Zápasy – Příprava na sezonu 2014/2015 A tým

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. středa 30.7. SK Kadaň MHL Karlovy Vary 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 22. J. Novák (L.Novák), 35. Chlouba (Šulák, Mazanec) - 57. Zadražil (Griger, Harkabus). Rozhodčí: Zubzanda - Tichý, Hamsták. Vyloučení: 4:4 navíc Müller 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:0, 2:0, 2:1.
2. úterý 5.8. SK Kadaň Ústí n/L 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 41. Jíra (Opalek, Charousek) – 14. Markulinec, 29. Pořický (Baránek, Zdvořáček), 60. Gengel (Pořický). Vyloučení: 4:11, navíc Meidl 10 minut za nesportovní chování. Diváci: 150 Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:0, 0:2, 1:2, 1:3.
3. čtvrtek 7.8. SK Kadaň Litoměřice 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Novák (Dobrovolný, Halas), 11. Müller (Jíra) – 17. Ondráček (Eustanio), 34. Bílek (Krstev, Bílek), 52. Bílek (Kalla, Rys). Rozhodčí: Zubzanda - Tichý, Armstark. Vyloučení: 7:9 + navíc Kalla (LTM) 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0,2:1,2:2,2:3.
4. úterý 12.8. Benátky n/J SK Kadaň 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 29. Bittner (Skalický, Ulrych) – 5. Novák J. (Mrázek), 26. Müller (Chlouba), 40. Müller (Jíra). Rozhodčí: Wagner – Jecelín, Šádek. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 96. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2,1:3.
5. čtvrtek 14.8. Ústí n/L SK Kadaň 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Gengel (Přeučil), 26. Roubík (Vágner, Rod) – 20. Novák (Lehnert, Novák), 29. Szathmary (Huňady), 39. Müller (Mazanec, Chlouba). Rozhodčí: . Vyloučení: 9:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:1, 2:3, 2:3
6. čtvrtek 21.8. SK Kadaň Most 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. J.Novák, 35. Berlev (Lehnert, Pavlas), 37. Chlouba (Andres, Opalek) – 20. Nedrda (Čížek), 27. Mical (Zavřel). Rozhodčí: Grech – Tichý, Hrubý. Vyloučení: 4:3 navíc Trefný (KAD) a Petruška (MST) 10 minut OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0,1:2,3:2.
7. pondělí 25.8. SK Kadaň ETC Crimmitschau 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Pavlas (Trefný), 33. Tatar (Andres, Lehnert), 59. Charousek (J.Novák, Mrázek) – 40. Card (Körner, Heinisch). Rozhodčí: Zubzanda – Armstark, Tichý. Vyloučení: 7:6 + Daniel Bucheli (CRI) 10´ OT. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0,2:1,3:1.
8. úterý 26.8. Litoměřice SK Kadaň 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 54. Málek, 60. V. Bílek (D. Bílek, Rys) – 31. Ihňato (TS), 37. Trefný (Jakub Novák), 59. Andres (Chlouba, Jíra). Rozhodčí: Vrzáček, Krob – Ševic, Folk. Vyloučení: 6:13 navíc J.Kolář (LTM) a J.Novák oba 5+DKÚ. Bez využití. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2,1:2,1:3,2:3.
9. čtvrtek 28.8. SK Kadaň Benátky n/J 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Dlouhý (Bittner), 39. Špaček (Krejčík, Skořepa). Rozhodčí: Grech – Tichý, Armstark. Vyloučení: 6:7 navíc Mazanec,Trefný (KAD) a Maďar, Ulrych (BNJ) - všichni 5+DKÚ, Niko 10 minut OT. Bez využití. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2.
10. pátek 5.9. ETC Crimmitschau SK Kadaň 2:1sn (0:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 39. Flodqvist, 65. Walsh - 50. Jakub Novák. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 800. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1.