozhodli v samostatných nájezdech
18.9.„Chomutov jsem chtěl porazit,“ říká T. KoblížekKAD - CHM 3:4, 4.kolo | Sabina NovákováK a d a ň - Trhači v rámci 4. kola Chance ligy na vlastní půdě vyzvali Piráty Chomutov. Přestože soupeř od první dvacetiminutovky vedl, Kadaňští s ním dokázali dvakrát srovnat krok a nakonec i vést. O druhé dorovnání manka se postarala čerstvá posila Tomáš Koblížek. Duel nakonec musely rozhodovat samostatné nájezdy, ve kterých bonusovž bod ukořistil hostující celek.
19.9.Uspějeme na ledě vedoucí Poruby?POR - KAD 4:2, 5.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Nový ročník Chance ligy nabírá na obrátkách a před námi je již 5. kolo. V něm se černožlutí vydají na východ republiky, kde je přivítá zatím suverénní HC RT ROTAX Poruba. Trhači se sice po čtyřech kolech nacházejí na opačném pólu prvoligového pelotonu, nicméně ve středu sahali po vítězství s Chomutovem a na povedený výkon budou chtít navázat. Zápas můžete tradičně sledovat na webu www.onlajny.com!